• Nowy
Wodoszczelny termokubek z uchwytem - nierdzewny...
Wodoszczelny termokubek z uchwytem - nierdzewny...
Wodoszczelny termokubek z uchwytem - nierdzewny...
Wodoszczelny termokubek z uchwytem - nierdzewny...
Wodoszczelny termokubek z uchwytem - nierdzewny...
Wodoszczelny termokubek z uchwytem - nierdzewny 470ml Thermos
Wodoszczelny termokubek z uchwytem - nierdzewny 470ml Thermos
Wodoszczelny termokubek z uchwytem - nierdzewny 470ml Thermos
Wodoszczelny termokubek z uchwytem - nierdzewny 470ml Thermos
Wodoszczelny termokubek z uchwytem - nierdzewny 470ml Thermos

Wodoszczelny termokubek z uchwytem - nierdzewny 470ml Thermos

160090
Mamy to:)
212,00 zł
Brutto
Wysyłka 3-4 dni

Wodoszczelny izolowany próżniowo termokubek ze stali nierdzewnej z obrotową nakrętką o objętości 470 ml.

 • Koszt wysyłki
 •  

  Thermos Icon

  Termokubek Thermos Icon dzięki dwuścianowej izolacji osiąga dobre właściwości izolacyjne. Korpus termokubka (wewnętrzna i zewnętrzna część) wykonane są ze stali nierdzewnej. Termokubek odznacza się wodoszczelnością i łatwym otwieraniem/zamykaniem. Pasuje do uchwytów na napoje w samochodzie. Podstawa termokubka ma antypoślizgowe wykończenie. Termokubek może być używany na zimne i ciepłe napoje. Seria Thermos Icon to produkty o ponadczasowym designie charakteryzujące się prostotą, większą trwałością i łatwą konserwacją.

  Parametry

  • Objętość: 470 ml
  • Wysokość: 205 mm
  • Średnica: 89 mm (129 mm razem z uchwytem)
  • Waga: 460 g
  • Trzyma gorąco: 7 godzin
  • Trzyma zimno: 22 godzin

  Podsumowanie

  • Idealny do ciepłych i zimnych napojów.
  • Odpowiedni do użycia w domu, w samochodzie lub w ogrodzie.
  • Thermos dwuścianowa izolacja próżniowa - maksymalna izolacja cieplna.
  • Wodoszczelna nakrętka.
  • Korpus butelki termicznej wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.
  • Łatwe otwieranie/zamykanie.
  • Zdejmowana uszczelka dla łatwego czyszczenia.
  • Stylowy design
  • Większa trwałość.
  • Antypoślizgowa podstawa Griptec.
  • BPA free.
  Objętość
  0,47
  Wysokość
  19,3
  Średnica
  8,9
  Waga
  0,46
  Trzyma gorąco
  7
  Trzyma zimno
  22
  20 Przedmioty

  Thermos - światowy lider w dziedzinie termosów i termokubków.

  Firma Thermos starannie dba o wybór najlepszych materiałów i gwarantuje trwałą jakość swoich produktów. Jakość produktów Thermos jest w 100% testowana w całym procesie produkcyjnym. Taki nadzór jest możliwy ponieważ produkty Thermos są produkowane we własnych wyspecjalizowanych fabrykach – nie jest to produkcja na zlecenie u osób trzecich. Wysoka jakość produktów jest standardyzowana, a więc niezależna od lokalizacji fabryki.


  Bezpieczeństwo: termosy i termokubki

  Każdy ma prawo do informacji o tym, jak i z jakich materiałów są wyprodukowane rzeczy, których używa. Oświadczamy, że firma Thermos spełnia wszystkie aktualne standardy i nie tylko to. Produkty Thermos są testowane w niezależnych laboratoriach tak, aby zagwarantowane było, że używane materiały i procesy produkcyjne są bezpieczne. Produkty Thermos spełniają wszystkie wymagania w stosunku do produktów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi i pokarmami zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Republiki Czeskiej i przepisami Parlamentu europejskiego, możecie więc być pewni, że dajecie swojej rodzinie naprawdę bezpieczne produkty.

  Odpowiedzialność społeczna jest dla firmy Thermos również bardzo ważna. Thermos przestrzega wszystkich przepisów i reguł w celu zapewnienia zdrowego i bezpiecznego miejsca pracy. Prawa pracowników i ich prywatność są chronione i przestrzegane. Działanie w zgodzie z kodeksem pracy i pozostałymi standardami jest oczywiste. Fabryki Thermos są co roku poddawane zewnętrzym audytom dotyczącym środowiska życia i bezpieczeństwa pracy.

  Design: termosy i termokubki

  Thermos projektuje termosy i termokubki tak, aby spełniały nie tylko codzienne potrzeby określonej klasy użytkowników, ale również zaskoczyły ich otoczenie oryginalnym projektem. Są to produkty, które mogą towarzyszyć swojemu właścicielowi przez cały rok i utrzymywać napoje w wymaganej temperaturze. Łatwo zastąpią często nieatrakcyjne butelki plastikowe.

  Tradycja: termosy i termokubki

  Firma Thermos została założona w roku 1904, kiedy jako pierwsza na świecie zaprezentowała szklaną butelkę izolacyjną. Kolejny przełom nastąpił w roku 1978, kiedy to Thermos zaprezentował pierwszą izolacyjną butelkę próżniową ze stali nierdzewnej. Thermos jest największym na świecie producentem butelek izolacyjnych, który działa w ponad 115 krajach świata. Nazwa firmy Thermos stała się podstawą powszechnej nazwy butelek izolacyjnych - termosów.

  Technologia: termosy i termokubki

  Thermos próżniowa technologia izolacyjna utrzyma na długie godziny ciepłe ciepłym, a zimne zimnym. Tradycyjne butelki izolacyjne z klasyczną izolacją powietrzem lub pianką izolacyjną tylko częściowo ograniczają przechodzenie energii między płynem, a otoczeniem zewnętrznym. Thermos próżniowa technologia izolacyjna tworzy między ścianą zewnętrzną i wewnętrzną naczynia próżnię. Dzięki próżni w przestrzeni pomiędzy ściankami prawie nie dochodzi do przechodzenia energii między wewnętrzną i zewnętrzną ścianką butelki izolacyjnej i w ten sposób napój w butelce izolacyjnej Thermos może przez długi czas pozostać ciepły lub zimny, tak jak jest to potrzebne.

  Środowisko życia: termosy i termokubki

  Firma Thermos ponad 100 lat temu zaprojektowała oryginalną butelkę do wielokrotnego użytku, przyczyniając się tym samym do minimalizacji wpływu produkcji przemysłowej na środowisko. Nieustannie dążymy do rozwijania produktów z minimalnym wpływem na środowisko życia. Wybierając produkt marki Thermos zyskujesz nie tylko produkt wysokiej jakości, ale również przyczyniasz się do redukcji ilości wyprodukowanych odpadów.

  Działanie izolacyjne: termosy i termokubki

  Produkty Thermos osiągają doskonałe właściwości izolacyjne. Działanie izolacyjne jest podawane w godzinach. Mierzony jest czas, w którym temperatura napoju zmieni się z początkowej do końcowej wartości, gdzie temperatura otoczenia wynosi 20°C.

  • Keeps Hot(trzyma gorąco): temperatura początkowa 95°C, temperatura końcowa 49°C
  • Keeps Warm(trzyma ciepło): temperatura początkowa 45°C, temperatura końcowa 30°C
  • Keeps Cold(trzyma zimno): temperatura początkowa 1°C, temperatura końcowa 13°C
  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.