Lista produktów marki Derma

Derma powstała w 2006 roku w Danii. Od początku odmawiamy magicznym formułom, pustym chwytom marketingowym i stworzyliśmy czystą pielęgnację ciała - wolną od zbędnej chemii, a jedynie z dodatkiem zdrowych składników, które pielęgnują i chronią skórę oraz włosy. Zawsze byliśmy dumni z tego, że jesteśmy otwarci i uczciwi w tym, co oferujemy i w co wierzymy.

Nasze produkty wytwarzamy w DermaPharm w Fårup na północ od Randers, gdzie 100 naszych wykwalifikowanych pracowników pracuje, aby za każdym razem osiągnąć najczystszą jakość.

Derma stała się pierwszą serią produktów do pielęgnacji skóry, która uzyskała zarówno Nordic Ecolabel, jak i Asthma-Allergy Denmark - a ostatnio także certyfikat ekologiczny Ecocert. Jesteśmy z tego naprawdę dumni.

Nasze kosmetyki tworzymy dla świadomego klienta, który dba o swoje ciało, który sprawdza skład kosmetyków, który unika perfum, parabenów i innej niepotrzebnej chemii. I aktywnie wybiera środowisko, planetę i przyszłość. Derma jest stworzona dla Ciebie.

Od 2006 roku zajmujemy się pielęgnacją ciała pozbawioną zbędnej chemii i dodanymi jedynie zdrowymi składnikami, które pielęgnują i chronią skórę i włosy - zgodnie z najwyższymi nordyckimi standardami. Szanujemy Twoje ciało i naszą naturę. Jak ty. Ty, który dbasz o swoje ciało, rodzinę i planetę. Pozwól nam odcisnąć swój ślad na świecie, nie zostawiając śladu na środowisku.

0% niepotrzebnej chemii - 100% szacunku dla swojego ciała i naszej natury

Mniej
Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.