Lista produktów marki Creamy

Creamy to polsko-haitańska marka kosmetyków naturalnych, roślinnych, wegańskich, której misją jest szerzenie kultury dbania o oczyszczoną, zrównoważoną i odżywioną skórę twarzy.

Creamy jest zbudowane na osobistej historii założycielki marki. Zofia Pinchinat-Witucka ma polskie i haitańskie korzenie. Dalekie karaibskie wyspy, ich barwna kultura oraz bogactwo przyrody ukształtowały nie tylko estetykę Creamy, ale też składy kosmetyków. To właśnie z Haiti sprowadzany jest najważniejszy surowiec Creamy – olej z drzewa moringa. Creamy wspiera w ten sposób haitańskie kobiety, dla których uprawa moringi jest często podstawowym źródłem utrzymania. Założycielka marki Creamy prowadzi również Fundację Polska-Haiti, która od czasu trzęsienia ziemi w 2010 r. pomaga lokalnej społeczności na Haiti i prowadzi projekt budowy szkoły w mieście Jacmel. Jednocześnie wszystkie kosmetyki Creamy są produkowane lokalnie, w samym sercu Polski.
 
Creamy stosuje w recepturach prawie 100% naturalnych składników, nie rezygnując zarazem z jak największej skuteczności swoich kosmetyków. Wszystkie oleje używane do produkcji kosmetyków są nierafinowane i pochodzą od sprawdzonych dostawców, szanujących idee zrównoważonego rozwoju.  Creamy dba o środowisko. Wszystkie opakowania kosmetyków Creamy są szklane i możliwe jest ich ponowne wykorzystanie. Kosmetyki Creamy są wegańskie. Żaden ze składników nie był też testowany na zwierzętach .

Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.