• -10%
 • Nowy
Outlet! Wielorazowe podpaski z...
Outlet! Wielorazowe podpaski z...
Outlet! Wielorazowe podpaski z...
Outlet! Wielorazowe podpaski z...
Outlet! Wielorazowe podpaski z...

Outlet! Wielorazowe podpaski z mikropolarem z bambusa, Zestaw 6 podpasek z etui, Bambaw

5407007650231
Mamy to:)
144,00 zł 160,00 zł -10%
Brutto Wysyłka w 24h

Uszkodzone opakowanie!

Unikaj odpadów dzięki tym dyskretnym i kontrolującym zapach wielorazowym podpaskom. Najlepszy sposób na bezpieczną i przyjazną dla środowiska higienę osobistą.

Co znajduje się w zestawie?

Podpaski wielorazowe:

 • light flow (z 1 warstwą mikrofibry),
 • medium flow (z 2 warstwami mikrofibry),
 • heavy flow (z 3 warstwami mikrofibry).

+ czarne, szczelne etui.

Zamów telefonicznie +48 501 727 719 | pn-pt godz. 10-17

 • Koszt wysyłki
 • redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 14 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 14 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 7,00 zł .


   

  Produkty higieniczne dla kobiet, takie jak podpaski, tampony i inne, to konieczność. Niestety, większość z nich jest jednorazowego użytku. Są one zazwyczaj pakowane w plastikowe opakowania i częściowo wykonane z plastiku, co oznacza, że nie nadają się do recyklingu ani biodegradacji. Zamiast tego potrzebują od 500 do 700 lat, aby rozłożyć się na mniejsze kawałki zwane mikroplastikiem. Według Komisji Europejskiej, produkty jednorazowego użytku są piątym najczęstszym przedmiotem znajdowanym na plażach w Europie.

  Oprócz negatywnego wpływu na środowisko naturalne, jednorazowe produkty higieniczne kosztują czasem bardzo dużo pieniędzy.

  Podpaski wielorazowe:

  Na szczęście istnieje kilka alternatyw dla jednorazowych produktów higienicznych, które nadają się do wielokrotnego użytku. Rozwiązania wewnętrzne, takie jak kubeczki menstruacyjne lub rozwiązania zewnętrzne, takie jak wielorazowe podpaski.

  Podpaski wielokrotnego użytku Bambaw zostały stworzone dla kobiet, przez kobiety, aby mieć pewność, że spełnią wszystkie Twoje potrzeby w zakresie higieny kobiecej.

  Trzy materiały:

  Wszystkie wielorazowe podpaski są dyskretnie czarne i wykonane z trzech materiałów:

  • Węgiel bambusowy dla uczucia suchości i miękkości, a także kontroli zapachu.
  • Mikrofibra dla maksymalnej absorpcji i szybkiego schnięcia.
  • Wodoodporny PUL dla najlepszej ochrony i elastyczności.

  Wszystkie podpaski wielokrotnego użytku posiadają również zatrzaski na skrzydełkach, aby mieć pewność, że pozostaną bezpiecznie na swoim miejscu przez cały czas.

  Dyskretne etui:

  Czarne, szczelne etui. Posiada dwie przegródki, dzięki czemu można łatwo oddzielić zużyte i nieużywane podpaski. Został on również zaprojektowany tak, aby zwiększyć wygodę podczas wizyt w łazience.

  1 Przedmiot

  Misją Bambaw jest zmniejszenie ilości odpadów wytwarzanych na Ziemi poprzez dostarczanie niedrogich, wysokiej jakości produktów pozbawionych odpadów, których możemy używać każdego dnia bez szkody dla planety. 

  Bambaw jest również firmą z zerowym wpływem CO2 na środowisko, tzn. swój ślad węglowy (ok 200 ton CO2 rocznie) rekompensują wspierając projekt środowiskowy w Malawi.

