Lista produktów marki PIERPAOLI

Produkty ekologiczne - WYBÓR DLA CIEBIE I PLANETY

Styl życia związany z produkcją i konsumpcją, mający na celu zmniejszenie jego wpływu na ekosystem, staje się coraz pilniejszy, aby zabezpieczyć fundamenty naszego życia i nadzieję na przyszłość dla nas i dla przyszłych pokoleń. Pierpaoli oferuje wegańskie ekologicznie zrównoważone produkty, w przystępnych cenach, jakością nie odbiegające od ich droższych odpowiedników.

Certyfikowane produkty, których składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

Firma PIERPAOLI została założona w 1939 roku przez Armando Pierpaoli, który zajmował się produkcją i sprzedażą środków czystości do domu, a następnie stopniowo produktów higieny osobistej. W 1993 roku firma została partnerem „La Bottega dell’Albergo” i specjalizowała się również w formułowaniu i produkcji produktów dla hoteli.

W 2005 roku Pierpaoli zorientował się na produkcję przyjazną dla środowiska, tworząc pierwszą linię środków higienicznych i detergentów dla domu w duchu sprawiedliwego handlu i ekologii, wciąż rozprowadzaną we włoskich „Botteghe del Mondo” (światowe sklepy). W 2008 roku został utworzony dział Eco-Organic, rozpoczynając proces strukturalnej przebudowy firmy w kierunku bardziej świadomej i zrównoważonej produkcji.

Od 2009 roku do chwili obecnej kilka linii kosmetyków i środków czystości jest prezentowanych w różnych kanałach dystrybucji we Włoszech; jednocześnie rozpoczyna się międzynarodowa projekcja firmy poprzez udział w licznych międzynarodowych targach branżowych. Firma zastosowała się najpierw do standardów „Clean Detergence” i „EcobioCosmesi” certyfikowanych przez ICEA, a następnie do „Bioecocosmesi” AIAB i standardu COSMOS, zarówno w przypadku ICEA, jak i Ecocert, a także rozpoczęła rejestrowanie wszystkich swoich produktów w The Vegan Society w Wielka Brytania.

Wzrósł również standard jakości warsztatu produkcyjnego, który w 2017 roku został certyfikowany zgodnie z normami ISO 9001 i ISO 22716 (GMP).

LINIE PRODUKTÓW PIERPAOLI:

 • Pierpaoli - Baby Anthyllis - kosmetyki dla dzieci od pierwszego dnia życia
 • Pierpaoli - Anthyllis - odpowiednie dla dorosłych
 • Pierpaoli - Baby Anthyllis ZERO - marka najbezpieczniejszych produktów dla Twojego dziecka.
  ZERO - oznacza brak sztucznych zapachów, mogących szkodzić skórze malucha.
  ZERO - oznacza również opakowania wolne od plastiku. Każdy produkt występuje w szklanej butelce - dzięki temu możesz przyczynić się do redukcji produkcji tworzyw sztucznych.
  Bardzo wysoka (ponad 99%) ilość składników naturalnych, wśród których znajdą się również prebiotyki, wspierające płaszcz ochronny skóry dziecka, chroniąc za jego pomocą organizm malucha przed drobnoustrojami i groźnymi bakteriami z zewnątrz.
 • Pierpaoli - Ekos Personal Care - produkty do higieny osobistej Ekos to linia, która nie zawiera niebezpiecznych składników dla człowieka i środowiska.
 • Pierpaoli - Ekos - środki czystości dla domu.
  Certyfikowana linia, która charakteryzuje się szerokim asortymentem, staranną formułą uwzględniającą wpływ na środowisko, ale także zapewniającą bezpieczeństwo dermatologiczne i optymalne działanie: wszystkie produkty przeszły testy wydajności, porównując je z produktami wiodącymi na rynku.
 • Pierpaoli - Prebiotic Collection - formuła Kosmetyków Organicznych zgodna z Cosmos Organic Standard.
  Tylko śródziemnomorskie oleje roślinne.
  Konserwanty naturalnego pochodzenia.
  Testowane dermatologicznie na wrażliwej skórze.
  Wartości niklu, chromu i kobaltu <0,00004%.
  Opakowania z tworzyw sztucznych i tworzyw sztucznych, które są kompatybilne z eko (FSC).
 • Pierpaoli - Ekos Baby - naturalne kosmetyki dla dzieci. Produkty do codziennej higieny niemowląt charakteryzujące się obecnością środka powierzchniowo czynnego oliwy z oliwek z cennych ekstraktów z upraw ekologicznych.
 • Pierpaoli - Baby Prebiotic Collection - Kolekcja Prebiotic uosabia delikatność ekstraktu z Budleji Dawida, szczególnie wskazaną w składzie produktów dedykowanych delikatnej i wrażliwej skórze dziecka.

certyfikaty pierpaoli

Mniej
Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.