TRI-BIO, Ekologiczny Skoncentrowany Płyn do Płukania, 940 ml

TRI-BIO, Ekologiczny Skoncentrowany Płyn do Płukania, 940 ml

1002623
Mamy to:)
19,00 zł
Brutto Wysyłka w 48h

 • Koszt wysyłki
 • redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . :) 1 punkt - możesz wymienić na kod rabatowy 0,50 zł .


   

  Eko-formuła na bazie naturalnych składników roślinnych i mineralnych. Równie skuteczny jak znane, silnie działające środki chemiczne. Bez zapachu i koloru, odpowiedni dla osób z alergią lub astmą. Ultradelikatny, odpowiedni nawet dla wrażliwej skóry dziecka. Nie zawiera fosforanów, wybielaczy chloru, formaldehydów ani substancji toksycznych. Hipoalergiczny, łatwo ulega biodegradacji. Zalecany do stosowania w gospodarstwach z septycznym systemem kanalizacyjnym oraz do innych systemów.

  Sposób użycia: Wlać płyn do dozownika i ustawić wybrany program prania. W celu ustalenia ilości płynu należy sprawdzić tabelę poniżej.

  Składniki: 5-10% kationowych środków powierzchniowo czynnych, fenoksyetanol.

  Uwaga: Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.

  Ingredients: Water, Fatty acids, C16-18 and C18-unsatd., reaction products with triethanolamine, di-Me sulfate-quaternized, Propan-2-ol, Milk acid, phenoxyethanol (green preservative for household products).

  7 Przedmioty

  MISJA TRI-BIO:

  Zapewnienie ekologicznej alternatywy dla ostrych środków chemicznych, najwyższej jakości, przy tej samej mocy czyszczącej i poziomie ceny.

  „ECO, które naprawdę czyści i jest dostępne dla każdego konsumenta”.

  PROBIOTYCZNE ŚRODKI CZYSZCZĄCE

  Ekologiczne probiotyczne środki czyszczące TRI-BIO to najlepsze, najskuteczniejsze i najłatwiejsze w użyciu środki czyszczące, jakich kiedykolwiek używałeś. To prawdziwe biologiczne środki czyszczące, które zawierają żywe kultury mikroorganizmów probiotycznych.

  Światowa Organizacja Zdrowia definiuje probiotyk jako znaczenie „na całe życie”. „Probiotyk to żywy, pożyteczny mikroorganizm, który podawany w odpowiednich ilościach zapewnia korzyści zdrowotne gospodarzowi”.

  Niezwykle skuteczne, bezpieczne w użyciu i przyjazne dla środowiska. Naturalnie i bezpiecznie czyszczą i dezynfekują na poziomie mikroskopijnym. W przeciwieństwie do zwykłych środków dezynfekujących, probiotyki zabijają tylko złe bakterie, tworząc zdrową mikroflorę. Zmniejszają ryzyko infekcji i skutecznie eliminują nieprzyjemne zapachy.

  Probiotyki łatwo penetrują pęknięcia, szczeliny i pory powierzchniowe, zapewniając głębsze czyszczenie i dłuższą kontrolę zapachu. Będą czyścić i chronić nawet przez trzy dni!

  NATURALNE ŚRODKI CZYSZCZĄCE

  Domowe środki czystości są prawdopodobnie jednymi z najbardziej toksycznych produktów chemicznych przechowywanych w przeciętnym domu. Twoje zdrowie zależy wyłącznie od tego, co spożywasz i wchłaniasz do swojego organizmu! O dobrym zdrowiu i długowieczności decyduje przede wszystkim to, czego nie nanosisz na skórę i do ust oraz nie wchłaniasz do organizmu.

  Ekologiczne, naturalne środki czyszczące TRI-BIO oparte są na naturalnych składnikach roślinnych i mineralnych. Są bezpieczniejszą alternatywą dla agresywnych środków chemicznych. Są wolne od niebezpiecznych chemikaliów, a mimo to tak samo skuteczne, jak dobrze znane, ostre chemiczne środki czyszczące. Są bezpieczne w użyciu bez rękawiczek.

  Polecane dla osób o wrażliwej skórze oraz cierpiących na alergie i astmę. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty ECO.

  Korzyści dla środowiska:

  • Niskie LZO (lotne związki organiczne),
  • Łatwo biodegradowalne
  • Minimalny wpływ na życie wodne
  • Materiały opakowaniowe nadające się do recyklingu
  • Brak testów na zwierzętach
  • Szczególnie zalecane do stosowania w domach z szambo i innymi rodzajami sieci kanalizacyjnych na miejscu


  Korzyści zdrowotne:

  • Nie zawierają ostrych chemikaliów
  • Nie zawierają substancji toksycznych
  • Nie zawierają ostrych substancji ściernych
  • Nie zawierają ostrych rozpuszczalników
  • Nie zawierają wybielaczy chlorowych
  • Nie zawierają fosforanów
  • Nie zawierają nonylofenoli
  • Nie zawierają perfum
  • Nie zawierają barwników
  • Hipoalergiczne


  CO TO ZNACZY HIPOALERGICZNE?

  Cieszymy się z rosnącego zainteresowania hipoalergicznością. Jest to zgodne ze wzrostem zapotrzebowania konsumentów na bezpieczniejsze, zdrowsze produkty. Hipoalergiczny oznacza mniejsze prawdopodobieństwo wywoływania alergii. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego jest pominięcie alergenów (składników, o których udowodniono, że wywołują reakcje).

  BRAK ZAPACHÓW: zapach stale zajmuje wysokie miejsca na listach alergenów. Nawet jeśli nie widzisz „perfum” na liście składników, produkt może nadal zawierać zapachy lub zapachy maskujące (zapachy, które nie pachną jak perfumy, ale zakrywają zapachy innych składników). Składniki te można by zapisać w ich nazwach chemicznych, na przykład: balsam peruwiański, geraniol czy alkohol cynamonowy. Jeśli produkt ładnie pachnie, prawdopodobnie ma perfumy. Jeśli pachnie nijako, prawdopodobnie ma zapach maskujący. Jeśli pachnie „laboratorium”, jest bezzapachowy.

  UWAŻAJ NA NATURALNE EKSTRAKTY: wszystkie zapachy są uczulające. Dotyczy to nawet najbardziej naturalnych i organicznych. Wiele kor drzew, owoców i ich skórek, produktów pszczelich i innych naturalnych ekstraktów jest również wysoce alergennych. Pomyśl o tym w ten sposób: jeśli jesteś uczulony na orzeszki ziemne lub truskawki, nie możesz ich jeść, nawet jeśli są tak naturalne i organiczne, jak to tylko możliwe. Alergeny to alergeny, niezależnie od pochodzenia naturalnego czy organicznego. Jeśli masz wrażliwą skórę, hipoalergiczne atuty są cały czas naturalne.

  BRAK BARWNIKÓW: barwniki również znajdują się wysoko na listach alergenów.

  Opinie Opinie (0)

  z 0 opinie - 0 1 2 3 4 0/5
  Filtruj:
  0 1 2 3 4 (0)
  0 1 2 3 0 (0)
  0 1 2 0 1 (0)
  0 1 0 1 2 (0)
  0 0 1 2 3 (0)
  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.