• Nowy
ECOS, Płyn do mycia owoców i warzyw, 650ml
ECOS, Płyn do mycia owoców i warzyw, 650ml
ECOS, Płyn do mycia owoców i warzyw, 650ml
ECOS, Płyn do mycia owoców i warzyw, 650ml

ECOS, Płyn do mycia owoców i warzyw, 650ml

1001886
Mamy to:)
34,00 zł
Brutto

Płyn do mycia owoców i warzyw ECOS® Fruit & Veggie Wash to Twoja prawa ręka w kuchni do mycia owoców i warzyw z zanieczyszczeń środowiska, pestycydów, wosku i olejów!

Bez chloru, bez składników pochodzenia zwierzęcego, natychmiast biodegradowalny płyn Fruit & Veggie Wash Cleaner do owoców i warzyw nie pozostawia zapachu ani smaku i jest idealny do namaczania!

redeem
Kupując ten produkt otrzymasz 3 pkt . Przy następnych zakupach 3 pkt możesz zamienić na bon rabatowy o wartości 1,50 zł .


 

SKŁAD:

Water Alcohol Denat. (corn-derived solvent) Decyl Glucoside (plant-powered surfactant) Potassium Sorbate (food grade preservative) Citric Acid (plant-powered pH adjuster)

Sposób użycia: Stosować bezpośrednio na owoce i warzywa. Odczekaj 1-2 minuty i spłucz czystą wodą. W przypadku warzyw liściastych zalecamy moczenie. Użyj 1 części płynu na 10 części wody. Zrób wystarczająco dużo roztworu, aby całkowicie przykryć warzywa i pozwól im się moczyć przez 2-3 minuty, a następnie spłucz czystą wodą.   

Seria ECOS oferuje efektywne czyszczenie, wyprodukowane z odnawialnych zasobów roślinnych. Wszystkie produkty są wolne od formaldehydu i barwników, łatwo ulegają biodegradacji i łatwo poddają się recyklingowi, a także są wegańskie i nigdy nie były testowane na zwierzętach. Gama jest całkowicie neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, opracowana w oparciu o czystą, przemyślaną naukę i wyprodukowana w USA przy zastosowaniu wytycznych Zero-Waste i w 100% zasilana energią odnawialną.

Misją ECOS jest ochrona zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi, zwierząt i planety poprzez tworzenie najbardziej autentycznych, zrównoważonych i przystępnych cenowo produktów czyszczących dla wszystkich.

ECOS® od ponad 50 lat produkuje środki piorące i środki czystości, które są bezpieczniejsze dla ludzi, zwierząt i naszej planety. Założona w 1967 roku firmą rodzinną, która rozrosła się do czterech zrównoważonych zakładów produkcyjnych w Stanach Zjednoczonych i posiada ponad 200 produktów sprzedawanych na całym świecie.

Pasja do bezpieczniejszych składników inspirowanych naturą zaczęła się od założyciela firmy, greckiego imigranta, który przybył do Chicago w 1953 roku. Po pracy w branży środków czystości i zobaczeniu szkodliwego wpływu toksycznych chemikaliów, zwrócił się do tradycji swojej ojczyzny i naturalne składniki, takie jak ocet i cytryna, których jego babcia używała do tworzenia bezpieczniejszych środków czyszczących, które wykorzystywały siłę natury.

Dziś ECOS zmienia branżę środków czystości za pomocą ekologicznych innowacji naukowych i zrównoważonych praktyk biznesowych, takich jak przejście na w 100% energię odnawialną. Przez lata mieliśmy wiele nowatorskich rozwiązań, na przykład pierwszy żel do mycia naczyń bez fosforanów. Ale naszym największym sukcesem jest bycie pierwszą firmą, która osiągnęła „trifectę” zrównoważonej produkcji: neutralność węglową, neutralność wody i certyfikat TRUE Platinum Zero Waste.

Ekologiczna nauka, innowacje i przystępność - to obietnica ECOS® przez ostatnie 50 lat, ale także nasza obietnica na następne 50 lat.

Brak opinii

Zobacz też

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.