Ecogenic, Płyn do czyszczenia toalet, 750ml
Ecogenic, Płyn do czyszczenia toalet, 750ml
Ecogenic, Płyn do czyszczenia toalet, 750ml
Ecogenic, Płyn do czyszczenia toalet, 750ml

Ecogenic, Płyn do czyszczenia toalet, 750ml

ECOGENIC
1003398
Mamy to:)
24,00 zł
Brutto
Wysyłka w 48h

 • Koszt wysyłki
 •  

  Ekologiczny, wegański płyn do czyszczenia muszli klozetowych i pisuarów. Kwas cytrynowy skutecznie usuwa zabrudzenia, plamy z moczu i twardej wody. Specjalnie opracowany z organicznym olejkiem pomarańczowym pozostawia przyjemny, świeży cytrusowy zapach. Zawiera tylko składniki roślinne  

  Certyfikaty: Ecogarantie, EU Ecolabel, Vegan Society, AllergyCertified   Wszystkie procesy produkcji surowców są certyfikowane ekologicznie. Produkt jest certyfikowany zgodnie z surowymi wytycznymi ECOGARANTIE®. Inne certyfikaty: EU Ecolabel, Vegan Society, AllergyCertified. 

  • Zawiera surowce naturalne surowce pochodzenia roślinnego, nie zawiera składników petrochemicznych i surowców pochodzenia zwierzęcego. 
  • Brak szkodliwych substancji chemicznych, takich jak chlor, SLES, paraben, syntetyczny zapach i fosforany. 
  • Wszystkie składniki są w pełni biodegradowalne. 
  • Formuła przyjazna dla skóry i środowiska. 

  Sposób użycia:  Spryskać preparat bezpośrednio na muszlę toaletową oraz na jej brzegi. Pozostawić na kilka minut i jeśli to konieczne, użyć szczotki do toalety przed spłukaniem. 

  Składniki: <5% cukrowy środek powierzchniowo czynny, <5% siarczan alkoholu z oleju kokosowego, organiczny olejek pomarańczowy, kwas cytrynowy, kwas mlekowy, guma ksantanowa, etanol, woda. Certyfikowany przez Certisys. 

  Instrukcja bezpieczeństwa: Przeczytaj uważnie zalecenia. Nie używaj do mycia twarzy, rąk, ciała i produktów spożywczych. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przepłucz dużą ilością wody, a następnie skontaktuj się z lekarzem. Po kontakcie ze skórą natychmiast przemyj dużą ilością wody i mydła. W przypadku połknięcia należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę.  

  62 Przedmioty

  Zobacz też

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.