Lista produktów marki ECOZONE

Ecozone to firma rodzinna. Stworzona przez rodzinę dla rodzin.

20 lat temu postanowiliśmy stworzyć działające produkty czyszczące, bez nieprzyjemnych, ukrytych składników i bez kompromisów, pracując nad tym, aby każdy miał do nich dostęp.

Zaczęliśmy tworzyć produkty z roślinnymi i naturalnymi składnikami. Rośliny są inspiracją dla wszystkich naszych receptur. Uważamy, że nikt nie powinien zbyt intensywnie myśleć o tym, jak prowadzić zrównoważone życie, uważamy, że tak powinno być. Aby uczynić to drugą naturą, wróciliśmy do natury.

W Ecozone tworzymy i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania dla sprzątania i konserwacji domu oraz produkty o przejrzystych i czystych formułach. Obecnie około 100 naszych produktów zapewnia konsumentom zrównoważone alternatywy dla wszystkich konwencjonalnych domowych środków czyszczących, ponieważ uważamy, że domy powinny być bezpiecznymi, czystymi i zdrowymi miejscami, w których ludzie (i zwierzęta) mogą się rozwijać.

Każdy z nas jest w stanie dokonać prostych, niewielkich zmian w naszych codziennych działaniach, które w dłuższej perspektywie będą miały ogromny wpływ na naszą planetę.

Dlatego opracowaliśmy szeroką gamę produktów dla dosłownie każdego centymetra domu, od artykułów do prania po środki do drenażu rur.

Chociaż nasza ideologia jest odzwierciedlona jako zrównoważona w jej podstawowej misji i celu, wydajność i jakość każdego produktu są dla nas równie ważne. Dlatego nasze produkty wyróżniają się wśród innych wiodących marek nieekologicznych, oczywiście bez wszystkich okropności!

Staramy się produkować towary, mając na uwadze następujące trzy kluczowe punkty:
✓ Produkty wysokiej jakości
✓ Wysoka wydajność
✓ Przyjazne dla środowiska

Nasza misja

Jesteśmy firmą dbającą o środowisko i zdajemy sobie sprawę, że poziom CO2 znacznie wzrósł w ciągu ostatnich kilku dekad z wielu powodów; od uprzemysłowienia hodowli zwierząt, ogólnej nadmiernej konsumpcji produktów, po masową produkcję niemal wszystkiego. Jesteśmy również świadomi dodatkowych toksycznych chemikaliów i odpadów, które z tego powodu przedostają się do oceanów i na wysypiska.

Naprawdę wierzymy, że wszyscy powinni mieć dostęp do zdrowych i niedrogich produktów czyszczących bez kompromisów. Dla nas uczciwość to nasza jedyna misja.

Kilka słów o naszych produktach

 • Składniki roślinne
  Jak powiedzieliśmy wcześniej; Rośliny są potężne! Dlatego używamy ich w naszych formułach.
 • Produkty wegańskie
  Wszystkie nasze formuły są wegańskie. Co oznacza, że ​​nie przemycamy żadnych spoiw produktów pochodzenia zwierzęcego, alkoholi itp., A także posiadamy certyfikat wegański.
 • Produkty wolne od okrucieństwa
  Ecozone jest dumną międzynarodową firmą z certyfikatem Cruelty-Free.
 • Produkty wolne od plastiku
  Naszym celem jest ograniczenie jak największej ilości plastiku. Poszukaj ikony wszystkich naszych aktualnych produktów bez plastiku i bądź na bieżąco, gdy będziemy je dodawać.
 • Opakowania biodegradowalne
  Ponieważ otrzymujemy tak wiele pytań na ten temat, zdecydowaliśmy się dodać ikonę opakowania biodegradowalnego do naszego opakowania produktu, które jest biodegradowalne. Zawsze możesz sprawdzić strony produktów naszej witryny w celu uzyskania dalszych wyjaśnień, również ponieważ niektóre ikony mogą jeszcze nie znajdować się na opakowaniu!
 • Produkty przyjazne dla zwierząt
  Oprócz tego, że nasze produkty są bezpieczne dla Ciebie, bierzemy pod uwagę naszych futrzanych przyjaciół, aby mieć pewność, że tam, gdzie mogą przebywać Twoje zwierzęta, nie będzie szkodliwych chemikaliów. W naszych składnikach nie znajdziesz również żadnych produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego i nie testujemy ich również na zwierzętach!
 • Bezpieczne dla życia w wodzie
 • Bezpieczne dla szamb
  Zgadza się! Nasze produkty chronią Twój dom w każdym zakątku.
 • Produkty przyjazne dla środowiska
  To podsumowuje nas całkowicie. Każdy produkt jest produktem przyjaznym dla środowiska z ekozonem.
 • Składniki organiczne
  Absolutnie. Niektóre produkty w naszej ofercie zawierają całkowicie organiczne składniki.
 • Naturalne składniki
  Korzystanie ze składników pochodzenia naturalnego jest częścią naszej misji, aby nasza planeta była czysta i szczęśliwa.
 • Naturalny aloes
  Ta potężna roślina zawiera dużo mocy i naturalnych właściwości przeciwzapalnych! Dlatego ten ekstrakt został dodany do naszych chusteczek dla niemowląt.
 • Fundacja Nature Watch
  Jesteśmy dumni, że otrzymaliśmy certyfikat Nature Watch Foundation.
 • Allergy UK
  Wiele naszych produktów jest zatwierdzonych przez Allergy UK. Oznacza to, że nie powinieneś się martwić o używanie niektórych produktów z naszych linii. Wystarczy spojrzeć na logo Allergy UK na każdej stronie produktu.
 • PETA
  Jesteśmy dumni, że otrzymaliśmy poparcie PETA (People for the Ethical Treatment of Animals). Logo zająca znajdziesz na każdym produkcie.

