Lista produktów marki BU PRODUCTS

Każda kupiona butelka na wodę BU zapewni dostęp do czystej wody 1 osobie w potrzebie.

To niewiarygodne, że 663 miliony ludzi na świecie wciąż nie ma dostępu do czystej wody. Corocznie więcej ludzi umiera z powodu chorób związanych z brakiem wody, niż z powodu wszelkich form przemocy, w tym wojen - 43% tych zgonów to dzieci poniżej 5 roku życia.

Aby pomóc wyjść z kryzysu, nawiązaliśmy współpracę z organizacją charytatywną: Twój zakup bezpośrednio wspiera potrzebujących w krajach rozwijających się, dzięki naszej darowiznie.

Zdrowe dla Ciebie i naszej planety

W kraju, w którym mamy dostęp do czystej, bieżącej wody z kranu, każdego roku kupujemy i wyrzucamy ponad 50 miliardów jednorazowych plastikowych butelek, a tylko 1 na 4 podlega recyklingowi. Ma to ogromny wpływ na nasze środowisko, ponieważ zdecydowana większość trafia na wysypiska, z których coraz większa liczba trafia do naszych oceanów.

Ponadto woda butelkowana generuje do 600 razy więcej CO2 niż woda z kranu, ponieważ transport wody w postaci butelkowanej jest niezwykle nieefektywny. Co gorsza, najpopularniejsze marki są importowane z drugiego końca świata, zanim trafią na półki naszych supermarketów.

Naszym celem było zaprojektowanie produktu, który promowałby użycie wody z kranu dzięki filtracji i ulepszonemu smakowi, ale także dzięki pięknemu wyglądowi, zapewniając idealną równowagę między funkcjonalnością a stylem.

Mniej
Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.