Lista produktów marki HERBATINT

Herbatint to włoska marka oferująca naturalne, bezpieczne i trwałe farby do włosów.

Naturalne farby do włosów w żelu są stworzone na bazie ponad 50-letniej receptury i dostępne w aż 36 kolorach.

Łagodna i unikalna formuła sprawia, że naturalne farby do włosów Herbatint są tak skuteczne, jak i zdrowe.
Za sukcesem trwałych farb do włosów Herbatint stoi aż 8 organicznych ekstraktów ziołowych, które bez większego problemu są w stanie pokryć do 100% siwych włosów. Każdy, kto wie, jak działają ziołowe farby do włosów – wie również, że pomagają osiągnąć znacznie zdrowszy, piękniejszy i bardziej naturalny efekt, niż wiele „komercyjnych” odpowiedników.

Ponadto wszystkie ziołowe farby do włosów są w 100% odpowiednie dla wegan. Do tego – nie znajdziesz w ich składzie ani grama glutenu czy niklu. Stawiamy na zdrowie. Stawiamy na naturę!

Wszystkie naturalne farby do włosów, które u nas znajdziesz, zostały dokładnie przetestowane dermatologicznie. Dlatego wiemy, że nawet jeśli Twoja skóra jest wyjątkowo wrażliwa, to nie musisz się o nic martwić. Nasze farby do włosów bez amoniaku nie wyrządzą Ci żadnej krzywdy! Co więcej – ziołowe farby do włosów mają zaskakująco niskie stężenie nadtlenku wodoru. Nawet poniżej 3% po zmieszaniu (odpowiada to 10 objętościom!), a warto zauważyć, że dopuszczalnym limitem jest 6% zgodnie z prawodawstwem europejskim (WE nr 1223/2009). 

W Herbatint skupiamy się na efektach i naturalnych formułach, dbając jednocześnie o to, żeby wszystkie nasze produkty spełniały wymogi prawne. Z racji, że nasza formuła jest łagodna, możesz z jej pomocą rozjaśnić naturalny kolor swoich włosów maksymalnie o 2 tony. Niestety, żeby wybielić je mocniej, musiałoby być większe stężenie nadtlenku wodoru, a ten… może potwornie wpłynąć na kondycję włosów!

Wiemy, jak ciężko jest czasami dobrać idealny odcień. Dlatego bez przeszkód możesz połączyć różne farby do włosów w żelu – tworząc swój własny, niepowtarzalny wygląd. Dzięki żelowej konsystencji z łatwością wymieszasz w odpowiednich proporcjach idealne kolory. Tak możesz osiągnąć wymarzony efekt bez żadnych ograniczeń. Każdą buteleczkę, w której zostało jeszcze trochę farby, można ponownie zamknąć. Dzięki temu niewykorzystana farba może bezpiecznie zaczekać na swoją kolej, nawet do 12 miesięcy.
Ponadto nasze ziołowe farby do włosów zapewniają tak naturalny i intensywny kolor, jak i długotrwały efekt. Co więcej – osiągnięcie tego połączenia zajmie Ci zaledwie 40 minut!

Wszystkie opakowania Herbatint są wykonane z niepowlekanego papieru z oznaczeniem pochodzenia. Oznacza to, że całość jest na tyle przyjazna środowisku, na ile to możliwe. Oczywiście żaden z naszych kosmetyków nie był (i nigdy nie będzie!) testowany na zwierzętach. 

Żeby dodatkowo zadbać o ograniczenie nadmiaru odpadów – wszystkie farby do włosów w żelu są pakowane w buteleczki. Dzięki temu możesz użyć tyle farby, ile potrzebujesz, a resztę zamknąć na później!

ZRÓWNOWAŻONA PRODUKCJA
Marka Herbatint kieruje się kryteriami zrównoważonego rozwoju, począwszy od doboru dostawców kierując się wytycznymi przyjaznymi dla środowiska, posiadającymi certyfikaty środowiskowe i bezpieczeństwa, w tym opakowania nadające się do recyklingu. Firma zdecydowała się na stosowanie w opakowaniach Herbatint wyłącznie tektury pochodzącej z certyfikowanych lasów, wspierając uczciwą gospodarkę leśną.

PRODUKTY EKOLOGICZNE
Herbatint łączy skuteczność w koloryzacji włosów z dbałością o ochronę środowiska i zdrowie konsumentów. Uzyskane certyfikaty nie tylko potwierdzają osiągnięte standardy jakości i bezpieczeństwa, ale także świadczą o zaangażowaniu marki w kwestie ochrony środowiska i bliskości ze wszystkimi konsumentami, którzy mocno wierzą i dokładają wszelkich starań, aby każdego dnia przestrzegać wyborów dotyczących zrównoważonego rozwoju środowiskowego. Dobre praktyki, które stają się dobrymi uczynkami poprawiającymi jakość życia każdego z nas.

NATURA I ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ
Koncentracja na naturalności skłania markę Herbatint do stosowania najczystszych surowców pochodzących z przemysłu farmaceutycznego i starannie wyselekcjonowanych organicznych ekstraktów roślinnych. Opakowania w 100% nadają się do recyklingu. Twórcy marki Herbatint są zwolennikami praw zwierząt i popierają zniesienie wszelkich form wyzysku.

BADANIA I JAKOŚĆ
Delikatne i doskonale zbilansowane formuły, udoskonalane z biegiem czasu, zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić najbezpieczniejszą i najbardziej naturalną alternatywę w koloryzacji włosów.

Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.