Lista produktów marki DR LUCY ECO

Linia Eco

Oferujemy linię produktów ekologicznych, które są po prostu autentyczne. W ramach linii, którą stworzyliśmy, znajdziesz ekologiczny szampon dla psa oraz inne kosmetyki dla czworonoga. Co to dla nas znaczy, że produkty są autentyczne? Że ich receptury są autentycznie naturalne, a składniki pozyskane w sposób neutralny dla ludzi, zwierząt, mórz i powietrza. Że opakowanie naturalnego szamponu dla psa jest autentycznie ekologiczne i nie zatruje produktu, który kryje, ani środowiska, do którego trafi. Że nasze kosmetyki dla psów są autentycznie przyjazne i bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz – co najważniejsze – dla przyrody, o którą wspólnie się troszczymy. 

Taka jest nasza linia Eco!

Szampon naturalny dla psa każdej rasy. Nasze eko szampony dla psów powstają z miłości do zwierząt. Bez względu na to, do jakiej rasy czworonogów należy Twój pupil, masz pewność, że naturalny szampon dla psa mu nie zaszkodzi. Podczas produkcji kosmetyków współpracujemy bowiem z groomerami, którzy wiedzą, jak zadbać o sierść danego zwierzęcia. Szampon ekologiczny dla psa podlega również kontroli dermatologów, więc jest w pełni bezpieczny dla skóry czworonoga. Dr Lucy tworzy odżywki dla psów i szampony eko, które sprawiają, że sierść zwierzaka staje się czysta, pachnąca i niezwykle miła w dotyku.

Ekologiczny szampon dla psa – w trosce o zwierzęta i przyrodę. Szampon naturalny dla psa posiada skład bezpieczny zarówno dla zdrowia czworonoga, jak i stanu środowiska. Nie znajdziesz w nim drażniących składników, które negatywnie wpływają na skórę zwierzaka. Eko szampon dla psa pozwoli zadbać o higienę pupila i zachwycający wygląd jego sierści. Używając kosmetyków od Dr Lucy nie martwisz się, że wyrządzisz szkodę przyrodzie. My również uwielbiamy naturę i zwierzęta, dlatego tworzymy szampony ekologiczne dla psów, które nie zaszkodzą środowisku.

Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.