Lista produktów marki Hair Queen

pielęgnacja skrojona na miarę królowej

Piękne włosy, to odżywione włosy! Aby nie tylko dobrze wyglądały, ale i ich kondycja była powodem do dumy, trzeba dostarczać im cenne składniki, których natura oferuje bez liku.

Hair Queen to kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Cztery doskonałe linie produktów do pielęgnacji włosów opartej o porowatość włosa. Hair Queen to naturalne, wegańskie kosmetyki do włosów, podkreślające ich urodę i troszczące się o skórę głowy. Zawierają precyzyjnie działające formuły, dopasowane do różnych potrzeb włosów.

świadoma pielęgnacja włosów z hair queen

Mówi się, że królowa jest tylko jedna i w pełni się z tym zgadzamy. Jesteś nią Ty! Rządzisz w domu, w pracy i na każdym innym polu, które kochasz i sprawia Ci przyjemność. Teraz pora, abyś została również Hair Queen, czyli dumną posiadaczką pięknych pasm – zdrowych, błyszczących oraz pełnych wigoru.

Mamy dla Ciebie naturalne kosmetyki do włosów, podkreślające ich urodę i troszczące się o skórę głowy. To precyzyjnie działające formuły, dopasowane do różnych potrzeb, w tym także Twoich.

wegańskie kosmetyki do włosów

Kosmetyki Hair Queen wprowadzą Cię w świat świadomej pielęgnacji włosów. Niczym królewska świta będą stały na posterunku, dbając o równowagę istotnych składników: protein, emolientów oraz humektantów. Dzięki nim Twoje kosmyki będą nawilżone, zregenerowane i gładkie, nie będą też sprawiały problemów podczas rozczesywania. Ich mycie przestanie być po prostu myciem, a stanie się przyjemnym rytuałem, podczas którego zrobisz coś dla siebie.

W Hair Queen to Ciebie stawiamy na pierwszym miejscu, ale nie zapominamy też o środowisku. Dlatego postawiliśmy na wegańskie kosmetyki do włosów, bazujące na składnikach pochodzenia naturalnego. Oleje, roślinne ekstrakty czy proteiny mają ogromną moc, którą zamknęliśmy w eko-opakowaniach.

Mniej
Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.