Lista produktów marki ECOS

W 2017 roku firma EARTH FRIENDLY PRODUCTS świętowała 50-lecie tworzenia przyjaznych dla środowiska i zrównoważonych produktów do czyszczenia i prania przy użyciu naturalnych składników, które są bezpieczniejsze dla ludzi, zwierząt i planety. Z tej okazji zmienili nazwę produktów na ECOS, tak samo jak ich najlepiej sprzedający się detergent do prania.

Seria ECOS oferuje efektywne czyszczenie, wyprodukowane z odnawialnych zasobów roślinnych. Wszystkie produkty są wolne od formaldehydu i barwników, łatwo ulegają biodegradacji i łatwo poddają się recyklingowi, a także są wegańskie i nigdy nie były testowane na zwierzętach. Gama jest całkowicie neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, opracowana w oparciu o czystą, przemyślaną naukę i wyprodukowana w USA przy zastosowaniu wytycznych Zero-Waste i w 100% zasilana energią odnawialną.

Misją ECOS jest ochrona zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi, zwierząt i planety poprzez tworzenie najbardziej autentycznych, zrównoważonych i przystępnych cenowo produktów czyszczących dla wszystkich.

ECOS® od ponad 50 lat produkuje środki piorące i środki czystości, które są bezpieczniejsze dla ludzi, zwierząt i naszej planety. Założona w 1967 roku firmą rodzinną, która rozrosła się do czterech zrównoważonych zakładów produkcyjnych w Stanach Zjednoczonych i posiada ponad 200 produktów sprzedawanych na całym świecie.

Pasja do bezpieczniejszych składników inspirowanych naturą zaczęła się od założyciela firmy, greckiego imigranta, który przybył do Chicago w 1953 roku. Po pracy w branży środków czystości i zobaczeniu szkodliwego wpływu toksycznych chemikaliów, zwrócił się do tradycji swojej ojczyzny i naturalne składniki, takie jak ocet i cytryna, których jego babcia używała do tworzenia bezpieczniejszych środków czyszczących, które wykorzystywały siłę natury.

Dziś ECOS zmienia branżę środków czystości za pomocą ekologicznych innowacji naukowych i zrównoważonych praktyk biznesowych, takich jak przejście na w 100% energię odnawialną. Przez lata mieliśmy wiele nowatorskich rozwiązań, na przykład pierwszy żel do mycia naczyń bez fosforanów. Ale naszym największym sukcesem jest bycie pierwszą firmą, która osiągnęła „trifectę” zrównoważonej produkcji: neutralność węglową, neutralność wody i certyfikat TRUE Platinum Zero Waste.

Ekologiczna nauka, innowacje i przystępność - to obietnica ECOS® przez ostatnie 50 lat, ale także nasza obietnica na następne 50 lat.

Mniej
Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.