• -10%
Termos rowerowy
Termos rowerowy
Termos rowerowy
Termos rowerowy
Termos rowerowy
Termos rowerowy
Termos rowerowy
Termos rowerowy
Termos rowerowy
Termos rowerowy
Termos rowerowy
Termos rowerowy
Termos rowerowy
Termos rowerowy

Termos rowerowy, 580ml Thermos

1300C0
Mamy to:)
178,20 zł 198,00 zł -10%
Brutto Wysyłka w 24h

Izolowany próżniowo termos rowerowy ze stali nierdzewnej firmy THERMOS dla kolarzy i miłośników outdooru.

 • Koszt wysyłki
 • redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 17 punktów lojalnościowych . :) 17 punktów - możesz wymienić na kod rabatowy 8,50 zł .


   

  Termos rowerowy

  Termos dla rowerzystów o ergonomicznym kształcie, który zapewnia łatwość chwytania i prostą obsługę. W nakrętce termosu znajduje się zintegrowana blokada zapobiegająca niezamierzonemu otwarciu. Termos jest więc uniwersalny, dlatego można go bez obaw schować do plecaka i używać jako przenośnego termokubka. Ponadto zaskakuje niewielką wagą i trwałością.

  Konstrukcja termosu

  Termos rowerowy został zaprojektowany tak, aby pasował do większości uchwytów rowerowych. Dno termosu jest zaokrąglone po bokach, w górnej części korpusu znajduje się przewężenie, pozwalające optymalnie zamocować go w uchwycie rowerowym, nawet na nieutwardzonych drogach.

  Łatwa obsługa

  W zwężeniu korpusu termosu został zamontowany pierścień antypoślizgowy ułatwiający obsługę (body ring). Nakrętka ma kształt ułatwiający trzymanie i wysuwanie z uchwytu rowerowego.

  Doskonałe właściwości izolacyjne

  Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom izolacyjnym termos przez długi czas utrzyma temperaturę napoju, dokładnie taką, jakiej potrzebujesz. Bez względu na to, czy jest to gorąca herbata, napój mrożony, czy też napój w temperaturze pokojowej.

  Łatwa konserwacja

  Praktyczna konstrukcja nakrętki i uszczelki termosu pozwala na łatwą konserwację i dokładne mycie. Wystarczy nacisnąć przycisk (PUSH), aby wysunąć ustnik z nakrętki. Termos wraz z nakrętką można myć w zmywarce.

  Własny napis na korpusie termosu

  Możliwość zamówienia indywidualnego grawerowania laserowego na korpusie termosu już od 1 szt.

  Parametry termosu

  • Objętość: 580 ml
  • Wysokość: 230 mm
  • Średnica: 80 mm
  • Waga: 280 g
  • Trzyma gorąco: 20 godzin, po 6 godzinach ponad 70°C
  • Trzyma zimno: 22 godzin, po 6 godzinach poniżej 10°C

  Podsumowanie

  • Idealny dla rowerzystów jako termos rowerowy, może służyć również jako przenośny kubek termiczny dla turystów, sportowców, podróżników, rodziców,...
  • Pasuje do większości uchwytów rowerowych na butelki.
  • Otwieranie i zamykanie termosu jedną ręką.
  • Picie bezpośrednio z ergonomicznego ustnika termosu - bez kubka.
  • Korpus termosu wyprodukowano z odpornej stali nierdzewnej.
  • Thermos podwójna ściana izolacyjno-próżniowa - maksymalna izolacja cieplna.
  • Bardzo lekkie i kompaktowe wykonanie.
  • Szeroka szyjka 4,5 cm - zmieszczą się nawet kostki lodu.
  • Wodoszczelna nakrętka z zamkiem.
  • Uszczelkę i ustnik można zdjąć i łatwo wyczyścić.
  • Kompletna oferta części wymiennych.
  • BPA free.
  Objętość
  580 ml
  Wysokość
  230 mm
  Średnica
  80 mm
  Waga
  280 g
  Trzyma gorąco
  20 godzin, po 6 godzinach ponad 70°C
  Trzyma zimno
  22 godzin, po 6 godzinach poniżej 10°C
  1 Przedmiot

  Thermos - światowy lider w dziedzinie termosów i termokubków.

  Firma Thermos starannie dba o wybór najlepszych materiałów i gwarantuje trwałą jakość swoich produktów. Jakość produktów Thermos jest w 100% testowana w całym procesie produkcyjnym. Taki nadzór jest możliwy ponieważ produkty Thermos są produkowane we własnych wyspecjalizowanych fabrykach – nie jest to produkcja na zlecenie u osób trzecich. Wysoka jakość produktów jest standardyzowana, a więc niezależna od lokalizacji fabryki.


