Lista produktów marki Plan Toys

Firma Plan Toys należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.

W 1981 roku siedmiu absolwentów uniwersyteckich spotkało się ze wspólną misją natchnienia świata pozytywnością. Vitool Viraponsavan, jeden z najsilniejszych głosów grupy, założył PlanToys® i od tego czasu inspiruje dzieci i rodziny na całym świecie.

Dzisiaj PlanToys rozszerzyło działalność na Azję, Amerykę, Europę i Australię, wnosząc optymizm, kreatywność i pasję do zrównoważonego rozwoju społecznościom na całym świecie. Połączenie tych trzech rzeczy jest również znane jako nasz „zrównoważony sposób”, który obejmuje ponadto stosowanie zrównoważonych materiałów, metod produkcji i sposobu myślenia.

Drewniane zabawki Plan Toys wspomagają zarówno fizyczny, jak i poznawczy rozwój dzieci.

Zrównoważony świat
Mając silną misję tworzenia zrównoważonego świata, PlanToys planuje każdy etap produkcji tak, aby zminimalizować wpływ na środowisko. T

Zrównoważona produkcja w Tajlandii
Prawie cztery dekady uważnych praktyk biznesowych i przywiązywanie dużej wagi do projektowania produktów sprawia, że PlanToys jest bezkonkurencyjnym producentem zabawek rozwojowych. Mamy nadzieję, że Twoje maleństwo nie tylko rozwinie wyobraźnię i kreatywność za pomocą drewnianych zabawek Plan Toys, ale także zbliży się do natury i lepiej zrozumie znaczenie zielonego stylu życia.

3 filary zrównoważonej misji PlanToys

Z silnym pragnieniem kultywowania zrównoważonego świata, PlanToys celowo prowadzi działalność ze staranną dbałością o środowisko, bezpieczeństwo dzieci i rozwój. Ta misja jest realizowana poprzez trzy filary biznesowe – znane również jako „Zrównoważony sposób” – które obejmują zrównoważony materiał, zrównoważoną produkcję i zrównoważony umysł.

1. Zrównoważony materiał
Zapewniamy wykorzystanie zrównoważonych zasobów naturalnych i tworzymy od minimum do zera odpadów w całym procesie produkcyjnym.

2. Zrównoważona produkcja
Z miłością produkujemy zabawki dla dzieci, stosując ekologiczne procesy na każdym etapie produkcji.

3. Zrównoważony umysł
Dążymy do odwdzięczenia się społeczeństwu i środowisku poprzez specjalne kampanie środowiskowe i edukacyjne, które pomagają uczynić świat lepszym miejscem dla wszystkich.

Mniej
Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.