Lista produktów marki YUHME

Sprzedając produkty przyjazne dla środowiska, Yuhme zobowiązuje się do ograniczenia emisji CO2 i dostarczania czystej wody Republice Środkowoafrykańskiej.

Butelka stworzona przez szwedzką firmę rodzinną. Materiał – w 100% wykonana z trzciny cukrowej! Już sama nazwa, która jest akronimem od You Us Humanity Me Environment, wskazuje na fundament jej powstania. Zainspirowani słowami Winstona Churchilla "Żyjemy dzięki temu, co otrzymujemy, ale tworzymy życie dzięki temu, co dajemy" stworzyli najbardziej ekologiczną butelkę na świecie, jedyną której współczynnik emisji CO2 jest ujemny!

Yuhme pomaga w Afryce - każda kupiona butelka zapewnia czystą wodę przez 3 miesięce dla jednej osoby w Republice Środkowoafrykańskiej poprzez fundację Water for Good. Pamiętaj, że w wielu częściach Afryki pierwszym krokiem wyjścia z ubóstwa jest dostęp do czystej wody!

Wszystkie butelki wykonane są w 100% z trzciny cukrowej. Odnawialny surowiec, który w pełni nadaje się do recyklingu. W związku z tym, że do produkcji nie używa się ropy, butelka wolna jest od wszelkich toksyn, takich jak Bisfenol A, ftalany i inne szkodliwe dodatki. Butelki produkowane są wyłącznie w Szwecji.

Mniej
Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.