Szczoteczki do czyszczenia...
Szczoteczki do czyszczenia...
Szczoteczki do czyszczenia...
Szczoteczki do czyszczenia...

Szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych, Rozmiar 2: 0,5 mm, 6szt.

4260397792131
Mamy to:)
17,00 zł
Brutto

Wykonane z bambusa i nylonu wolnego od BPA - do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych - 6 sztuk w opakowaniu - zapakowane w recyklingowany karton.

Zamów telefonicznie +48 501 727 719 | pn-pt godz. 10-17

 • Koszt wysyłki
 • redeem
  Kupując ten produkt otrzymasz 1 pkt . Przy następnych zakupach 1 pkt możesz zamienić na bon rabatowy o wartości 0,50 zł .


   

  Ekologiczne szczoteczki międzyzębowe wykonane z bambusa - występują w różnych rozmiarach:

  rozmiar 0 - bardzo mały - 0,40 mm

  rozmiar 1 - mały - 0,45 mm

  rozmiar 2 - średni - 0,50 mm

  rozmiar 3 - duży - 0,60 mm


  Szczoteczki międzyzębowe Hydrophil z bambusowym uchwytem bez plastiku są przyjaznym dla środowiska dodatkiem do codziennej pielęgnacji zębów. Dzięki nim możesz wyczyścić nawet trudno dostępne przestrzenie między zębami. Możesz wybrać jeden z czterech standardowych rozmiarów ISO. Rozmiar 2 ma średnią szczotkę 0,50 mm. Używając szczoteczek międzyzębowych razem ze szczoteczką bambusową Hydrophil chronisz jednocześnie zęby, dziąsła i środowisko.

  Podobnie jak wszystkie produkty Hydrophil, szczoteczki międzyzębowe są oczywiście neutralne dla wody, wegańskie i fair.

  Sposób użycia:

  Ostrożnie wsuń szczoteczkę międzyzębową w szczelinę między dwoma zębami. Kilkakrotnie przesuń pędzel w przód iw tył w poziomie. Spróbuj też prowadzić szczoteczkę pod kątem, używając tzw. „Techniki X” wzdłuż zębów. Postępuj delikatnie.

  Zawsze używaj szczoteczek międzyzębowych bez pasty do zębów, najlepiej raz dziennie przed myciem zębów. Umyj szczotkę pod bieżącą wodą. Szczoteczkę międzyzębową należy wymienić po 7 do 14 dniach.

  Szczoteczki międzyzębowe HYDROPHIL pozostają po użyciu jako odpad resztkowy. Ze względów higienicznych bambusowa rączka niestety nie jest jeszcze dozwolona w odpadach organicznych.

  Materiał:

  Rękojeść: 100% bambus
  Szczotka: metalowy drut i nylon bez BPA

  Proces produkcyjny:

  Szczoteczki produkowane są w Chinach, odpowiedzialnie i w odpowiednich warunkach. Pracownicy firmy dostają godne wynagrodzenie za swoją pracę.

  Firma HYDROPHIL przekazuje 10% zysków na ogólnoświatowe projekty dotyczące uzdatniania wody pitnej.

  Do produkcji wykorzystujemy jedynie bambus Moso. Podczas uprawy bambusa nie stosujemy sztucznego nawadniania, ani pestycydów oraz innych chemikaliów. Bambus jest obrabiany na odpowiedni kształt, polerowany i grawerowany laserowo. Drut skręcony maszynowo. Następnie formuje się główkę szczoteczki. Na koniec uchwyt jest łączony z główką i pakowany w pudełko.

  1 Przedmiot

  Hydrophil---grafika.jpg

  Spojrzenie na nasz glob sugeruje, że woda jest dobrem nieskończonym: w końcu dwie trzecie naszej ziemi jest pokryte wodą. Jednak tylko 3% z tego to woda słodka i dlatego nadaje się do picia. Zasoby wodne są zatem bardzo ograniczone. Konsekwencje tego niedoboru zasobów są równie zgubne, co niewiarygodne: w sumie 2,1 miliarda ludzi na całym świecie nie ma dostępu do czystej wody pitnej. Takie fakty skłoniły nas do zwrócenia szczególnej uwagi na problem niedoboru wody.

  HYDROPHIL tworzy nowoczesne i zrównoważone produkty higieniczne. Produkty, które mają poszerzyć perspektywę zrównoważonego rozwoju i niedoboru zasobów. Pięknymi produktami chcemy osiągnąć piękne rzeczy. Nasza wspólna wizja: produkcja zrównoważonej, pełnej gamy produktów do łazienki - neutralnych dla wody, wegańskich i fair.

  Mówiąc prostym językiem, oznacza to: zawsze, gdy jest to możliwe, używamy naturalnych surowców, które nie stanowią zagrożenia dla wód gruntowych i pitnych oraz nie wymagają sztucznego nawadniania. W ten sposób możemy znacznie zmniejszyć zużycie wody i uświadomić to ludziom.

  Aby mieć pozytywny wpływ na nasz świat, nasze produkty nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego ani nie są testowane na zwierzętach. Stoimy również na stanowisku, że uczciwa praca zasługuje na godziwe wynagrodzenie. Dbamy o nasz łańcuch wartości w najdrobniejszych szczegółach i zapewniamy, że nasze produkty są wytwarzane uczciwie. Nasza misja: Chcemy, aby nasze produkty były świadome bardziej zrównoważonej konsumpcji w życiu codziennym.

  Każdego dnia rób trochę lepiej.

  Przy okazji: przekazujemy 10% naszych zysków stowarzyszeniu non-profit Viva con Agua de Sankt Pauli eV, które jest zaangażowane w zapewnianie dostępu do czystej wody pitnej ludziom w krajach na południu świata.

  Brak opinii

  Zobacz też

  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania

  To twój pierwszy raz?

  Wykorzystaj kod rabatowy 9%

  na swoje pierwsze Eko zakupy:

  EKO POCZĄTEK

  *rabat nie dotyczy produktów już przecenionych

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.