STARCHBAG Biodegradowalne worki na...
STARCHBAG Biodegradowalne worki na...
STARCHBAG Biodegradowalne worki na...
STARCHBAG Biodegradowalne worki na...

STARCHBAG Biodegradowalne worki na śmieci 35L 15 szt.

SB3
Aktualnie brak!
12,00 zł
Brutto

15 sztuk w rolce | Wymiary: 50 X 60 cm | 35 litrów

Średniej wielkości ekologiczne w pełni biodegradowalne i kompostowalne worki na śmieci, wyprodukowane w Polsce ze skrobi kukurydzianej posiadającej certyfikat OK Compost Home.


 • Koszt wysyłki
 • redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . :) 1 punkt - możesz wymienić na kod rabatowy 0,50 zł .


   

  Opakowania StarchBag zostały wyprodukowane w 100% z biopolimeru na bazie skrobi kukurydzianej, która jest w pełni biodegradowalna i kompostowalna w domowych warunkach.

  Proces produkcji jest mniej energochłonny i bardziej przyjazny dla środowiska. Po wykorzystaniu opakowania, rozłoży się nawet w 60 dni w warunkach kompostownika lub około kilku miesięcy na wysypisku śmieci. Porównywalnie, proces rozkładu woreczka plastikowego może wynosić nawet kilkaset lat. 

  Opakowania StarchBag rozpadną się na nawóz. Z drugiej strony, plastik rozpadnie się po kilkuset latach na mikroplastik – małe cząsteczki plastiku, które są wyjątkowo szkodliwe.


  Najwyższej jakości, wytrzymałe i przyjazne naturze opakowania, które po spełnieniu swojej roli rozkładają się w warunkach domowego kompostu na biomasę, wodę oraz dwutlenek węgla.

  Zastosowanie:

  Worki idealnie nadają się na bioodpady kuchenne! Zapełnij je obierkami i innymi resztkami jedzenia i wygodnie wyrzuć do pojemnika na bioodpady. Idealne dla gospodarstw z większą liczbą domowników.

  Do worków StarchBag można wkładać wszystko! Najlepsze rezultaty biodegradacji zaobserwujemy, gdy wypełnimy go organicznymi produktami takimi jak: resztki owoców, warzyw etc. Warto jednak wspomnieć, aby nie wyrzucać do woreczka zbyt dużej ilości płynów. W przeciwnym razie możesz zaobserwować pierwsze oznaki biodegradacji już po kilku dniach.

  Polski producent biodegradowalnych i kompostowalnych worków na śmieci.

  Misją firmy StarchBag jest produkcja przyjaznych dla środowiska, w pełni ekologicznych worków na odpady. Życie w zgodzie z naturą nie musi oznaczać kompromisów, dlatego produkty StarchBag są najwyższej jakości, wykonane z certyfikowanych biogranulatów. Własna produkcja worków StarchBag w Polsce pozwala w pełni kontrolować i minimalizować jej wpływ na środowisko.

  Certyfikat OK Compost HOME spełnia normę EN13432

  kompostowalne certyfikat ok compost certyfikat home ok compost

  z 0 opinie - 0 1 2 3 4 0/5
  Filtruj:
  0 1 2 3 4 (0)
  0 1 2 3 0 (0)
  0 1 2 0 1 (0)
  0 1 0 1 2 (0)
  0 0 1 2 3 (0)

  Zobacz też

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.