Lista produktów marki PURE BEGINNINGS

Pure Beginnings to firma rodzinna i prowadzona przez rodzinę, której na sercu leży dobro naszych klientów. Od skromnych początków staliśmy się jedną z najbardziej zaufanych marek organicznych produktów do pielęgnacji skóry w Afryce Południowej i zawsze kierowaliśmy się naszą podstawową zasadą:

„Pure Beginnings utrzymuje skórę Twojej rodziny tak czystą, jak w dniu jej narodzin, dostarczając wysokiej jakości, skuteczne, organiczne produkty do pielęgnacji skóry, które nie są szkodliwe dla środowiska – zapewniając spokój ducha od samego początku”.

NATURALNE I ORGANICZNE

Pure Beginnings jest (i zawsze było) naturalne i organiczne. Naszym celem było stworzenie produktów wolnych od szkodliwych substancji chemicznych występujących w wielu konwencjonalnych produktach higieny osobistej. Oczywiście oznacza to, że wszystkie surowce, których używamy, są również wolne od jakichkolwiek pozostałości chemikaliów, które mogą być obecne w wyniku praktyk rolniczych.

NAJNOWSZE BADANIA NAUKOWE

Nasze produkty mają zrównoważone pH, aby dopasować się do pH skóry, a wszelkie składniki, które zaburzają pH skóry, są wykluczone. Stosowane są wyłącznie ultrałagodne środki powierzchniowo czynne, które nie pozbawiają skóry naturalnych olejków ani nie powodują podrażnień. Jako bazę stosuje się naturalne oleje roślinne, dzięki czemu całkowicie unika się produktów petrochemicznych. Olejki eteryczne są wykorzystywane ze względu na ich właściwości lecznicze oraz jako dodatek do naturalnych substancji zapachowych. Unika się wszystkich niecertyfikowanych syntetycznych substancji zapachowych i barwników.

Pure Beginnings uważnie śledzi najnowsze badania naukowe w leczeniu skóry i zawsze bierze je pod uwagę przy formułowaniu nowych lub aktualizowaniu istniejących produktów. Na przykład, dzięki przełomowym badaniom przeprowadzonym w ramach projektu Human Microbiome Project, wprowadziliśmy gamę probiotyków dla dzieci do skóry wrażliwej, która aktywnie odżywia skórę probiotykami (dobrymi drobnoustrojami).

Pure Beginnings sprzeciwia się wszelkim testom na zwierzętach – nie testujemy naszych produktów na zwierzętach ani nie pozyskujemy składników od dostawców, którzy to robią. Do testowania naszych produktów używamy ochotników.

WYJĄTKOWE ROŚLINY AFRYKI

Jako firma afrykańska, Pure Beginnings docenia fakt, że wiele naszych rodzimych roślin musiało przystosować się do najtrudniejszych warunków, aby przetrwać, i dzięki tym adaptacjom produkuje jedne z najpotężniejszych składników. Specjalizujemy się w łączeniu tych unikalnych afrykańskich składników z tradycyjnymi roślinami, aby wytwarzać produkty o wyjątkowej skuteczności. Zachowanie różnorodności biologicznej jest dla nas niezwykle ważne, dlatego te składniki są etycznie pozyskiwane ze społeczności wiejskich w Afryce Południowej.

Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.