Program jest w trakcie wdrożenia, przepraszamy za niedociągnięcia.

Witamy Cię w programie lojalnościowym "Zbieraj punkty - kupuj taniej". Poświęć kilka minut na zapoznanie się z zasadami działania, a następnie ruszaj zdobywać swoje punkty.

Każdy zarejestrowany Klient może przystąpić do Programu Lojalnościowego i odbierać kody rabatowe (vouchery zakupowe) za zebraną ilość punktów.

Za co możesz otrzymać punkty? To proste:

1. Zarejestrowanie konta klienta w sklepie - 15 pkt

2. Każde opłacone i wysłane / odebrane zamówienie - 20 pkt

3. Dodanie opinii o zakupionym produkcie na stronie produktu - 15 pkt

4. Dołączenie do opinii własnych zdjęć zakupionego produktu - 10 pkt / zdjęcie (maksymalnie można dodać 2 zdjęcia do każdej opinii produktu)

5. Zaznaczenie opcji "Wyślij mi e-mail z przypomnieniem, aby ocenić zakupione produkty po każdym moim zamówieniu" na moim koncie - w przypadku recenzji produktów - 1 pkt

Każda opinia powinna być uzasadniona – opinie złożone z 1 lub kliku słów nie będą zaakceptowane np. „polecam”, „produkt ok”,  „podoba mi się” itp.). Dodanie kilku opinii o takiej samej treści nie będzie akceptowane. Prosimy również w okienku opinii nie wpisywać reklamacji - w takim przypadku prosimy o kontakt: kontakt@ekoahimsa.pl

Zebrane punkty możesz w każdej chwili przekształcić w bon rabatowy na swoim koncie klienta. Każdy powyższy 1 pkt = 0,1 zł.

6. dodatkowo za każde wydane 10 złotych otrzymasz 1 pkt = 0,5 zł

Dostępne do wykorzystania kody rabatowe pokażą się na stronie koszyka podczas finalizacji zakupów. Kliknij na wybrany lub wpisz w polu "Wpisz kod rabatowy" i zatwierdź przyciskiem "ZASTOSUJ".

Sklep ekoahimsa.pl zastrzega sobie prawo do zmiany zasad programu lojalnościowego.

FAQ

Założyłem konto już wcześniej, co zrobić?

Jeśli już wcześniej założyłeś konto, dokonałeś zakupów, a na Twoim koncie nie ma punktów, napisz do nas na kontakt@ekoahimsa.pl, a rozwiążemy ten problem!

Jak długo ważne są punkty?

Punkty pozostają na Twoim koncie przez 365 dni od momentu przyznania.

Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.