Korektory do odrostów

Dzięki wygodnej aplikacji i dostępności kilku kolorów, produkty z tej kategorii to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce szybko i sprawnie pokryć swoje odrosty, szczególnie kiedy ma mało czasu na zabieg! Korektory do odrostów włosów Temporary Hair Touch Up są dostępne w ofercie Herbatint w odcieniu blond, jasnokasztanowy, ciemnokasztanowy i czarny. Umożliwia to wybór idealnego wariantu, który doskonale pokryje wymagane miejsca i tymczasowo poprawi wygląd fryzury. Poznaj wszystkie zalety produktów do włosów prezentowanych na tej podstronie.

Wygodny i precyzyjny korektor do odrostów

Najważniejszym atutem produktu Herbatint Hair Touch Up dostępnego w tej kategorii jest bardzo łatwa aplikacja kosmetyku za pomocą specjalnej szczoteczki. Wystarczy wybrać odpowiedni kolor, nałożyć produkt na wybrane miejsce, odczekać 5 minut, rozczesać pasma i gotowe! Dzięki temu można samodzielnie pokryć odrosty korektorem wszędzie tam, gdzie istnieje taka potrzeba. Należy jednak pamiętać, że jest to tymczasowe rozwiązanie, które utrzymuje się aż do umycia włosów szamponem.

Inną ważną zaletą produktów Herbatint z serii Korektor do odrostów Hair Touch Up jest ich delikatna i zarazem skuteczna formuła oparta w dużej mierze na roślinnych wyciągach pochodzących wprost ze świata natury. Korektor do odrostów nie tylko zapewnia dobre krycie, ale także dba o włosy i wpływa na ich dobry stan.

Zamaskuj odrosty korektorem Herbatint Hair Touch Up

Niezależnie od tego, czy masz włosy w kolorze ciemny blond, jasny lub ciemny kasztan, czy czarne, w tej kategorii z korektorami Herbatint na pewno wybierzesz odpowiedni wariant produktu. Dzięki temu skutecznie zakryjesz odrost i zapewnisz naturalnie wyglądający efekt. Korektory do włosów Hair Touch Up są odpowiednie dla wegan i osób dbających o środowisko naturalne, ponieważ zawierają przede wszystkim składniki pochodzenia roślinnego. Ponadto plastikowa część ich opakowań powstaje w głównej mierze z tworzywa z recyklingu.

Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.