  Bezpieczeństwo: termosy i termokubki

  Każdy ma prawo do informacji o tym, jak i z jakich materiałów są wyprodukowane rzeczy, których używa. Oświadczamy, że firma Thermos spełnia wszystkie aktualne standardy i nie tylko to. Produkty Thermos są testowane w niezależnych laboratoriach tak, aby zagwarantowane było, że używane materiały i procesy produkcyjne są bezpieczne. Produkty Thermos spełniają wszystkie wymagania w stosunku do produktów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi i pokarmami zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Republiki Czeskiej i przepisami Parlamentu europejskiego, możecie więc być pewni, że dajecie swojej rodzinie naprawdę bezpieczne produkty.

  Odpowiedzialność społeczna jest dla firmy Thermos również bardzo ważna. Thermos przestrzega wszystkich przepisów i reguł w celu zapewnienia zdrowego i bezpiecznego miejsca pracy. Prawa pracowników i ich prywatność są chronione i przestrzegane. Działanie w zgodzie z kodeksem pracy i pozostałymi standardami jest oczywiste. Fabryki Thermos są co roku poddawane zewnętrzym audytom dotyczącym środowiska życia i bezpieczeństwa pracy.

  Design: termosy i termokubki

  Thermos projektuje termosy i termokubki tak, aby spełniały nie tylko codzienne potrzeby określonej klasy użytkowników, ale również zaskoczyły ich otoczenie oryginalnym projektem. Są to produkty, które mogą towarzyszyć swojemu właścicielowi przez cały rok i utrzymywać napoje w wymaganej temperaturze. Łatwo zastąpią często nieatrakcyjne butelki plastikowe.

  Tradycja: termosy i termokubki

  Firma Thermos została założona w roku 1904, kiedy jako pierwsza na świecie zaprezentowała szklaną butelkę izolacyjną. Kolejny przełom nastąpił w roku 1978, kiedy to Thermos zaprezentował pierwszą izolacyjną butelkę próżniową ze stali nierdzewnej. Thermos jest największym na świecie producentem butelek izolacyjnych, który działa w ponad 115 krajach świata. Nazwa firmy Thermos stała się podstawą powszechnej nazwy butelek izolacyjnych - termosów.

  Technologia: termosy i termokubki

  Thermos próżniowa technologia izolacyjna utrzyma na długie godziny ciepłe ciepłym, a zimne zimnym. Tradycyjne butelki izolacyjne z klasyczną izolacją powietrzem lub pianką izolacyjną tylko częściowo ograniczają przechodzenie energii między płynem, a otoczeniem zewnętrznym. Thermos próżniowa technologia izolacyjna tworzy między ścianą zewnętrzną i wewnętrzną naczynia próżnię. Dzięki próżni w przestrzeni pomiędzy ściankami prawie nie dochodzi do przechodzenia energii między wewnętrzną i zewnętrzną ścianką butelki izolacyjnej i w ten sposób napój w butelce izolacyjnej Thermos może przez długi czas pozostać ciepły lub zimny, tak jak jest to potrzebne.

  Środowisko życia: termosy i termokubki

  Firma Thermos ponad 100 lat temu zaprojektowała oryginalną butelkę do wielokrotnego użytku, przyczyniając się tym samym do minimalizacji wpływu produkcji przemysłowej na środowisko. Nieustannie dążymy do rozwijania produktów z minimalnym wpływem na środowisko życia. Wybierając produkt marki Thermos zyskujesz nie tylko produkt wysokiej jakości, ale również przyczyniasz się do redukcji ilości wyprodukowanych odpadów.

  Działanie izolacyjne: termosy i termokubki

  Produkty Thermos osiągają doskonałe właściwości izolacyjne. Działanie izolacyjne jest podawane w godzinach. Mierzony jest czas, w którym temperatura napoju zmieni się z początkowej do końcowej wartości, gdzie temperatura otoczenia wynosi 20°C.

  • Keeps Hot(trzyma gorąco): temperatura początkowa 95°C, temperatura końcowa 49°C
  • Keeps Warm(trzyma ciepło): temperatura początkowa 45°C, temperatura końcowa 30°C
  • Keeps Cold(trzyma zimno): temperatura początkowa 1°C, temperatura końcowa 13°C

  Zobacz też

  Opinie Opinie (0)

  z 0 opinie - 0 1 2 3 4 0/5
  Filtruj:
  0 1 2 3 4 (0)
  0 1 2 3 0 (0)
  0 1 2 0 1 (0)
  0 1 0 1 2 (0)
  0 0 1 2 3 (0)
  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.