Bambusowe etui na szczoteczkę do zębów
Bambusowe etui na szczoteczkę do zębów

Bambusowe etui na szczoteczkę do zębów

4260397791370
Mamy to:)
40,00 zł
Brutto

Etui podróżne - 100% bambus - biodegradowalne - bez plastiku - z otworami wentylacyjnymi

Zamów telefonicznie +48 501 727 719 | pn-pt godz. 10-17

 • Koszt wysyłki
 • redeem
  Kupując ten produkt otrzymasz 4 pkt . Przy następnych zakupach 4 pkt możesz zamienić na bon rabatowy o wartości 2,00 zł .


   

  Pojemnik do przechowywania szczoteczki do zębów jest niezbędny, kiedy podróżujesz. Dzięki etui Hydrophil możesz higienicznie przechowywać swoją szczoteczkę w czasie wyjazdu. 

  Etui podróżne wykonane w 100% z bambusa Moso, posiada otwory wentylacyjne, dzięki czemu bambusowa szczoteczka do zębów jest dobrze wentylowana i nie zatęchnie po drodze.

  Rodzaj bambusa używany do naszych produktów jest jednym z najszybciej odnawialnych surowców na naszej planecie. Na obszarze uprawy nie stosuje się sztucznego nawadniania ani pestycydów. Produkt nie pozostawia zanieczyszczeń w środowisku i jest całkowicie biodegradowalny.

  Etui na szczoteczkę o wymiarach 21 cm x 2,8 cm zmieści się w każdym plecaku, torbie lub walizce. Podobnie jak wszystkie nasze produkty, nasze etui jest oczywiście neutralne dla wody, wegańskie i sprawiedliwe.

  Etui sprzedawane jest bez szczoteczki.

  2 Przedmioty

  Hydrophil---grafika.jpg

  Spojrzenie na nasz glob sugeruje, że woda jest dobrem nieskończonym: w końcu dwie trzecie naszej ziemi jest pokryte wodą. Jednak tylko 3% z tego to woda słodka i dlatego nadaje się do picia. Zasoby wodne są zatem bardzo ograniczone. Konsekwencje tego niedoboru zasobów są równie zgubne, co niewiarygodne: w sumie 2,1 miliarda ludzi na całym świecie nie ma dostępu do czystej wody pitnej. Takie fakty skłoniły nas do zwrócenia szczególnej uwagi na problem niedoboru wody.

  HYDROPHIL tworzy nowoczesne i zrównoważone produkty higieniczne. Produkty, które mają poszerzyć perspektywę zrównoważonego rozwoju i niedoboru zasobów. Pięknymi produktami chcemy osiągnąć piękne rzeczy. Nasza wspólna wizja: produkcja zrównoważonej, pełnej gamy produktów do łazienki - neutralnych dla wody, wegańskich i fair.

  Mówiąc prostym językiem, oznacza to: zawsze, gdy jest to możliwe, używamy naturalnych surowców, które nie stanowią zagrożenia dla wód gruntowych i pitnych oraz nie wymagają sztucznego nawadniania. W ten sposób możemy znacznie zmniejszyć zużycie wody i uświadomić to ludziom.

  Aby mieć pozytywny wpływ na nasz świat, nasze produkty nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego ani nie są testowane na zwierzętach. Stoimy również na stanowisku, że uczciwa praca zasługuje na godziwe wynagrodzenie. Dbamy o nasz łańcuch wartości w najdrobniejszych szczegółach i zapewniamy, że nasze produkty są wytwarzane uczciwie. Nasza misja: Chcemy, aby nasze produkty były świadome bardziej zrównoważonej konsumpcji w życiu codziennym.

  Każdego dnia rób trochę lepiej.

  Przy okazji: przekazujemy 10% naszych zysków stowarzyszeniu non-profit Viva con Agua de Sankt Pauli eV, które jest zaangażowane w zapewnianie dostępu do czystej wody pitnej ludziom w krajach na południu świata.

  Brak opinii

  Zobacz też

  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania

  To twój pierwszy raz?

  Wykorzystaj kod rabatowy 9%

  na swoje pierwsze Eko zakupy:

  EKO POCZĄTEK

  *rabat nie dotyczy produktów już przecenionych

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.