Lista produktów marki Yaaba

Jesteśmy polską manufakturą kosmetyczną, która działa w oparciu o fundamentalne w naszej ocenie zasady. Oznacza to, że kupując produkty YAABA, dostajesz kosmetyki:

NATURALNE – Jeśli tylko to możliwe, zostajemy przy recepturach 100% naturalnych, ale jeżeli nie jest to możliwe, nigdy nie schodzimy poniżej 95%. Wybieramy nisko przetworzone surowce, bez chemicznych dodatków – w wersji RAW. Ściągamy te najrzadsze odmiany nawet z końca świata, aby efekt końcowy wyrwał Cię z butów.

EKOLOGICZNE – Łączymy zdrowy styl życia i świadomą pielęgnację, z dbałością o środowisko naturalne. Staramy się zminimalizować negatywny wpływ na ekosystem. W myśl zasady zero waste, używamy biodegradowalnych materiałów, a produkty otulamy w skropak. W przygotowaniu mamy także opakowania typu refill, które pozwolą na uzupełnianie słoiczków.

WEGAŃSKIE – CRUELTY FREE – W naszych kosmetykach nie znajdziesz żadnych komponentów pochodzenia zwierzęcego oraz tych, których pozyskanie mogłoby stanowić źródło ich cierpienia. YAABA to wyłącznie roślinne substancje aktywne!

BEZPIECZNE – Nasze wytwory przechodzą szereg badań laboratoryjnych i aplikacyjnych. Posiadamy w ofercie kosmetyki badane na skórze wrażliwej i rekomendowane do stosowania już od pierwszego dnia życia!

HANDMADE – Jak prawdziwi rzemieślnicy wytwarzamy kosmetyki ręcznie, dopieszczając je na każdym etapie produkcji.

DLA KOGO TWORZYMY? Dla osób, które nie chcą wybierać między skutecznością, a naturalnością. Po nasze produkty sięgają najczęściej:

● dorośli i dzieci ze skóra suchą, problematyczną, wymagającą;

● stylowi brodacze chcący zapewnić sobie zdrowy, naturalny wygląd oraz intrygujący zapach;

● osoby, które pragną w naturalny i nieinwazyjny sposób przeciwdziałać procesom starzenia się skóry;

● wydziarani, szukający naturalnej i skutecznej ochrony oraz pielęgnacji świeżych tatuaży (coming soon )

● miłośnicy sportów outdoorowych narażeni na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych takich jak: wiatr, mróz, silne promieniowanie słoneczne (coming soon)

Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.