HUSKI HOME - lista produktów

Huski Home to firma rodzinna, która na pierwszym miejscu stawia zrównoważony rozwój, tworząc ekologiczne, wielokrotnego użytku artykuły gospodarstwa domowego z naturalnych odpadów. Razem możemy stworzyć odnawialną przyszłość!

Ideą Huski Home jest przyczynienie się do zbiorowego ruchu w kierunku zrównoważonej przyszłości, tworząc produkty, które wyeliminują potrzebę istniejących i jednorazowych tworzyw sztucznych. Wierzymy, że każdy ma moc tworzenia jaśniejszej przyszłości, a dzięki niewielkim zmianom w naszym codziennym życiu możemy zobaczyć odnawialny świat w naszym życiu.

Tworzenie trwałego materiału

Kubki podróżne Husky Home są wyjątkowe, ponieważ powstają w wyniku recyklingu łusek ryżowych. Dlaczego łuski ryżowe? Świetne pytanie! Ryż zbiera się w masowych ilościach na całym świecie. Po przetworzeniu sama ilość łusek powoduje problemy, ponieważ jak prawidłowo się jej pozbyć, ponieważ łuski ryżowe, jeśli nie są etycznie wyrzucane, mogą stanowić zagrożenie biologiczne.

Dlatego stworzyliśmy sposób na przetworzenie łusek ryżowych w trwały, nietoksyczny materiał wielokrotnego użytku. Z tego materiału wykonujemy nasze kubki, pudełka na lunch, a wkrótce będziemy tworzyć nowe artykuły gospodarstwa domowego.

Nasze kubki są dwuścienne, dzięki czemu gorące i zimne napoje zachowują temperaturę przez wiele godzin. Nie zawierają również melaminy, BPA i silikonu, a także są nietoksyczne. Są bardzo trwałe i mogą służyć przez całe życie.

Zmiana przeznaczenia odpadów

Zmiana przeznaczenia odpadów naturalnych jest głównym celem naszej misji. Tworząc naczynia i sztućce ze skorupy orzecha kokosowego lub drewna z drzewa kokosowego, które nie wydaje już owoców, przetwarzamy materiał, który w przeciwnym razie trafiłby na wysypisko. Te przedmioty są wykonane ręcznie, naturalne, biodegradowalne i nietoksyczne.

Firma Huski Home opracowała również jednorazową słomkę, która faktycznie działa. Są wykonane w 100% z łodyg sitowia, co oznacza, że są w pełni odnawialne, jednorazowe i kompostowalne.

Nie są papkowate ani rozmoczone, są w pełni bezpieczne dla żywności, bezglutenowe i nietoksyczne oraz nie zawierają konserwantów ani barwników.

Mniej
Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.