VERANDI - lista produktów

Kosmetyki Verandi to produkty naturalne, czyste, wegańskie, przyjazne dla środowiska, w 100% nadające się do recyklingu i przyjazne Tobie i planecie.

Z Pasji do Ochrony Środowiska

Verandi to islandzki producent wysokiej jakości produktów do włosów i ciała wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu pochodzących z islandzkiego przemysłu spożywczego i rolnictwa oraz innych naturalnych materiałów przyjaznych dla środowiska.

Naszą główną misją jest tworzenie wspaniałych produktów do pielęgnacji skóry, ale jednocześnie ochrona środowiska i eliminacja odpadów.

W naszych produktach używamy wyłącznie naturalnych składników, takich jak wodorosty, ogórki, piwo, jęczmień, sól, kawa i czyste oleje. Wszystkie nasze produkty są całkowicie wolne od szkodliwych składników i są bardzo przyjazne dla środowiska.

Staramy się wykorzystywać surowce, które inni marnują. Używamy soli, która nie nadaje się do spożycia, ale jest idealna dla skóry ze względu na wysoką zawartość magnezu. Używamy również fusów z kawy, z których kawiarnie robiły espresso i które normalnie wyrzucamy. Idealnie dobre fusy, które wciąż zawierają 90% swojej mocy kofeiny, którą myjemy, suszymy i używamy w naszych produktach. Dbamy o nasze środowisko i wierzymy, że materiały szkodliwe dla środowiska mogą być również szkodliwe dla Twojego organizmu.

Mniej
Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.