Termos niemowlęcy - różowy
Termos niemowlęcy - różowy
Termos niemowlęcy - różowy
Termos niemowlęcy - różowy
Termos niemowlęcy - różowy
Termos niemowlęcy - różowy
Termos niemowlęcy - różowy
Termos niemowlęcy - różowy
Termos niemowlęcy - różowy, 290ml
Termos niemowlęcy - różowy, 290ml
Termos niemowlęcy - różowy, 290ml
Termos niemowlęcy - różowy, 290ml
Termos niemowlęcy - różowy
Termos niemowlęcy - różowy
Termos niemowlęcy - różowy
Termos niemowlęcy - różowy
Termos niemowlęcy - różowy
Termos niemowlęcy - różowy
Termos niemowlęcy - różowy
Termos niemowlęcy - różowy
Termos niemowlęcy - różowy, 290ml
Termos niemowlęcy - różowy, 290ml
Termos niemowlęcy - różowy, 290ml
Termos niemowlęcy - różowy, 290ml

Termos niemowlęcy - różowy, 290ml

110011
Mamy to:)
114,00 zł
Brutto
Wysyłka 3-4 dni

Termos próżniowy ze stali nierdzewnej ze słomką dla dzieci od 18 miesiąca w kolorze różowym.

 • Koszt wysyłki
 •  

  Thermos Foogo

  Termos próżniowy Foogo to termos ze słomką dla najmłodszych dzieci. Do jednego korpusu termosu można dopasować trzy różne zakończenia według wieku i potrzeb dziecka. Miękki ustnik dla dzieci od 6 miesiąca (stopień 1), twardy ustnik dla dzieci od 12 miesiąca (stopień 2) i słomka dla dzieci od 18 miesiąca (stopień 3) - z tym ustnikiem dostarczamy butelkę termiczną. Ustniki dla młodszych dzieci można zamówić osobno. Butelka termiczna i poszczególne ustniki są zaprojektowane tak, aby dzieci mogły się same napić. Termos Foogo utrzymuje wymaganą temperaturę napoju przez długi czas, jest lekki, łatwo mieści się do plecaka, wózka dziecięcego, czy uchwytu na napoje w samochodzie.

  Parametry produktu

  • Objętość: 290 ml
  • Wysokość: 160 mm
  • Średnica: 70 mm (przy użyciu uchwytu 115 mm)
  • Waga: 180 g - 200 g (zgodnie z używanym ustnikiem)
  • Trzyma gorąco: Nie jest przeznaczony do gorących (wrzących) napojów – może dojść do oparzenia
  • Trzyma ciepło: 6 godzin
  • Trzyma zimno: 10 godzin

  Termos rośnie razem z dzieckiem

  Zaletą termosu Foogo są wymienne ustniki (miękki ustnik 6m+, twardy ustnik 12m+ i słomka 18m+). W ten sposób termos potrafi dostosowywać się do potrzeb dziecka.

  Picie z termosu

  Ciepłe lub zimne napoje pije się bezpośrednio z termosu przy pomocy słomki (stopień 3) lub miękkiego i twardego ustnika (stopień 1 i stopień 2).

  Otwieranie/zamykanie termosu

  Otwieranie termosu jest bardzo szybkie i proste.Dzieci mogą otwierać i zamykać termos same bez pomocy rodziców. Opis działania: 1 - naciśnij przycisk, 2 - wieczko termosu otworzy się.

  Prosta konserwacja termosu

  Praktyczny design nakrętki i ustnika termosu umożliwia dokładne i proste umycie: 1 - nakrętka termosu, 2 - ustnik, 3 - słomka.

  Korpus termosu

  Korpus termosu jest w górnej części zwężony, aby dzieci mogły same łatwo trzymać termos. Pierścień pod wymienną nakrętką termosu można ponadto zastąpić ergonomicznym uchwytem dostarczanym wraz z miękkim ustnikiem (stopień 1 - 6m+) - do kupienia osobno.

  Dno termosu

  Dno termosu jest niezawodnie chronione odporną antypoślizgową stopą z tworzywa sztucznego.

  Podsumowanie

  • Butelka termiczna Foogo łatwo dostosowuje się do potrzeb dziecka - rośnie wraz z nim.
  • Thermos podwójna ściana izolacyjno-próżniowa - maksymalna izolacja cieplna.
  • Zaprojektowano dla dzieci - korpus butelki termicznej wyprodukowano z odpornej stali nierdzewnej spowalniającej wzrost bakterii.
  • Picie bezpośrednio ze słomki butelki termicznej - bez kubka.
  • Można używać także z ergonomicznym uchwytem.
  • Wodoszczelna nakrętka.
  • Lekkie i kompaktowe wykonanie, łatwo mieści się do plecaka, wózka dziecięcego lub uchwytu na napoje w samochodzie.
  • Przeznaczone do użytku codziennego - dobrze pasuje do dziecięcej rączki.
  • Łatwe w czyszczeniu, odpowiednie do zmywarki.
  • Kompletna oferta części wymiennych.
  • BPA free.
  Objętość
  290 ml
  Wysokość
  160 mm
  Średnica
  70 mm (przy użyciu uchwytu 115 mm)
  Waga
  180 g - 200 g (zgodnie z używanym ustnikiem)
  Trzyma gorąco
  Nie jest przeznaczony do gorących (wrzących) napojów – może dojść do oparzenia
  Trzyma zimno
  10 godzin
  Trzyma ciepło
  6 godzin
  20 Przedmioty

  Thermos - światowy lider w dziedzinie termosów i termokubków.

