Biodegradowalne patyczki higieniczne...
Biodegradowalne patyczki higieniczne...

Biodegradowalne patyczki higieniczne do uszu - z bambusa i certyfikowanej bawełny organicznej, 100szt.

4260397791516
Aktualnie brak!
6,00 zł
Brutto

Patyczki kosmetyczne wykonane z bambusa i certyfikowanej bawełny - w 100% biodegradowalne - bez plastiku - opakowanie 100 sztuk - zapakowane w pudełko do recyklingu.


 • Koszt wysyłki
 • redeem
  Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych


   

  Patyczki higieniczne HYDROPHIL są w całości biodegradowalne. Wykonane z bambusa i certyfikowanej bawełny organicznej.

  Bardzo przyjemne w dotyku i wygodne w użyciu. Zapewniają komfort i higienę.

  Po użyciu patyczki można wyrzucić do odpadów organicznych, na kompost lub do innych odpadów. Patyczki w 100% ulegają biodegradacji.

  Opakowanie wykonano z kartonu z recyklingu.

  W kartoniku znajduje się 100 patyczków.

  Odpowiednie dla Vegan, neutralne dla zasobów wodnych

  Hydrophil---grafika.jpg

  Spojrzenie na nasz glob sugeruje, że woda jest dobrem nieskończonym: w końcu dwie trzecie naszej ziemi jest pokryte wodą. Jednak tylko 3% z tego to woda słodka i dlatego nadaje się do picia. Zasoby wodne są zatem bardzo ograniczone. Konsekwencje tego niedoboru zasobów są równie zgubne, co niewiarygodne: w sumie 2,1 miliarda ludzi na całym świecie nie ma dostępu do czystej wody pitnej. Takie fakty skłoniły nas do zwrócenia szczególnej uwagi na problem niedoboru wody.

  HYDROPHIL tworzy nowoczesne i zrównoważone produkty higieniczne. Produkty, które mają poszerzyć perspektywę zrównoważonego rozwoju i niedoboru zasobów. Pięknymi produktami chcemy osiągnąć piękne rzeczy. Nasza wspólna wizja: produkcja zrównoważonej, pełnej gamy produktów do łazienki - neutralnych dla wody, wegańskich i fair.

  Mówiąc prostym językiem, oznacza to: zawsze, gdy jest to możliwe, używamy naturalnych surowców, które nie stanowią zagrożenia dla wód gruntowych i pitnych oraz nie wymagają sztucznego nawadniania. W ten sposób możemy znacznie zmniejszyć zużycie wody i uświadomić to ludziom.

  Aby mieć pozytywny wpływ na nasz świat, nasze produkty nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego ani nie są testowane na zwierzętach. Stoimy również na stanowisku, że uczciwa praca zasługuje na godziwe wynagrodzenie. Dbamy o nasz łańcuch wartości w najdrobniejszych szczegółach i zapewniamy, że nasze produkty są wytwarzane uczciwie. Nasza misja: Chcemy, aby nasze produkty były świadome bardziej zrównoważonej konsumpcji w życiu codziennym.

  Każdego dnia rób trochę lepiej.

  Przy okazji: przekazujemy 10% naszych zysków stowarzyszeniu non-profit Viva con Agua de Sankt Pauli eV, które jest zaangażowane w zapewnianie dostępu do czystej wody pitnej ludziom w krajach na południu świata.

  z 0 opinie - 0 1 2 3 4 0/5
  Filtruj:
  0 1 2 3 4 (0)
  0 1 2 3 0 (0)
  0 1 2 0 1 (0)
  0 1 0 1 2 (0)
  0 0 1 2 3 (0)

  Zobacz też

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.