STARCHBAG Worki na śmieci...
STARCHBAG Worki na śmieci...
STARCHBAG Worki na śmieci...
STARCHBAG Worki na śmieci biodegradowalne 100% kompostowalne 25 szt. 8l
STARCHBAG Worki na śmieci biodegradowalne 100% kompostowalne 25 szt. 8l

STARCHBAG Worki na śmieci biodegradowalne 100% kompostowalne 25 szt. 8l

SB1
Aktualnie brak!
10,00 zł
Brutto

25 sztuk w rolce | Wymiary: 39 X 41 cm | 8 litrów

Ekologiczne w pełni biodegradowalne i kompostowalne worki na śmieci, wyprodukowane w Polsce ze skrobi kukurydzianej posiadającej certyfikat OK Compost Home.


 • Koszt wysyłki
 • redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . :) 1 punkt - możesz wymienić na kod rabatowy 0,50 zł .


   

  Worki StarchBag zostały wyprodukowane w 100% z biopolimeru na bazie skrobi kukurydzianej, która jest w pełni biodegradowalna i kompostowalna w domowych warunkach. Chcieliśmy wykonać worek, który byłby możliwie najprostszy, bez zbędnych dodatków zapachowych czy tasiemek – czysta ekologia. Proces produkcji jest mniej energochłonny i bardziej przyjazny dla środowiska. Po wykorzystaniu woreczek, rozłoży się nawet w 60 dni w warunkach domowego kompostownika lub około kilka miesięcy na wysypisku śmieci.

  Warto wspomnieć, że woreczek StarchBag rozpadnie się na biomasę, wodę, oraz dwutlenek węgla, co stanowić będzie pokarm dla organizmów żywych. Z drugiej strony, worek plastikowy rozpadnie się po kilkuset latach na mikroplastik – małe cząsteczki plastiku, które są wyjątkowo szkodliwe.

  Worki na śmieci StarchBag 8l:

  • wymiary worka: 39 x 41 cm (8 litrów)
  • rolka zawiera 25 worków

  Zastosowanie:

  Worki idealnie nadają się na bioodpady kuchenne! Zapełnij je obierkami i innymi resztkami jedzenia i wygodnie wyrzuć do pojemnika na bioodpady.

  Do worków StarchBag można wkładać wszystko! Najlepsze rezultaty biodegradacji zaobserwujemy, gdy wypełnimy go organicznymi produktami takimi jak: resztki owoców, warzyw etc. Warto jednak wspomnieć, aby nie wyrzucać do woreczka zbyt dużej ilości płynów. W przeciwnym razie możesz zaobserwować pierwsze oznaki biodegradacji już po kilku dniach.

  Polski producent biodegradowalnych i kompostowalnych worków na śmieci.

  Misją firmy StarchBag jest produkcja przyjaznych dla środowiska, w pełni ekologicznych worków na odpady. Życie w zgodzie z naturą nie musi oznaczać kompromisów, dlatego produkty StarchBag są najwyższej jakości, wykonane z certyfikowanych biogranulatów. Własna produkcja worków StarchBag w Polsce pozwala w pełni kontrolować i minimalizować jej wpływ na środowisko.

  Certyfikat OK Compost HOME spełnia normę EN13432

  kompostowalne certyfikat ok compost certyfikat home ok compost

  z 0 opinie - 0 1 2 3 4 0/5
  Filtruj:
  0 1 2 3 4 (0)
  0 1 2 3 0 (0)
  0 1 2 0 1 (0)
  0 1 0 1 2 (0)
  0 0 1 2 3 (0)

  Zobacz też

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.