W opisach naszych produktów często możesz spotkać takie określenia:

Zrównoważony rozwój - rozwój, który spełnia potrzeby teraźniejszości, bez uszczerbku dla przyszłości.

Nietoksyczne - rzeczy nietoksyczne nie są trujące i nie szkodzą środowisku.

Fosforany - Fosforan to związek chemiczny zawierający fosfor. Fosforany są często używane w nawozach i detergentach i są głównym czynnikiem zanieczyszczającym wodę

Kompostowalny - produkt „kompostowalny” to produkt, który można umieścić w kompozycji rozkładających się materiałów biodegradowalnych i ostatecznie przekształcić w materiał bogaty w składniki odżywcze (zwykle dotyczy to tylko materiałów stałych). Nasze produkty są niezależnie certyfikowane przez Vincotte iw przeciwieństwie do głównych produktów nadających się do kompostowania, nasze mogą być bezpiecznie kompostowane w domu i nie muszą znajdować się w kompostowni przemysłowej, aby wykonać swoje zadanie

Oparte na roślinach - Oparte na roślinach to materiały pochodzące z roślin, z kwiatów do warzyw, produktów pełnoziarnistych, orzechów, nasion, roślin strączkowych i owoców itp.

Produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego - Produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego to fragmenty tusz pozostałych po przetwórstwie żywności w rzeźniach, które nie są wykorzystywane do produkcji żywności lub paszy, które następnie zostały przetworzone do innych zastosowań, takich jak łój, które można znaleźć powszechnie środki zmiękczające do tkanin do prania w gospodarstwie domowym.

Świadomi klimatu - świadomi skutków, jakie masowa produkcja i konsumpcja wywierają na nasz klimat, dlatego podejmujemy kroki w celu ograniczenia tego negatywnego wpływu w perspektywie długoterminowej.

Plastyfikatory - Substancja nadająca plastyczność i elastyczność oraz zmniejszająca kruchość, która jest szkodliwa dla środowiska.

Naturalnego pochodzenia - w naszym przypadku oznacza produkt pochodzący ze źródeł naturalnych.

Biodegradowalny - „biodegradowalny” produkt ma zdolność do bezpiecznego i szybkiego rozkładu. Produkty te mogą być substancjami stałymi ulegającymi biodegradacji w glebie i cieczami ulegającymi biodegradacji do wody.

Bez okrucieństwa - to etykieta dla produktów, które nie są testowane, nie szkodzą ani nie zabijają zwierząt. Mamy międzynarodowy certyfikat Cruelty-Free!

PET 1 - tereftalan poliestru - który jest szeroko poddawany recyklingowi i wykonany z przetworzonego plastiku.

PH-HD 2 - polietylen o dużej gęstości - który jest szeroko poddawany recyklingowi i wykonany z przetworzonego plastiku.

Formuła / Formulacja - wszystkie składniki, które razem tworzą roztwór, czy to płynne, czy stałe.

Rozwiązanie konserwacyjne - odnosi się do naszych produktów, które służą do konserwacji urządzeń, rurociągów itp. I ostatecznie stanowią rozwiązanie dla trwającego problemu, który masz lub który pojawia się z biegiem czasu (na przykład zapobieganie zatykaniu odpływów lub tworzeniu się kamienia).

Zawiera enzymy - oznacza, że ​​nasz produkt jest zasilany enzymami, a nie materiałem żrącym lub korozyjnym.

HE - wysoce wydajne. Maszyna, która efektywnie wykorzystuje wodę i energię elektryczną do każdego prania.

Mniej
Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.