TERMOFOR z pestkami wiśni

TERMOFOR z pestkami wiśni

9249s
Aktualnie brak!
89,00 zł
Brutto

Termofor z pestkami wiśni pomoże ukoić bóle menstruacyjne, odpręży umysł i ciało.

Wybierz kolor


 • Koszt wysyłki
 • redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów lojalnościowych . :) 8 punktów - możesz wymienić na kod rabatowy 4,00 zł .


   

  Korzyści stosowania na ciepło:

  • Jest idealnym rozwiązaniem na bóle menstruacyjne
  • Można stosować go do masażu obolałych partii ciała np. szyja, kręgosłup, barki
  • Niezastąpiony podczas laktacji gdy dochodzi do zastoju pokarmu
  • Przynosi ulgę przy bólach ucha i gardła

  Korzyści stosowania na zimno:

  • Ukoi ból przy stłuczeniach, siniakach, guzach
  • Wspomoże obniżenie gorączki
  • Niezastąpiony podczas laktacji przy zapaleniu piersi, obrzękach

  Instrukcja stosowania:

  • Aby ogrzać termofor należy wkład z pestkami wiśni (bez pokrowca) umieścić w mikrofalówce (600W na ok. 3 min.) lub w piekarniku ( 120 °C na ok 25 min.). Po ogrzaniu włożyć wkład do pokrowca.
  • Aby schłodzić termofor należy wkład z pestkami wiśni (bez pokrowca) umieścić w zamrażalniku na ok. 40 min. Po schłodzeniu włożyć wkład do pokrowca.

  Pomocne wskazówki:

  • Pokrowiec można prać ręcznie lub w pralce w temperaturze 60 °C
  • Wkład po stosowaniu na zimno należy dokładnie wysuszyć
  • Pestki dzięki swoim właściwościom utrzymują ciepło/ zimno nawet do 60 min.

  Rozmiar:

  Długość: 25cm ( +/- 5mm)

  Szerokość: 20cm ( +/- 5mm)

  Waga: 600g.

  Skład:

  Pokrowiec: poliester 70%, poliamid 30%

  Wkład: bawełna 100%, 600g. pestek wiśni

  5907222551530

  Właściwości hipoalergiczne

  Produkty Loffme powstały z materiału o właściwościach hipoalergicznych, aby każda z nas mogła używać ich bez obaw do codziennej pielęgnacji ciała.

  Materiał, który robi różnicę

  Wbrew popularnym opiniom, to nie ekologiczna bawełna jest materiałem najlepszym dla skóry wrażliwej, alergicznej i atopowej.

  Produkty Loffme powstają z unikalnego materiału będącego połączeniem ułożonych naprzemiennie włókien poliestru (70%) i poliamidu (30%). Struktura materiału posiada przepuszczalność na poziomie 0,1 mikrona, co umożliwia zatrzymywanie na jej powierzchni i brak możliwości rozwoju w wewnętrznych strukturach bakterii, grzybów i części wirusów jak również roztoczy kurzu i ich odchodów.

  Dzięki tym wyjątkowym właściwościom produkty Loffme nie przetrzymują zapachów i są bezpieczne dla skóry. Ta charakterystyka pozwala określać materiał jako barierowy – stanowiący bezpieczną barierę ochronną. Materiał bazowy zastosowany w produktach Loffme posiada certyfikaty Ecarf, Oekotex Standard 100.

  W procesie wytwarzania materiału wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia technologiczne, dzięki którym powstaje on bez zaangażowania szkodliwych rozpuszczalników i klejów. Włókna łączone są wyłącznie przy użyciu wody i dźwięku dzięki czemu produkty Loffme są bezpieczne dla ciała i przyjazne dla środowiska.

  W niektórych produktach Loffme do materiału bazowego na tej samej zasadzie łączenia włókien dodajemy jony srebra, które mają silne działanie antybakteryjne. W przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku materiałów z nanosrebrem jony obecne w produktach Loffme są i będą aktywne pomimo częstego prania i wieloletniego użytkowania. Nie ulegną one wypłukaniu ani wytarciu.

  Pomimo niewielkiej gramatury, nasz materiał posiada bardzo dobre właściwości izolacji termicznej oraz wysoką chłonność – 400% własnej masy w przypadku wody i 800% w przypadku innych cieczy przy grubości zaledwie 0,7 mm. Filtracja alergenów oraz brak szkodliwych dodatków sprawia, że produkty Loffme mogą być stosowane przez osoby najbardziej wymagające i o szczególnych potrzebach – cierpiące z powodu alergii, w trakcie terapii onkologicznych, chorych na Atopowe i Łuszczycowe Zapalenie Skóry.

  Ekologia i zero waste

  Jako silne, świadome kobiety mamy ogromny wpływ na ograniczenie szkodliwych odpadów w środowisku naturalnym. Świadomy wybór wielorazowych produktów do higieny i pielęgnacji pozwala nie tylko zatroszczyć się o własne zdrowie ale również budować nową, lepszą przestrzeń wokół siebie.

  Duża wytrzymałość produktów Loffme wydłuża znacząco czas ich użytkowania. Dla nas filozofia Zero Waste to nie puste słowa, lecz idea która towarzyszy nam na każdym kroku podczas tworzenia produktów i opakowań oraz wyborze sposobów ich dystrybucji. W Loffme szanujemy to co naturalne w nas samych i w otaczającym nas świecie. Nasze produkty pomagają chronić i pielęgnować kobiecość w zgodzie z potrzebami ciała i jego cyklicznością na każdym etapie życia.

  z 0 opinie - 0 1 2 3 4 0/5
  Filtruj:
  0 1 2 3 4 (0)
  0 1 2 3 0 (0)
  0 1 2 0 1 (0)
  0 1 0 1 2 (0)
  0 0 1 2 3 (0)

  Zobacz też

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.