Termos obiadowy
Termos obiadowy
Termos obiadowy
Termos obiadowy
Termos obiadowy
Termos obiadowy
Termos obiadowy
Termos obiadowy

Termos obiadowy dwukomorowy 470ml + 600ml

173060
Aktualnie brak!
203,00 zł
Brutto

Termos obiadowy dwukomorowy (komora ze stali nierdzewnej izolowana próżniowo o pojemności 470 ml oraz komora z tworzywa o pojemności 600 ml), z uchwytem, zamkiem i składanym widelcem z łyżką (łyżkowidelec).


Zamów telefonicznie +48 501 727 719 | pn-pt godz. 10-17

 • Koszt wysyłki
 • redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 20 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 20 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 10,00 zł .


   

  Termos obiadowy

  Dwukomorowy termos obiadowy jest innowacyjnym pojemnikiem na pożywienie do wielokrotnego użycia. Termos składa się z dwóch oddzielnych pojemników połączonych zawiasem. Chodzi o idealny i praktyczny design do przechowywania ciepłych i zimnych pokarmów, np. gorącej zupy w izolowanej próżniowo komorze ze stali nierdzewnej oraz świeżej sałaty w komorze z tworzywa. Komora ta wykonana jest z BPA free Eastman Tritanu. Termos można przechowywać w lodówce – zawartość próżniowo izolowanej komory pozostaje ciepła.

  Obie komory posiadają zakręcane zamknięcie i są całkowicie wodoszczelne. Termos można otwierać poprzez rozwarcie i zamykać przez opuszczenie. Termos posiada zamek uniemożliwiający przypadkowe otwarcie.

  Przyjemnym bonusem jest uzupełnienie termosu składaną łyżką z widelcem, tzw. łyżkowidelec (czasem można się spotkać również z nawą spork – wyraz złożony z dwóch angielskich słów spoon i fork). Złożony łyżkowidelec wkłada się do wgłębienia w pokrywce. Nie trzeba więc nosić w kieszeniach kolejnych przyborów do jedzenia.

  Parametry termosu obiadowego

  • Pojemność komory izolowanej próżniowo ze stali nierdzewnej: 470 ml
  • Pojemność komory z tworzywa: 600 ml
  • Wysokość: 200 mm
  • Średnica: 140 mm
  • Średnica ujścia: 80 mm
  • Waga: 580 g
  • Trzyma gorąco: 7 godzin dla cieczy**
  • Trzyma zimno: 22 godzin dla cieczy**

  **Mierzenie wydajności izolacyjnej jest przeprowadzane z użyciem czystej wody. Czas, w którym zawartość termosu pozostaje ciepła/zimna, zależy od pojemności cieplnej danego posiłku. Można powiedzieć, że im więcej wody zawiera dany pokarm, tym wyższa jest jego pojemność cieplna i tym dłużej wytrzyma w termosie ciepły/zimny. Na przykład kaszka wytrzyma dłużej ciepła/zimna niż ryż. Dlatego posiłki zalecane do termosu to zupy, jedzenie papkowate, przekąski czy sałatki owocowe. Czas, w którym posiłek pozostanie ciepły/zimny, można przedłużyć podgrzaniem/ochłodzeniem termosu, patrz instrukcja.

  Podsumowanie

  • Termos obiadowy z dwoma komorami.
  • Łyżkowidelec stanowi element termosu obiadowego - dostarczany jest wraz z termosem.
  • Thermos podwójna izolacja próżniowa – maksymalna izolacja cieplna.
  • Dolna komora wykonana jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.
  • Górna komora wykonana jest z tworzywa BPA free Eastman Tritan.
  • Lekkie i kompaktowe wykonanie.
  • Szeroki wlew (szyjka).
  • Zaprojektowano do codziennego użytku.
  • Można myć w zmywarce.
  • Wodoszczelne zamknięcie, zamek uniemożliwiający przypadkowe otwarcie.
  • Łatwe mycie i czyszczenie.
  Objętość
  470 ml komora ze stali nierdzewnej izolowana próżniowo
  oraz 600 ml komora z tworzywa
  Wysokość
  200 mm
  Średnica
  140 mm
  Waga
  580 g
  Trzyma gorąco
  7 godzin
  Trzyma zimno
  22 godzin

  Thermos - światowy lider w dziedzinie termosów i termokubków.