  Wierzymy, że bardziej zrównoważony i etycznie świadomy świat jest nie tylko możliwy, ale właśnie go tworzymy. Naszą misją jest zmniejszenie ilości odpadów wytwarzanych na Ziemi poprzez dostarczanie niedrogich, wysokiej jakości produktów pozbawionych odpadów. Każdego dnia tysiące ton odpadów z tworzyw sztucznych z produktów jednorazowego użytku zagrażają naturze i wszystkim jej formom życia, a ich rozkład trwa ponad 500 lat. Odrzuciliśmy plastik i cieszymy się, że też o tym myślisz. Wiemy, że potrzeba odwagi, by zakwestionować status quo. Dlatego celowo koncentrujemy się na budowaniu etycznej społeczności osób zmieniających zasady gier. Wspólnie dzielimy się informacjami, pomysłami i entuzjazmem, które wspomagają ruch ZERO WASTE. Dążymy do ulepszania naszej oferty zrównoważonych produktów bambusowych i chcielibyśmy podziękować za Wasz integralny udział w globalnej eko podróży, w której jesteśmy z Bambaw!

  DLACZEGO BAMBUS?

  Bambus naprawdę jest cudowną rośliną. Jest symbolem siły, elastyczności i trwałości. Z wielu powodów bambus jest często nazywany „najbardziej odnawialnym materiałem na świecie”. Może rosnąć do jednego metra dziennie. Pochłania pięć razy więcej dwutlenku węgla i wytwarza 35% więcej tlenu niż drzewa. Aby kwitnąć w ten sposób, bambus nie wymaga pestycydów ani nawozów, oraz niewielką ilość wody. Po zbiorach, roślina szybko się regeneruje dzięki niesamowitemu systemowi korzeniowemu. Te systemy korzeniowe zapobiegają także erozji i odżywiają glebę potasem i innymi składnikami odżywczymi. Ten odnawialny „Superbohater” w imponujący sposób zachowuje swoje właściwości, gdy jest użyty do produkcji. Jego nośność sprawia, że ​​jest najważniejszym materiałem budulcowym dla rusztowań w Azji. Bambus ma również naturalne właściwości antybakteryjne, co czyni go doskonałym materiałem na sztućce lub słomki. Rozwój techniki umożliwia tworzenie tkanin z bambusa. Bambusowe włókno jest niezwykle miękkie i lekkie, a także stanowi bardziej zrównoważoną alternatywę dla bawełny. Istnieje wiele zastosowań, w których bambus jest bardziej zrównoważonym substytutem, dlatego w Bambaw kochamy bambus!

  NASZ BAMBUS

  Bambus rośnie najlepiej w klimacie tropikalnym do subtropikalnego. W Bambaw wszystkie nasze bambusowe są organicznie i etycznie pozyskiwane z farm bambusowych w Indonezji i Chinach. Zawsze staramy się, aby we wszystkich naszych partnerstwach przestrzegano zasad etyki społecznej i środowiskowej. Upewniamy się, że pracownicy są dobrze opłacani i mają odpowiednie narzędzia do prawidłowej pracy. Aby to zagwarantować, ściśle współpracujemy z naszymi partnerami i pomagamy im w zrównoważonym rozwoju ich produkcji, aby utrzymać minimalny ślad produkcyjny.

  CZY WIESZ ŻE?

  • Bambus nie jest w rzeczywistości drewnem, to forma słodkiej trawy!
  • Bambus jest jedną z najszybciej rosnących roślin na Ziemi.
  • Rekord dla najwyższej rośliny bambusowej znajduje się w 48-metrowej bambusowej fabryce w Chinach.
  • Bambus może wchłonąć do 30% więcej CO2 niż rośliny i drzewa.
  • Do uprawy bambusa nie są potrzebne pestycydy ani nawozy.
  • Bambus dobrze zapobiega erozji gleby.
  Brak opinii

  Zobacz też

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.