  Firma Thermos starannie dba o wybór najlepszych materiałów i gwarantuje trwałą jakość swoich produktów. Jakość produktów Thermos jest w 100% testowana w całym procesie produkcyjnym. Taki nadzór jest możliwy ponieważ produkty Thermos są produkowane we własnych wyspecjalizowanych fabrykach – nie jest to produkcja na zlecenie u osób trzecich. Wysoka jakość produktów jest standardyzowana, a więc niezależna od lokalizacji fabryki.


  Bezpieczeństwo: termosy i termokubki

  Każdy ma prawo do informacji o tym, jak i z jakich materiałów są wyprodukowane rzeczy, których używa. Oświadczamy, że firma Thermos spełnia wszystkie aktualne standardy i nie tylko to. Produkty Thermos są testowane w niezależnych laboratoriach tak, aby zagwarantowane było, że używane materiały i procesy produkcyjne są bezpieczne. Produkty Thermos spełniają wszystkie wymagania w stosunku do produktów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi i pokarmami zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Republiki Czeskiej i przepisami Parlamentu europejskiego, możecie więc być pewni, że dajecie swojej rodzinie naprawdę bezpieczne produkty.

  Odpowiedzialność społeczna jest dla firmy Thermos również bardzo ważna. Thermos przestrzega wszystkich przepisów i reguł w celu zapewnienia zdrowego i bezpiecznego miejsca pracy. Prawa pracowników i ich prywatność są chronione i przestrzegane. Działanie w zgodzie z kodeksem pracy i pozostałymi standardami jest oczywiste. Fabryki Thermos są co roku poddawane zewnętrzym audytom dotyczącym środowiska życia i bezpieczeństwa pracy.

  Design: termosy i termokubki

  Thermos projektuje termosy i termokubki tak, aby spełniały nie tylko codzienne potrzeby określonej klasy użytkowników, ale również zaskoczyły ich otoczenie oryginalnym projektem. Są to produkty, które mogą towarzyszyć swojemu właścicielowi przez cały rok i utrzymywać napoje w wymaganej temperaturze. Łatwo zastąpią często nieatrakcyjne butelki plastikowe.

  Tradycja: termosy i termokubki

  Firma Thermos została założona w roku 1904, kiedy jako pierwsza na świecie zaprezentowała szklaną butelkę izolacyjną. Kolejny przełom nastąpił w roku 1978, kiedy to Thermos zaprezentował pierwszą izolacyjną butelkę próżniową ze stali nierdzewnej. Thermos jest największym na świecie producentem butelek izolacyjnych, który działa w ponad 115 krajach świata. Nazwa firmy Thermos stała się podstawą powszechnej nazwy butelek izolacyjnych - termosów.

  Technologia: termosy i termokubki

  Thermos próżniowa technologia izolacyjna utrzyma na długie godziny ciepłe ciepłym, a zimne zimnym. Tradycyjne butelki izolacyjne z klasyczną izolacją powietrzem lub pianką izolacyjną tylko częściowo ograniczają przechodzenie energii między płynem, a otoczeniem zewnętrznym. Thermos próżniowa technologia izolacyjna tworzy między ścianą zewnętrzną i wewnętrzną naczynia próżnię. Dzięki próżni w przestrzeni pomiędzy ściankami prawie nie dochodzi do przechodzenia energii między wewnętrzną i zewnętrzną ścianką butelki izolacyjnej i w ten sposób napój w butelce izolacyjnej Thermos może przez długi czas pozostać ciepły lub zimny, tak jak jest to potrzebne.

  Środowisko życia: termosy i termokubki

  Firma Thermos ponad 100 lat temu zaprojektowała oryginalną butelkę do wielokrotnego użytku, przyczyniając się tym samym do minimalizacji wpływu produkcji przemysłowej na środowisko. Nieustannie dążymy do rozwijania produktów z minimalnym wpływem na środowisko życia. Wybierając produkt marki Thermos zyskujesz nie tylko produkt wysokiej jakości, ale również przyczyniasz się do redukcji ilości wyprodukowanych odpadów.

  Działanie izolacyjne: termosy i termokubki

  Produkty Thermos osiągają doskonałe właściwości izolacyjne. Działanie izolacyjne jest podawane w godzinach. Mierzony jest czas, w którym temperatura napoju zmieni się z początkowej do końcowej wartości, gdzie temperatura otoczenia wynosi 20°C.

  • Keeps Hot(trzyma gorąco): temperatura początkowa 95°C, temperatura końcowa 49°C
  • Keeps Warm(trzyma ciepło): temperatura początkowa 45°C, temperatura końcowa 30°C
  • Keeps Cold(trzyma zimno): temperatura początkowa 1°C, temperatura końcowa 13°C

  Zobacz też

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.