  Firma Thermos starannie dba o wybór najlepszych materiałów i gwarantuje trwałą jakość swoich produktów. Jakość produktów Thermos jest w 100% testowana w całym procesie produkcyjnym. Taki nadzór jest możliwy ponieważ produkty Thermos są produkowane we własnych wyspecjalizowanych fabrykach – nie jest to produkcja na zlecenie u osób trzecich. Wysoka jakość produktów jest standardyzowana, a więc niezależna od lokalizacji fabryki.


  Bezpieczeństwo: termosy i termokubki

  Każdy ma prawo do informacji o tym, jak i z jakich materiałów są wyprodukowane rzeczy, których używa. Oświadczamy, że firma Thermos spełnia wszystkie aktualne standardy i nie tylko to. Produkty Thermos są testowane w niezależnych laboratoriach tak, aby zagwarantowane było, że używane materiały i procesy produkcyjne są bezpieczne. Produkty Thermos spełniają wszystkie wymagania w stosunku do produktów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi i pokarmami zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Republiki Czeskiej i przepisami Parlamentu europejskiego, możecie więc być pewni, że dajecie swojej rodzinie naprawdę bezpieczne produkty.

  Odpowiedzialność społeczna jest dla firmy Thermos również bardzo ważna. Thermos przestrzega wszystkich przepisów i reguł w celu zapewnienia zdrowego i bezpiecznego miejsca pracy. Prawa pracowników i ich prywatność są chronione i przestrzegane. Działanie w zgodzie z kodeksem pracy i pozostałymi standardami jest oczywiste. Fabryki Thermos są co roku poddawane zewnętrzym audytom dotyczącym środowiska życia i bezpieczeństwa pracy.

  Design: termosy i termokubki

  Thermos projektuje termosy i termokubki tak, aby spełniały nie tylko codzienne potrzeby określonej klasy użytkowników, ale również zaskoczyły ich otoczenie oryginalnym projektem. Są to produkty, które mogą towarzyszyć swojemu właścicielowi przez cały rok i utrzymywać napoje w wymaganej temperaturze. Łatwo zastąpią często nieatrakcyjne butelki plastikowe.

  Tradycja: termosy i termokubki

  Firma Thermos została założona w roku 1904, kiedy jako pierwsza na świecie zaprezentowała szklaną butelkę izolacyjną. Kolejny przełom nastąpił w roku 1978, kiedy to Thermos zaprezentował pierwszą izolacyjną butelkę próżniową ze stali nierdzewnej. Thermos jest największym na świecie producentem butelek izolacyjnych, który działa w ponad 115 krajach świata. Nazwa firmy Thermos stała się podstawą powszechnej nazwy butelek izolacyjnych - termosów.

  Technologia: termosy i termokubki

  Thermos próżniowa technologia izolacyjna utrzyma na długie godziny ciepłe ciepłym, a zimne zimnym. Tradycyjne butelki izolacyjne z klasyczną izolacją powietrzem lub pianką izolacyjną tylko częściowo ograniczają przechodzenie energii między płynem, a otoczeniem zewnętrznym. Thermos próżniowa technologia izolacyjna tworzy między ścianą zewnętrzną i wewnętrzną naczynia próżnię. Dzięki próżni w przestrzeni pomiędzy ściankami prawie nie dochodzi do przechodzenia energii między wewnętrzną i zewnętrzną ścianką butelki izolacyjnej i w ten sposób napój w butelce izolacyjnej Thermos może przez długi czas pozostać ciepły lub zimny, tak jak jest to potrzebne.

  Środowisko życia: termosy i termokubki

  Firma Thermos ponad 100 lat temu zaprojektowała oryginalną butelkę do wielokrotnego użytku, przyczyniając się tym samym do minimalizacji wpływu produkcji przemysłowej na środowisko. Nieustannie dążymy do rozwijania produktów z minimalnym wpływem na środowisko życia. Wybierając produkt marki Thermos zyskujesz nie tylko produkt wysokiej jakości, ale również przyczyniasz się do redukcji ilości wyprodukowanych odpadów.

  Działanie izolacyjne: termosy i termokubki

  Produkty Thermos osiągają doskonałe właściwości izolacyjne. Działanie izolacyjne jest podawane w godzinach. Mierzony jest czas, w którym temperatura napoju zmieni się z początkowej do końcowej wartości, gdzie temperatura otoczenia wynosi 20°C.

  • Keeps Hot(trzyma gorąco): temperatura początkowa 95°C, temperatura końcowa 49°C
  • Keeps Warm(trzyma ciepło): temperatura początkowa 45°C, temperatura końcowa 30°C
  • Keeps Cold(trzyma zimno): temperatura początkowa 1°C, temperatura końcowa 13°C
  Brak opinii

  Zobacz też

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.