Lista produktów marki Arista Ayurveda

Arista Ayurveda – to więcej niż tylko marka,to wspierająca społeczność, której zadaniem jest dbanie o Twoją higienę osobistą.

Arista Ayurveda łączy tradycyjną wiedzę z nowoczesną, codzienną rutyną, tak aby dbanie o siebie było wygodne i skuteczne.

Co oznacza „Arista”? Pochodzi od sanskryckiego słowa „bezpieczny”, ale „Arista” oznacza znacznie więcej niż tylko fizyczne bezpieczeństwo. Pomyśl o „Arista” jako o spokojnym centrum wśród burzy. Przypomina nam, że nawet w najbardziej zabiegany dzień możemy znaleźć w sobie komfort i spokój. Krótko mówiąc, Arista reprezentuje wewnętrzny spokój.

Misja

Mocno wierzymy w zmieniające życie korzyści płynące z codziennych rytuałów samoopieki. Nasz cel? Aby Twoja podróż do dobrego samopoczucia była łatwa i przyjemna. Dołącz do nas w tej poprawiającej samopoczucie przygodzie!

Czyste składniki

Czy wierzysz, że to, co nakładasz na skórę lub spożywasz, powinno być jak najczystsze? Z pewnością tak! Dlatego każdy z naszych produktów jest wykonany z nieszkodliwych elementów, które są zarówno korzystne, jak i delikatne.

Transparentność

Masz prawo poznać nasze produkty od podszewki – co w nich jest, skąd pochodzą i jak są wykonane. Zapewniamy pełną przejrzystość i uczciwość.

Dostępność i uczciwe ceny

Korzyści z Ajurwedy są dostępne dla każdego. Dlatego zadbaliśmy o to, aby nasze produkty były łatwo dostępne dla wszystkich, po uczciwych i przystępnych cenach.

Wegańskie i wolne od okrucieństwa

Wierzymy w tworzenie dobra bez wyrządzania krzywdy naszym futrzanym przyjaciołom. Oznacza to, że nie używamy żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego i nie przeprowadzamy testów na zwierzętach.

Zrównoważony rozwój i trwałość

Wierzymy, że dzisiejsze firmy muszą priorytetowo traktować wysiłki na rzecz ochrony środowiska, aby wywierać pozytywny wpływ, gdzie tylko mogą. Dlatego każdy produkt Arista Ayurveda jest zbudowany tak, aby wytrzymać próbę czasu lub delikatnie ulegać biodegradacji, pozostawiając minimalny ślad.

Kompensacja węgla

Od stworzenia po utylizację mierzymy, zarządzamy i kompensujemy emisję dwutlenku węgla z naszych produktów, co jest certyfikowane w ramach naszego partnerstwa z Climate Partner.

Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.