Lista produktów marki Natural Baby Care

Natural Baby Care to producent naturalnych produktów do pielęgnacji skóry dla niemowląt i najmłodszych dzieci. Po kilkunastomiesięcznych badaniach we współpracy z najlepszymi z ekspertami w dziedzinie kosmetologii Natural Baby Care opracowała formulacje dla linii kosmetyków dziecięcych, które zapewniają wysoką jakość produktów a ich naturalny skład wspiera kompleksową pielęgnację delikatnej skóry dziecka. W skład linii kosmetyków Natural Baby Care wchodzi: naturalny żel do kąpieli, naturalny balsam do ciała, naturalny szampon do włosów oraz naturalny krem do twarzy. Produkty Natural Baby Care są przeznaczone do wrażliwej, suchej i podrażnionej skóry najmłodszych dzieci i niemowląt. Skład produktów jest czysty, przejrzysty, wolny od wszelkich substancji szkodliwych, wolny od parabenów, produktów petrochemicznych, siarczanów (SLS), olejów mineralnych, barwników i aromatów syntetycznych. Produkty Natural Baby Care nie są testowane na zwierzętach, a każdy produkt jest bezpieczny dla planety i pełen składników, które są naturalnie dobre dla niemowląt i najmłodszych dzieci. Zastosowane w całej linii kosmetyków składniki aktywne to naturalne źródła witamin, prowitamin, olejów i ekstraktów niezbędnych do prawidłowej pielęgnacji skóry dzieci. Wszystkie produkty są odpowiednie dla wegan.

Natural Baby Care to świadoma marka kosmetyków dziecięcych. Cenimy naszą planetę i staramy się działać w harmonii z naturą, która jest źródłem składników naszych produktów. Dziękujemy jej, że obdarza nas cennymi darami i chcąc się odwdzięczyć, działamy w zgodzie z naturą. Wybierając styl życia Zero Waste, nie wymaga to osiągnięcia absolutnego zera. Oznacza to zobowiązanie do dążenia do celu zero. Można świadomie wpływać na ilość odpadów, które wytwarzamy w naszym codziennym życiu.

Natural Baby Care oferuje naturalne kosmetyki dla niemowląt w butelkach wielokrotnego użytku, które pomogają zmniejszyć ilość odpadów i żyć w harmonii z naturą. Natural Baby Care działa zgodnie z zasadą precycling‘u, co polega na ograniczaniu marnotrawstwa poprzez unikanie przedmiotów, które generują odpady, lub wybieraniu tych, które generują ich mniej. Precycling to świadomość środowiskowa konsumenta już na etapie zakupu. Natural Baby Care pomaga ograniczyć zużycie zasobów naturalnych i zmniejszyć ilość odpadów dzięki oferowaniu opakowań wielokrotnego użytku. Konsumenci mają możliwość uzupełniania zawartości produktów i stale używają tego samego opakowania do szamponu, płynu do kąpieli lub balsamu. Uzupełniając ponownie butelkę, zmniejsza się ilość odpadów z tworzyw sztucznych, co jest korzystne nie tylko dla środowiska, ale także dla portfela.

Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.