STARCHBAG Biodegradowalne worki na...
STARCHBAG Biodegradowalne worki na...
STARCHBAG Biodegradowalne worki na...

STARCHBAG Biodegradowalne worki na śmieci 20L 25 szt.

SB4
Mamy to:)
13,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h

25 sztuk w rolce | Wymiary: 42 X 52 cm | 20 litrów

Małe, ekologiczne, w pełni biodegradowalne i kompostowalne worki na śmieci i odpady, wyprodukowane w Polsce ze skrobi kukurydzianej posiadającej certyfikat OK Compost Home.

 • Koszt wysyłki
 • redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . :) 1 punkt - możesz wymienić na kod rabatowy 0,50 zł .


   

  Opakowania StarchBag zostały wyprodukowane w 100% z biopolimeru na bazie skrobi kukurydzianej, która jest w pełni biodegradowalna i kompostowalna w domowych warunkach.

  Proces produkcji jest mniej energochłonny i bardziej przyjazny dla środowiska. Po wykorzystaniu opakowania, rozłoży się nawet w 60 dni w warunkach kompostownika lub około kilku miesięcy na wysypisku śmieci. Porównywalnie, proces rozkładu woreczka plastikowego może wynosić nawet kilkaset lat. 

  Opakowania StarchBag rozpadną się na nawóz. Z drugiej strony, plastik rozpadnie się po kilkuset latach na mikroplastik – małe cząsteczki plastiku, które są wyjątkowo szkodliwe.


  Najwyższej jakości, wytrzymałe i przyjazne naturze opakowania, które po spełnieniu swojej roli rozkładają się w warunkach domowego kompostu na biomasę, wodę oraz dwutlenek węgla.

  Zastosowanie:

  Worki idealnie nadają się na bioodpady kuchenne! Zapełnij je obierkami i innymi resztkami jedzenia i wygodnie wyrzuć do pojemnika na bioodpady. Idealne dla gospodarstw z większą liczbą domowników.

  Do worków StarchBag można wkładać wszystko! Najlepsze rezultaty biodegradacji zaobserwujemy, gdy wypełnimy go organicznymi produktami takimi jak: resztki owoców, warzyw etc. Warto jednak wspomnieć, aby nie wyrzucać do woreczka zbyt dużej ilości płynów. W przeciwnym razie możesz zaobserwować pierwsze oznaki biodegradacji już po kilku dniach.

  1 Przedmiot

  Polski producent biodegradowalnych i kompostowalnych worków na śmieci.

  Misją firmy StarchBag jest produkcja przyjaznych dla środowiska, w pełni ekologicznych worków na odpady. Życie w zgodzie z naturą nie musi oznaczać kompromisów, dlatego produkty StarchBag są najwyższej jakości, wykonane z certyfikowanych biogranulatów. Własna produkcja worków StarchBag w Polsce pozwala w pełni kontrolować i minimalizować jej wpływ na środowisko.

  Certyfikat OK Compost HOME spełnia normę EN13432

  kompostowalne certyfikat ok compost certyfikat home ok compost

  z 0 opinie - 0 1 2 3 4 0/5
  Filtruj:
  0 1 2 3 4 (0)
  0 1 2 3 0 (0)
  0 1 2 0 1 (0)
  0 1 0 1 2 (0)
  0 0 1 2 3 (0)

  Zobacz też

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.