PIERPAOLI - lista produktów

Produkty ekologiczne - WYBÓR DLA CIEBIE I PLANETY

Styl życia związany z produkcją i konsumpcją, mający na celu zmniejszenie jego wpływu na ekosystem, staje się coraz pilniejszy, aby zabezpieczyć fundamenty naszego życia i nadzieję na przyszłość dla nas i dla przyszłych pokoleń. Pierpaoli oferuje wegańskie ekologicznie zrównoważone produkty, w przystępnych cenach, jakością nie odbiegające od ich droższych odpowiedników.

Certyfikowane produkty, których składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

Firma PIERPAOLI została założona w 1939 roku przez Armando Pierpaoli, który zajmował się produkcją i sprzedażą środków czystości do domu, a następnie stopniowo produktów higieny osobistej. W 1993 roku firma została partnerem „La Bottega dell’Albergo” i specjalizowała się również w formułowaniu i produkcji produktów dla hoteli.

W 2005 roku Pierpaoli zorientował się na produkcję przyjazną dla środowiska, tworząc pierwszą linię środków higienicznych i detergentów dla domu w duchu sprawiedliwego handlu i ekologii, wciąż rozprowadzaną we włoskich „Botteghe del Mondo” (światowe sklepy). W 2008 roku został utworzony dział Eco-Organic, rozpoczynając proces strukturalnej przebudowy firmy w kierunku bardziej świadomej i zrównoważonej produkcji.

Od 2009 roku do chwili obecnej kilka linii kosmetyków i środków czystości jest prezentowanych w różnych kanałach dystrybucji we Włoszech; jednocześnie rozpoczyna się międzynarodowa projekcja firmy poprzez udział w licznych międzynarodowych targach branżowych. Firma zastosowała się najpierw do standardów „Clean Detergence” i „EcobioCosmesi” certyfikowanych przez ICEA, a następnie do „Bioecocosmesi” AIAB i standardu COSMOS, zarówno w przypadku ICEA, jak i Ecocert, a także rozpoczęła rejestrowanie wszystkich swoich produktów w The Vegan Society w Wielka Brytania.

Wzrósł również standard jakości warsztatu produkcyjnego, który w 2017 roku został certyfikowany zgodnie z normami ISO 9001 i ISO 22716 (GMP).

LINIE PRODUKTÓW PIERPAOLI:

 • Pierpaoli - Baby Anthyllis - kosmetyki dla dzieci od pierwszego dnia życia
 • Pierpaoli - Anthyllis - odpowiednie dla dorosłych
 • Pierpaoli - Baby Anthyllis ZERO - marka najbezpieczniejszych produktów dla Twojego dziecka.
  ZERO - oznacza brak sztucznych zapachów, mogących szkodzić skórze malucha.
  ZERO - oznacza również opakowania wolne od plastiku. Każdy produkt występuje w szklanej butelce - dzięki temu możesz przyczynić się do redukcji produkcji tworzyw sztucznych.
  Bardzo wysoka (ponad 99%) ilość składników naturalnych, wśród których znajdą się również prebiotyki, wspierające płaszcz ochronny skóry dziecka, chroniąc za jego pomocą organizm malucha przed drobnoustrojami i groźnymi bakteriami z zewnątrz.
 • Pierpaoli - Ekos Personal Care - produkty do higieny osobistej Ekos to linia, która nie zawiera niebezpiecznych składników dla człowieka i środowiska.
 • Pierpaoli - Ekos - środki czystości dla domu.
  Certyfikowana linia, która charakteryzuje się szerokim asortymentem, staranną formułą uwzględniającą wpływ na środowisko, ale także zapewniającą bezpieczeństwo dermatologiczne i optymalne działanie: wszystkie produkty przeszły testy wydajności, porównując je z produktami wiodącymi na rynku.
 • Pierpaoli - Prebiotic Collection - formuła Kosmetyków Organicznych zgodna z Cosmos Organic Standard.
  Tylko śródziemnomorskie oleje roślinne.
  Konserwanty naturalnego pochodzenia.
  Testowane dermatologicznie na wrażliwej skórze.
  Wartości niklu, chromu i kobaltu <0,00004%.
  Opakowania z tworzyw sztucznych i tworzyw sztucznych, które są kompatybilne z eko (FSC).
 • Pierpaoli - Ekos Baby - naturalne kosmetyki dla dzieci. Produkty do codziennej higieny niemowląt charakteryzujące się obecnością środka powierzchniowo czynnego oliwy z oliwek z cennych ekstraktów z upraw ekologicznych.
 • Pierpaoli - Baby Prebiotic Collection - Kolekcja Prebiotic uosabia delikatność ekstraktu z Budleji Dawida, szczególnie wskazaną w składzie produktów dedykowanych delikatnej i wrażliwej skórze dziecka.

certyfikaty pierpaoli

Mniej
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.