LoofCo, Naturalna Myjka do Naczyń
LoofCo, Naturalna Myjka do Naczyń
LoofCo, Naturalna Myjka do Naczyń

LoofCo, Naturalna Myjka do Naczyń

12388
Mamy to:)
16,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Naturalna myjka do mycia naczyń LoofCo jest ręcznie uszyta w Egipcie z warstw naturalnej rośliny Luffa.

 • Koszt wysyłki
 • redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . :) 1 punkt - możesz wymienić na kod rabatowy 0,50 zł .


   

  Myjka do mycia naczyń LoofCo jest ręcznie uszyta w Egipcie z warstw naturalnej rośliny Lufa. Myjka jest w 100% biodegradowalną alternatywą do plastikowych gąbek, idealnie leży w dłoni i zanurzona w wodzie nasiąka i mięknie.

   

  2 Przedmioty

  Produkty LoofCo oparte są na tradycyjnych wzorach, sprawdzonych od pokoleń, które są bardzo skuteczne w zmywaniu i czyszczeniu. Po zanurzeniu w wodzie luffy przekształcają się i rozszerzają w gąbczaste, elastyczne, ale solidne poduszki. Dzięki temu są idealne do czyszczenia w domu, a jednocześnie okazują się miękkim, delikatnym peelingiem do skóry podczas codziennej pielęgnacji. Włókna kokosowe pozostają sztywne, gdy są mokre, a jednocześnie zatrzymują płyn, zapewniając doskonałą moc szorowania bez zarysowań. Zarówno włókna kokosowe, jak i luffa są wystarczająco trwałe, aby przetrwać miesiące, co czyni je również opłacalnym rozwiązaniem!

  Naszą misją jest zaoferowanie alternatywy dla produkowanych masowo plastikowych szczotek do mycia naczyń, tamponów, myjek i gąbek pod prysznic, które nie ulegną biodegradacji. Praktyki rolnicze LoofCo są zrównoważone i spełniają najwyższe standardy środowiskowe. Kokos i Loofah to surowce odnawialne, które podczas wzrostu pochłaniają CO2. Ponadto używamy włókien i łupin orzecha kokosowego, które są pozostałością po żywności i produkcji oleju kokosowego, które w przeciwnym razie zostałyby zmarnowane lub spalone. Wszystkie elementy produktów LoofCo są w 100% kompostowalne i biodegradowalne, z wyjątkiem metalowego rdzenia szczotek, który podlega recyklingowi. Nasze opakowania kartonowe nadają się do recyklingu.

  Produkty LoofCo są inspirowane metodami czyszczenia, które zostały wypróbowane i przetestowane przez pokolenia. Korzystając z tej wiedzy, są umiejętnie tworzone na Sri Lance i w Egipcie. Dbamy o to, aby lokalni rolnicy i pracownicy produkcyjni mieli integracyjne miejsce pracy, byli sprawiedliwie traktowani, a płace i świadczenia, takie jak ubezpieczenie medyczne, były wyższe niż normalne stawki. Żadne dzieci nie są zatrudnione. Produkty LoofCo są wegańskie. Niektórzy producenci orzechów kokosowych używają małp do wspomagania zbiorów. Orzechy kokosowe LoofCo nie są zbierane w ten sposób i są zarejestrowane w Vegan Society.

  Uprawa luffy w Egipcie

  Loofah to energicznie rosnąca winorośl z rodziny ogórków, bogata w trwałe włókna, a jednocześnie miękka i elastyczna. Gdy dojrzeje, wnętrze owocu luffy tworzy sieć włókien, które po wysuszeniu doskonale nadają się do czyszczenia i złuszczania. Nasze luffy są zbierane, obrane, pozbawione nasion, następnie suszone, cięte na kawałki i ręcznie przetwarzane w Egipcie. Ta naturalna tradycja przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.

  Produkcja kokosów na Sri Lance

  Włókno kokosowe jest włóknistym materiałem, który jest naturalnie odporny na bakterie, znajdujący się pomiędzy twardą wewnętrzną skorupą a zewnętrzną brązową łuską kokosa. LoofCo wykorzystuje włókno kokosowe, które jest produktem ubocznym produkcji żywności i oleju kokosowego i może w przeciwnym razie zostać spalone. Włókno kokosowe owijamy wokół w 100% nadającego się do recyklingu, ocynkowanego, odpornego na rdzę metalowego rdzenia i dodajemy metalową pętlę do zawieszania, która ułatwia użytkowanie i opróżnianie. Włókno kokosowe pozostaje sztywne, gdy jest mokre, dobrze zatrzymuje płyny, zapewniając łusce kokosa dodatkową moc szorowania.

  z 0 opinie - 0 1 2 3 4 0/5
  Filtruj:
  0 1 2 3 4 (0)
  0 1 2 3 0 (0)
  0 1 2 0 1 (0)
  0 1 0 1 2 (0)
  0 0 1 2 3 (0)

  Zobacz też

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.