BAMBAW, Zestaw 4 szczotek do mycia...
BAMBAW, Zestaw 4 szczotek do mycia...
BAMBAW, Szczoteczki do czyszczenia szklanych naczyń o różnych rozmiarach, 3 szt.
BAMBAW, Szczoteczki do czyszczenia szklanych naczyń o różnych rozmiarach, 3 szt.
BAMBAW, Zestaw 4 szczotek do mycia...
BAMBAW, Szczoteczki do czyszczenia szklanych naczyń o różnych rozmiarach, 3 szt.
BAMBAW, Szczoteczki do czyszczenia szklanych naczyń o różnych rozmiarach, 3 szt.

BAMBAW, Zestaw 4 szczotek do mycia butelek, bawełna i sizal

5430000934718
Mamy to:)
45,00 zł
Brutto Wysyłka w: 48 godzin

Kompletny zestaw szczotek do butelek nie zawiera plastiku. Składa się z rączki ze stali nierdzewnej, sizalowego włosia i miękkiej bawełnianej końcówki, która zapobiega zarysowaniom. Sizal pozyskiwany jest z agawy i całkowicie naturalnego, wegańskiego surowca. Drut wykonany ze stali nierdzewnej jest mocny, a jednocześnie elastyczny. Możesz go łatwo zgiąć i nadać mu kształt, aby dotrzeć do wszystkich obszarów wszystkich naczyń szklanych.

Zamów telefonicznie +48 501 727 719 | pn-pt godz. 10-17

 • Koszt wysyłki
 • redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,00 zł .


   

  Zestaw 4 szczotek do mycia butelek, bawełna i sizal, Bambaw

  Jedną z głównych części Twojej podróży do zero waste jest ponowne wykorzystanie tego, co masz. Zabranie ze sobą butelki wielokrotnego użytku w dowolne miejsce pomaga zmniejszyć liczbę 1 miliona plastikowych butelek sprzedawanych w ciągu minuty na całym świecie. Należy je jednak regularnie czyścić, a najłatwiejszym i najdokładniejszym sposobem jest użycie szczotki do butelek. Możesz również wyczyścić i zmienić przeznaczenie dowolnej innej butelki, np. butelki po piwie, karafki do wina, butelki dla niemowląt i wiele innych. Możliwości są nieograniczone.

  Rozmiar każdej ze szczotek jest inny. Sprawdź, czy nasze szczotki pasują do twoich potrzeb.

  Zestaw :

  Mały czyścik:

  • Średnica: 10 mm
  • Długość: 22 cm

  Mała szczoteczka:

  • Średnica: 20 mm
  • Długość: 25 cm
  • Minimalna średnica butelki: 12 mm

  Średnia szczotka:

  • Średnica: 30 mm
  • Długość: 30 cm
  • Minimalna średnica butelki: 15 mm

  Duża szczotka:

  • Średnica: 45 mm
  • Długość: 35 cm
  • Minimalna średnica butelki: 20 mm

  Informacje dodatkowe: wegańskie

  Problem większości środków do czyszczenia butelek:

  Wiele szczotek do butelek jest wykonanych z tworzywa sztucznego i ma końcówkę z gąbki, przez którą mikroplastik przedostaje się do butelki i do kanalizacji. Nie nadają się one również do recyklingu ani biodegradacji. Aby uniknąć połknięcia mikroplastiku i zanieczyszczenia środowiska, rozważ wybór środka do czyszczenia butelek bez plastiku z naturalnym włosiem.

  Czyść butelki bez marnotrawstwa:

  Dobra wiadomość jest taka, że ​​istnieje wiele opcji szczotek do butelek o zerowej ilości odpadów, nawet z miękką końcówką, dzięki której unikniesz zadrapań i uszkodzeń. Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ te rysy mogą być pożywką dla bakterii, sprawiając, że butelka do picia z czasem staje się bezużyteczna. Tak więc wysokiej jakości, wolna od plastiku szczotka to podwójna korzyść na drodze do mniejszej ilości odpadów.

  Zestaw szczotek do butelek Bambaw:

  Zestaw do czyszczenia butelek Bambaw zawiera 4 szczotki o różnej wielkości, które zaspokoją wszystkie potrzeby związane z czyszczeniem butelek. Dla każdego pędzla została zmierzona minimalna średnica wejścia, dlatego przed zakupem sprawdź wymiary, czy zestaw będzie ci odpowiadać.

