Simply Gentle, Wielorazowe Wkładki Laktacyjne w Pudełku, 6 szt., z Woreczkiem
Simply Gentle, Wielorazowe Wkładki Laktacyjne w Pudełku, 6 szt., z Woreczkiem
Simply Gentle, Wielorazowe Wkładki Laktacyjne w Pudełku, 6 szt., z Woreczkiem
Simply Gentle, Wielorazowe Wkładki Laktacyjne w Pudełku, 6 szt., z Woreczkiem
Simply Gentle, Wielorazowe Wkładki Laktacyjne w Pudełku, 6 szt., z Woreczkiem
Simply Gentle, Wielorazowe Wkładki Laktacyjne w Pudełku, 6 szt., z Woreczkiem

Simply Gentle, Wielorazowe Wkładki Laktacyjne w Pudełku, 6 szt., z Woreczkiem

2927
Mamy to:)
24,00 zł
Brutto
Wysyłka w 24h
 • Wyprofilowane.
 • Uniemożliwiające rozwój bakterii, drożdży i grzybów.
 • Suche i przyjemne w dotyku.
 • Przyjazne środowisku.
 • Nieprzemakalna warstwa PUL.

 • Koszt wysyłki
 •  

  Zaleca się wypłukanie wkładki w zimnej wodzie przed praniem w celu rozpuszczenia zawartych w mleku protein.

  Unikalne wielorazowe wkładki dla karmiących mam w kształcie poduszki zapakowane w poręczne pudełeczko. Wysoka jakość za przystępną cenę! Niebielone chlorem, bez związków zapachowych itp.

  Zewnętrzna porowata warstwa pomaga skórze przy procesie oddychania, natomiast warstwa wewnętrzna posiada dwa razy większą zdolność absorbującą w porównaniu z wkładką jednorazową. 

  W zestawie załączony jest worek do prania. Po praniu wkładki stają się bardziej miękkie, zachowują swoje właściwości do 50 prań. 

  W opakowaniu znajdują się 3 pary wkładek.

  Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii

  Warstwa zewnętrzna: 60% Polyester, 40% Polyurethane Warstwa środkowa: 50% Polyester, 30% Viscose, 20% Anti-Microbial Polyester Warstwa wewnętrzna: 100% Polyester 

  4 Przedmioty

  Simply Gentle to marka Macdonald & Taylor Healthcare Ltd, firmy, która została założona w 1930 roku jako producent waty, opierając się na wieloletnim doświadczeniu w obróbce włóknin.

  Obecnie specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu produktów do pielęgnacji ciała oraz odzieży osobistej i ochronnej. Firma jest własnością prywatną i oferuje szeroką gamę produktów dla najbardziej wymagających klientów.

  Simply Gentle jako pierwszy producent artykułów higienicznych z bawełny organicznej otrzymał w Wielkiej Brytanii certyfikat Soil Assocation.

  - system jakości i procedury są zgodne z BS EN ISO 9001-2015.
  - certyfikat klasy „A” Brytyjskiej Konfederacji Detalicznej na wytwarzanie produktów konsumenckich do sprzedaży detalicznej.

  DLACZEGO BAWEŁNA ORGANICZNA?

  Simply Gentle Organics ma ogromny, pozytywny wpływ na naszą planetę, wspierając wzrost i produkcję bawełny organicznej w aż 20 krajach na całym świecie.

  Bawełna organiczna jest uprawiana przy użyciu metod i materiałów, które mają niewielki wpływ na środowisko. Inteligentniejsze systemy produkcyjne uzupełniają i utrzymują żyzność gleby, zmniejszają zużycie toksycznych i niebezpiecznych pestycydów i nawozów oraz budują bardziej zrównoważone rolnictwo. Uprawa bawełny organicznej wymaga znacznie mniej wody i energii niż tradycyjna bawełna, co oznacza, że ​​zanieczyszczenie wody jest ograniczone nawet o 98%, a emisja CO2 o 94%. Ma to ogromny wpływ na obszary lokalne, poprawiając dobrobyt miast, rolników, pracowników, dziką przyrodę w ekosystemach.

  W uprawie konwencjonalnej bawełny wykorzystuje się około 25% światowych środków owadobójczych, czyli więcej niż jakakolwiek inna uprawa na świecie i 10% światowych pestycydów; szalona ilość tylko dla jednej uprawy.

  Wszystkie te chemikalia mogą być śmiertelne. Pestycydy zatruwają rolników i pracowników fabryk, wdychając ich opary dzień w dzień podczas procesu produkcyjnego. Każdego roku do 20 000 zgonów jest spowodowanych zatruciem pestycydami w krajach rozwijających się, a kolejnych 10 000 rolników w USA umiera z powodu raka związanego z tymi niebezpiecznymi chemikaliami.

  Te chemikalia są zmywane podczas ulewnego deszczu, który następnie wpływa do rzek, dróg wodnych i jezior, zatruwając lokalną przyrodę. Według US Fish and Wildlife Service pestycydy tylko w samych Stanach Zjednoczonych zabijają co najmniej 67 milionów ptaków rocznie.

  Pestycydy znajdują się w naszej żywności, zwierzętach hodowlanych, a nawet w mleku matki. Istnieje nie tylko wielki niepokój, że te chemikalia są główną przyczyną tysięcy przypadków raka u dorosłych każdego dnia, ale są one szczególnie szkodliwe dla małych dzieci, ponieważ zwiększają szanse na wywołanie osłabiających neurorozwojów skutków.

  Mimo to mniej niż 1% bawełny jest uprawianych metodami ekologicznymi i tak pozostanie, chyba że więcej ludzi i marek przejdzie na szczęśliwsze, zdrowsze i bardziej zrównoważone źródło materiałów bawełnianych.

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.