Lista produktów marki Sukin

Sukin to firma z Australii dążąca do zapewnienia idealnej równowagi między naturalnością i skutecznością produktów, a przystępną ceną.

Produkty Sukin są w 98,8% pochodzenia naturalnego. Wszystkie produkty są wegańskie. Australijska firma Sukin to certyfikowana firma w 100% cruelty free, tworzą produkty wolne od jakichkolwiek testów na zwierzętach. Procesy produkcyjne i testowe są całkowicie wolne od testów na zwierzętach, a składniki pozyskiwane są wyłącznie od dostawców, którzy nie przeprowadzają testów na zwierzętach.

Aby uzyskać więcej informacji na temat CCF, zobacz:

http://www.choosecrueltyfree.org.au/ lists / skin-care

Należy również zauważyć, że obecnie firma Sukin sprzedaje tylko online w Chinach. Nie sprzedajemy do sklepów fizycznych ze względu na chińskie zasady dotyczące testów na zwierzętach. Sprzedaż produktów online nie wymaga przestrzegania chińskiego systemu testów na zwierzętach.
Sukin to marka w 100% wegańska. Oznacza to, że w produktach nie są używane żadne składniki pochodzenia zwierzęcego. Obejmuje to takie rzeczy, jak lanolina, a także produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego, takie jak miód i wosk pszczeli.
Wszystkie produkty Sukin są przyjazne środowisku, więc możesz mieć pewność, że to, czego używasz, nie zniszczy naszych rzek, zwierząt i roślin, gdy trafi do ścieku.

Receptury Sukin są biodegradowalne. Peelingi do twarzy i ciała Sukin są wolne od mikro plastikowych cząsteczek i zawierają wyłącznie naturalne i biodegradowalne złuszczacze. Wszystkie opakowania produktów Sukin są przeznaczone do recyclingu.
Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.