Herbaty Ajurwedyjskie Yogi Tea


Celem Ajurwedy jest równowaga w życiu. Ciesz się naszymi unikalnymi herbatami ajurwedyjskimi w szczególnych chwilach. Doskonałe składniki ekologiczne zostały dobrane tak, aby zaspokajać różne potrzeby naszych czasów.

Dostarczanie składników najwyższej jakości oraz ochrona zasobów naturalnych Ziemi to założenia stanowiące podstawę funkcjonowania firmy YOGI TEA®.

Zioła i przyprawy, które stosowane są do produkcji herbat YOGI TEA®, pochodzą z bardzo różnych miejsc, ale zawsze z upraw kontrolowanych pod względem ekologicznym, dzięki czemu produkty te są nie tylko w 100% naturalne, ale także czyste ekologicznie.

YOGI TEA® - EKOLOGICZNE HERBATY BEZ SZTUCZNYCH DODATKÓW, KTÓRE OCZAROWUJĄ SMAKIEM I AROMATEM

YOGI TEA® to wywodzące się z tradycji hinduskiej wysmakowane mieszanki ziół i przypraw, które budzą zmysły i pozwalają delektować się smakami odległych krain. Kardamon, cynamon, goździki, imbir i czarny pieprz to podstawowe składniki herbat YOGI TEA® i właśnie one tworzą Classic Cinnamon Spice, czyli herbatę Klasyczną, wciąż jedną z najbardziej lubianych mieszanek YOGI TEA®.

YOGI TEA® to harmonijne mieszanki ziół i przypraw, w większości bez dodatku czarnej herbaty, których receptury oparte są na liczącej tysiące lat hinduskiej nauce o życiu Ajurwedzie. Podane na gorąco pachną i smakują wyśmienicie. Schłodzone – dodatkowo orzeźwiają.

Większość herbat YOGI TEA® oferowanych jest w formie ekspresowej. Cztery herbaty dostępne są także jako mieszanki grubiej mielonych ziół i przypraw luzem przeznaczonych do gotowania lub przygotowania w ekspresie do kawy. Najlepiej smakują z odrobiną mleka i cukru lub miodu – według upodobania. Na specjalne okazje polecamy dodanie soku owocowego lub przystrojenie filiżanek pełnych YOGI TEA® bitą śmietaną posypaną szczyptą cynamonu. Smacznego!

Sięgnij po wybraną herbatę YOGI TEA®

• gdy chcesz ugasić pragnienie

• gdy czujesz się zmęczony

• gdy potrzebujesz chwili relaksu

• gdy potrzebujesz dodatkowej dawki energii i siły

• gdy masz ochotę na coś pysznego!

Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.