Klareko, Kolorowy Żel Do Prania, Różowy Grejpfrut Mięta, 1000ml

Klareko, Kolorowy Żel Do Prania, Różowy Grejpfrut Mięta, 1000ml

1003383
Mamy to:)
34,50 zł
Brutto
Wysyłka w 24h

 • Koszt wysyłki
 •  

  Bezwzgledny dla brudu i delikatny dla ciała Żel Do Prania tkanin kolorowych i ciemnych.

  Wydajny i biodegradowalny. 

  Opracowując recepturę Żelu Do Prania kierowałyśmy się troską o zdrowie nasze i naszych najbliższych. Z tkaninami nasza skóra ma kontakt całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dlatego najważniejszym było dla nas, by Kolorowy Żel Do Prania nie zawierał szkodliwych optycznych wybielaczy, utrwalaczy barw, sztucznych aromatów i kompozycji zapachowych oraz żadnych innych okropności. Nie zapomniałyśmy przy tym o jego skuteczności i biodegradowalności. Dodatkowo Kolorowy zapobiega mechaceniu materiałów oraz sprawia, że pranie jest bardziej miękkie. Piękny zapach Żelu to efekt użycia naturalnych olejków eterycznych, których cudowne właściwości znane są od tysiącleci.

  Kolorowy Żel Do Prania od Klareko:

  • nadaje się do prania we wszystkich temperaturach,
  • do prania w pralce, do prania ręcznego i na tarze :),
  • jest bardzo wydajny
  • 1l starcza aż na 33 prania.

  Skład:woda demineralizowana, boraks, surfaktant na bazie oleju roślinnego, cytrynian sodu, alkohole pochodzenia roślinnego, węglan sodu karboksymetyloceluloza, metakrzemian sodu, naturalne olejki eteryczne… i to wszystko. W tym 5-15% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne.

  1 Przedmiot

  Nazywamy się Karina i Marta i w 2017 roku postanowiłyśmy przyczynić się do poprawy świata. Wspólnie stworzyłyśmy jedyne w Polsce naturalne środki czystości ze 100% naturalnymi olejkami eterycznymi - w pełni korzystając z dobrodziejstw tychże olejków. 

  Nasze produkty powstają wyłącznie z substancji bezpiecznych dla człowieka i środowiska. Zapachy uzyskujemy stosując jedynie wyselekcjonowane olejki eteryczne i maceraty ziołowe.

  Opakowania Kosmetyków dla domu KLAREKO podlegają recyklingowi w 100% na terenie Polski. W 2018 roku wprowadziłyśmy do naszej marki ducha #Zero Waste i produkty w tych opakowaniach cieszą się baaaaaardzo dużą popularnością :)

  To co wyróżnia produkty KLAREKO to fakt iż są one:

  • unikatowe,
  • całkowicie Polskie – z serca Warmii,
  • naturalne i wegańskie,
  • w duchu ecoDesign, #ZeroWaste i #LessWaste,
  • bezpieczne dla człowieka i Matki Ziemi,
  • zawierają naturalne olejki eteryczne.

  Dlatego z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, że produkty KLAREKO to nie kolejne ekologiczne środki czystości, tylko prawdziwe Kosmetyki Dla Domu. Dzięki nim faktycznie troszczycie się o swój dom. Teraz Wy możecie wziąć sprawy w swoje ręce! Dzięki Kosmetykom Dla Domu Klareko dbacie o bezpieczną czystość swojego otoczenia. Po raz pierwszy, podczas codziennego sprzątania, macie możliwość korzystania z dobrodziejstwa naturalnych olejków eterycznych w połączeniu z nadzwyczaj bezpiecznymi substancjami.

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.