Lista produktów marki 4DOGS

Dlaczego warto wybrać właśnie naturalne gryzaki od 4DOGS? Ponieważ zawsze są one w 100% bez konserwantów, wypełniaczy, polepszaczy czy sztucznych aromatów i barwników. Poddawane są tylko podstawowej obróbce mechanicznej czy suszeniu. Naturalne gryzaki dla psa 4DOGS będą świetnym dodatkiem do diety Twojego psyjaciela. Naturalnym sposobem na zaspokojenie potrzeby gryzienia, redukcji stresu czy po prostu jako przysmak lub nagroda. Sprawdź koniecznie!

Naturalne gryzaki dla psa to różnego rodzaju produkty, które pozwalają psom zaspokoić ich potrzebę gryzienia. Pomagają również uzupełnić dietę,  uspokoić czy dostarczyć zabawy. Dbamy o to by oferowane przez nas gryzaki pochodziły w 100% z natury. W naszej ofercie znajdziesz na przykład naturalny gryzak dla psa z poroża jelenia lub daniela, korzenia wrzośca, drewna oliwnego czy kawowego.

Gryzaki z poroża

Poroże dla psa to bardzo trwały i jednocześnie w 100% naturalny gryzak. Bez konserwantów, polepszaczy czy sztucznych barwników lub aromatów! Gryzaki z poroża dla psów produkujemy w dwóch wersjach (easy i hard) oraz kilku różnych rozmiarach. Dzięki temu znajdziesz w naszej ofercie gryzak dla praktycznie każdego psa! Jakie są zalety poroża dla psa? Pozwala ono zaspokoić naturalną potrzebę gryzienia oraz rozładowuje stres. Dba o zęby oraz dziąsła i pomaga redukować kamień nazębny. Dostarcza kolagenu, białka, wapna i innych minerałów. Również dla właścicieli psa znajdą się korzyści - poroże dla psa nie brudzi i nie wydziela nieprzyjemnego zapachu! 4DOGS wykorzystuje do produkcji gryzaków tylko poroże klasy AA. Jest to poroże, które spełnia najwyższe kryteria jakościowe, rozmiarowe i zostało zebrane w odpowiednim okresie. Pochodzi ono oczywiście z naturalnych zrzutów i do jego pozyskaniu nie zostało zabite żadne zwierzę.

Gryzoliny

Gryzolina to naturalny szarpak dla psa - połączenie gryzaka z poroża i naturalnej liny bawełnianej. Gryzoliny produkowane są w bardzo wielu różnych wariantach i wielkościach. Dzięki temu możemy zaoferować odpowiedni wariant dla każdego psa! W naszej ofercie znajdziesz prosty model jak String Double, który jest długim odcinkiem liny z dwoma gryzakami z poroża - po jednym na obu końcach. Mamy również gryzoliny takie jak Loop czy Knot z większymi lub dłuższymi kawałkami poroża. Dzięki pętlom pozwalają one na wygodny uchwyt i przeciąganie się nawet z dużym psem. Na pewno sami znajdziecie najlepszy dla Was sposób zabawy. Ale jeśli możemy coś podpowiedzieć, to mamy kilka wskazówek. Przede wszystkim dobierzcie dobry rozmiar szarpaka do wielkości psa. W opisie każdego modelu znajdziesz dokładne informacje z sugestiami, jaki rozmiar gryzaka będzie odpowiedni dla psów o różnych wagach. Gryzolina to szarpak dla psa i zabawa polega na siłowaniu się z nim, ale musisz uważać, żeby nie przeciągać liny z bardzo dużą siłą. Potrzeba tutaj Twojego wyczucia, bo duża siła może to uszkodzić zęby Twojego pupila. Pamiętaj też, choć gryzak z poroża jest bardzo wytrzymały, to bawełniana lina szybciej ulegnie przegryzieniu.

Drewniane gryzaki

Oferowane przez 4DOGS drewniane gryzaki wykonywane są z korzeni wrzośca, drzewa oliwnego lub kawowego. Wszystkie te rodzaje drewna są bardzo wytrzymałe i w 100% naturalne. Drewno jest oczyszczone, pocięte i starannie oszlifowane. Nie dodano do niego żadnych sztucznych barwników, konserwantów czy polepszaczy. Dzięki temu możesz cieszyć się tym, co w naturze najlepsze! Oczywiście nasze drewniane gryzaki są bezpieczne dla psów! Nawet w trakcie intensywnej zabawy nie pękają i nie rozpadają się w drzazgi. Oddzielać się od nich mogą jedynie miękkie włókna, które nie poranią psiego pyszczka, a dodatkowo pomogą w czyszczeniu zębów!

Mniej
Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.