Ekologiczna szczoteczka do zębów -...

Ekologiczna szczoteczka do zębów - czerwona - średnio miękka

1003-11
Mamy to:)
16,00 zł
Brutto

Bambusowa szczoteczka do zębów dla dorosłych. Rączka wykonana z biodegradowalnego bambusa, włosie z Nylonu który nie zawiera BPA.

Neutralna dla klimatu - wykonana z surowców odnawialnych - bez BPA - bez ropy naftowej - barwiona naturalnymi kolorami.

Zamów telefonicznie +48 501 727 719 | pn-pt godz. 10-17

 • Koszt wysyłki
 • redeem
  Kupując ten produkt otrzymasz 1 pkt . Przy następnych zakupach 1 pkt możesz zamienić na bon rabatowy o wartości 0,50 zł .


   

  Nasze otoczenie jest piękne. Każdy, kto patrzy na nie we wszystkich aspektach, dochodzi do wniosku, że odpowiedzialność i piękno nie powinny się wykluczać. Nasza ekologiczna szczoteczka do zębów wykonana z bambusa, z rączką w kolorze czerwonym, nie tylko wygląda wyjątkowo dobrze, ale jest również dobrym wyborem, jeśli chodzi o ograniczenie zużycia plastiku.

  Średnio miękkie włosie to idealna mieszanka do dokładnego czyszczenia zębów i ochrony dziąseł. Ponieważ szczoteczki do zębów zużywają się podczas regularnego szczotkowania, nowa szczoteczka jest zalecana co 3 miesiące.

  Bambusowa szczoteczka do zębów HYDROPHIL to pierwsza neutralna dla klimatu szczoteczka w Europie. Wraz z ClimatePartner wspieramy projekty ochrony klimatu w Indiach.

  Surowce

  • Rączka wykonana jest z szybko rosnącego bambusa Moso i jest biodegradowalna. Podczas dwuletniej fazy wzrostu bambus Moso osiąga wysokość do 20 metrów. W naszej uprawie bambusa nie stosuje się sztucznego nawadniania, pestycydów ani innych chemikaliów.
  • Włosie naturalne pozyskiwane jest z oleju rycynowego. Olej pozyskiwany z rośliny jest przetwarzany na bio-nylon i nie zawiera BPA ani ropy naftowej.
  • Bezrozpuszczalnikowe kolorowe farby od producenta naturalnych farb AURO, które służą do barwienia uchwytów, są również konsekwentnie ekologiczne.
  • W trosce o środowisko, pakowana bez plastiku w piękny karton do recyklingu.

  Jak dbać o szczoteczkę z bambusa?

  Bambus to naturalny surowiec, który zachowuje się najlepiej, gdy jest przechowywany w suchym miejscu. Najlepiej trzymać szczoteczkę w otwartym pojemniku. Wyjątek stanowi przewożenie szczoteczki, np. w plecaku. Wtedy zalecamy użyć specjalnego bambusowego pojemniczka na szczoteczki do zębów.

  Szczoteczka HYDROPHIL powinna być tak samo często wymieniana, jak każda inna, czyli maksymalnie co 3 miesiące.

  2 Przedmioty

  Hydrophil---grafika.jpg

  Spojrzenie na nasz glob sugeruje, że woda jest dobrem nieskończonym: w końcu dwie trzecie naszej ziemi jest pokryte wodą. Jednak tylko 3% z tego to woda słodka i dlatego nadaje się do picia. Zasoby wodne są zatem bardzo ograniczone. Konsekwencje tego niedoboru zasobów są równie zgubne, co niewiarygodne: w sumie 2,1 miliarda ludzi na całym świecie nie ma dostępu do czystej wody pitnej. Takie fakty skłoniły nas do zwrócenia szczególnej uwagi na problem niedoboru wody.

  HYDROPHIL tworzy nowoczesne i zrównoważone produkty higieniczne. Produkty, które mają poszerzyć perspektywę zrównoważonego rozwoju i niedoboru zasobów. Pięknymi produktami chcemy osiągnąć piękne rzeczy. Nasza wspólna wizja: produkcja zrównoważonej, pełnej gamy produktów do łazienki - neutralnych dla wody, wegańskich i fair.

  Mówiąc prostym językiem, oznacza to: zawsze, gdy jest to możliwe, używamy naturalnych surowców, które nie stanowią zagrożenia dla wód gruntowych i pitnych oraz nie wymagają sztucznego nawadniania. W ten sposób możemy znacznie zmniejszyć zużycie wody i uświadomić to ludziom.

  Aby mieć pozytywny wpływ na nasz świat, nasze produkty nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego ani nie są testowane na zwierzętach. Stoimy również na stanowisku, że uczciwa praca zasługuje na godziwe wynagrodzenie. Dbamy o nasz łańcuch wartości w najdrobniejszych szczegółach i zapewniamy, że nasze produkty są wytwarzane uczciwie. Nasza misja: Chcemy, aby nasze produkty były świadome bardziej zrównoważonej konsumpcji w życiu codziennym.

  Każdego dnia rób trochę lepiej.

  Przy okazji: przekazujemy 10% naszych zysków stowarzyszeniu non-profit Viva con Agua de Sankt Pauli eV, które jest zaangażowane w zapewnianie dostępu do czystej wody pitnej ludziom w krajach na południu świata.

  Brak opinii

  Zobacz też

  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania

  To twój pierwszy raz?

  Wykorzystaj kod rabatowy 9%

  na swoje pierwsze Eko zakupy:

  EKO POCZĄTEK

  *rabat nie dotyczy produktów już przecenionych

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.