Lista produktów marki PATCH

Jesteśmy innowatorami stworzonymi do rozwiązywania problemów i z pragnieniem zmiany istniejącego rynku opieki zdrowotnej, który opiera się na chemikaliach. Dzięki technologii i innowacjom wytwarzamy produkty z odpowiedzialnie pozyskiwanych materiałów, z procesów o niskiej ilości odpadów i bez szkodliwych chemikaliów.

Patch powstał, gdy James Dutton (założyciel Nutricare) zauważył, że gdy próbował opatrzyć rany swojego syna zwykłymi plastrami, jego skóra źle reagowała. James postanowił dowiedzieć się, dlaczego. Był zszokowany, gdy odkrył, że w zwykłych plastrach czai się szereg chemikaliów. Zmotywował się do znalezienia lepszych alternatyw, gdy odkrył, że oszałamiająca liczba populacji świata nie może nosić zwykłych opatrunków na rany, bowiem powodują one alergie.

Prawdziwym powodem powstania Patch ostatecznie było pragnienie produktu do pielęgnacji ran, który nie powodowałby nieprzyjemnych reakcji skórnych i służył jako sposób na ich leczenie.

Plastry Patch są dostępne w tysiącach sklepów w Australii, a od lipca 2016 roku także w innych zakątkach świata, a ich liczba stale wzrasta.

Dążymy do jak najmniejszego wpływania na środowisko, dlatego zdecydowaliśmy się pracować z bambusem przy tej wyjątkowej linii produktów.

Jesteśmy dumni z używania ekologicznych certyfikowanych komponentów - wiesz więc, że Patch są wytworzone z odpowiednich składników!

Mniej
Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.