Ekologiczny płyn do płukania tkanin, Lawendowy...
Bio-D, Ekologiczny płyn do płukania tkanin, Lawendowy 1 litr
Ekologiczny płyn do płukania tkanin, Lawendowy 1 litr Bio-D
Bio-D, Ekologiczny płyn do płukania tkanin, Lawendowy 1 litr

Ekologiczny płyn do płukania tkanin, Lawendowy 1 litr Bio-D

6394
Mamy to:)
27,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24h

Skoncentrowany, wydajny płyn do płukania tkanin. Wystarcza na 20 prań. O zapachu lawendy.

 • Koszt wysyłki
 •  

  Skoncentrowany płyn do płukania i zmiękczania tkanin do stosowania w pralkach automatycznych, wirnikowych oraz do prania ręcznego.

  Płyn do płukania Bio-D nie zawiera substancji petrochemicznych, fosforanów, środków konserwujących, wybielaczy optycznych, enzymów lub syntetycznych substancji zapachowych. Zapach pochodzi z olejków eterycznych.

  Hipoalergiczny, odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze. Bezpieczny dla szamb i dołów procesowych, łatwo biodegradowalny.

  Chroni włókna, pozostawia pranie miękkie, ułatwia prasowanie, zapobiega elektryzowaniu się tkanin.

  INCI: Poniżej 5% Cationic Surfactant, Sodium Benzoate, Citric Acid

  Sposób użycia:

  Nie wylewać bezpośrednio na tkaniny!

  W pralkach automatycznych: Używać programów zalecanych przez producenta. Wlać 50 ml płynu do przegródki na płyn do płukania.

  W pralkach wirnikowych: Wlać 50 ml płynu do pojemnika z 1 litrem wody. Wlać wodę do prania i włączyć pralkę.

  Płukanie ręczne: Wlać 50 ml płynu do pojemnika z 1 litrem wody. Wlać wodę do prania i pozostawić na chwilę, aby się wchłonęła. Następnie wypłukać w czystej wodzie.

  1 Przedmiot

  Środki czystości, które nie szkodzą Ziemi.

  Wszystkie nasze produkty wytwarzamy w Wielkiej Brytanii i mamy pełną identyfikowalność wszystkich używanych przez nas składników, dzięki czemu wiemy, że ich pochodzenie jest etyczne i zrównoważone. Nasze bezkompromisowe standardy zostały docenione przez wiele nagród na przestrzeni lat i jesteśmy dumni z poparcia ze strony Cruelty Free International, The Vegan Society i Allergy UK.

  Jesteśmy także jedyną firmą zajmującą się sprzątaniem ekologicznym, której produkty spełniają standardy komercyjnego przygotowywania żywności, znane również jako BSEN1276.

  Zawsze używaliśmy minimalnych opakowań nadających się do recyklingu, ale teraz poszliśmy dalej i wprowadziliśmy do naszej oferty pojemniki wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu.

  Materiał z recyklingu jest wykonany ze zużytych plastikowych butelek, które w innym przypadku mogłyby trafić na wysypisko.

  Oznacza to, że nasze opakowania mogą mieć zróżnicowane odcienie, które zmieniają się w zależności od składu różnych tworzyw sztucznych, które wchodzą w skład mieszanki.

  Nie chcemy już być świadkami niszczycielskiego widoku plastiku zatykającego nasze oceany i wpływającego na naszą przyrodę.

  Nie będziemy też stać z boku, podczas gdy agresywne chemikalia nadal zanieczyszczają nasze rzeki i morza oraz wpływają na nasze środowisko naturalne.

  Zmiana, którą możemy wdrożyć, zaczyna się w domu. Dołączysz do nas?

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.