   

  2 Przedmioty

  Misją Bambaw jest zmniejszenie ilości odpadów wytwarzanych na Ziemi poprzez dostarczanie niedrogich, wysokiej jakości produktów pozbawionych odpadów, których możemy używać każdego dnia bez szkody dla planety. 

  Bambaw jest również firmą z zerowym wpływem CO2 na środowisko, tzn. swój ślad węglowy (ok 200 ton CO2 rocznie) rekompensują wspierając projekt środowiskowy w Malawi.

  Wierzymy, że bardziej zrównoważony i etycznie świadomy świat jest nie tylko możliwy, ale właśnie go tworzymy. Naszą misją jest zmniejszenie ilości odpadów wytwarzanych na Ziemi poprzez dostarczanie niedrogich, wysokiej jakości produktów pozbawionych odpadów. Każdego dnia tysiące ton odpadów z tworzyw sztucznych z produktów jednorazowego użytku zagrażają naturze i wszystkim jej formom życia, a ich rozkład trwa ponad 500 lat. Odrzuciliśmy plastik i cieszymy się, że też o tym myślisz. Wiemy, że potrzeba odwagi, by zakwestionować status quo. Dlatego celowo koncentrujemy się na budowaniu etycznej społeczności osób zmieniających zasady gier. Wspólnie dzielimy się informacjami, pomysłami i entuzjazmem, które wspomagają ruch ZERO WASTE. Dążymy do ulepszania naszej oferty zrównoważonych produktów bambusowych i chcielibyśmy podziękować za Wasz integralny udział w globalnej eko podróży, w której jesteśmy z Bambaw!

  DLACZEGO BAMBUS?

  Bambus naprawdę jest cudowną rośliną. Jest symbolem siły, elastyczności i trwałości. Z wielu powodów bambus jest często nazywany „najbardziej odnawialnym materiałem na świecie”. Może rosnąć do jednego metra dziennie. Pochłania pięć razy więcej dwutlenku węgla i wytwarza 35% więcej tlenu niż drzewa. Aby kwitnąć w ten sposób, bambus nie wymaga pestycydów ani nawozów, oraz niewielką ilość wody. Po zbiorach, roślina szybko się regeneruje dzięki niesamowitemu systemowi korzeniowemu. Te systemy korzeniowe zapobiegają także erozji i odżywiają glebę potasem i innymi składnikami odżywczymi. Ten odnawialny „Superbohater” w imponujący sposób zachowuje swoje właściwości, gdy jest użyty do produkcji. Jego nośność sprawia, że ​​jest najważniejszym materiałem budulcowym dla rusztowań w Azji. Bambus ma również naturalne właściwości antybakteryjne, co czyni go doskonałym materiałem na sztućce lub słomki. Rozwój techniki umożliwia tworzenie tkanin z bambusa. Bambusowe włókno jest niezwykle miękkie i lekkie, a także stanowi bardziej zrównoważoną alternatywę dla bawełny. Istnieje wiele zastosowań, w których bambus jest bardziej zrównoważonym substytutem, dlatego w Bambaw kochamy bambus!

  NASZ BAMBUS

  Bambus rośnie najlepiej w klimacie tropikalnym do subtropikalnego. W Bambaw wszystkie nasze bambusowe są organicznie i etycznie pozyskiwane z farm bambusowych w Indonezji i Chinach. Zawsze staramy się, aby we wszystkich naszych partnerstwach przestrzegano zasad etyki społecznej i środowiskowej. Upewniamy się, że pracownicy są dobrze opłacani i mają odpowiednie narzędzia do prawidłowej pracy. Aby to zagwarantować, ściśle współpracujemy z naszymi partnerami i pomagamy im w zrównoważonym rozwoju ich produkcji, aby utrzymać minimalny ślad produkcyjny.

  CZY WIESZ ŻE?

  • Bambus nie jest w rzeczywistości drewnem, to forma słodkiej trawy!
  • Bambus jest jedną z najszybciej rosnących roślin na Ziemi.
  • Rekord dla najwyższej rośliny bambusowej znajduje się w 48-metrowej bambusowej fabryce w Chinach.
  • Bambus może wchłonąć do 30% więcej CO2 niż rośliny i drzewa.
  • Do uprawy bambusa nie są potrzebne pestycydy ani nawozy.
  • Bambus dobrze zapobiega erozji gleby.
  Brak opinii

  Zobacz też

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.