Ceramiczny stojak na szczoteczkę do...
Ceramiczny stojak na szczoteczkę do...

Ceramiczny stojak na szczoteczkę do zębów biały

4260397791370
Mamy to:)
30,00 zł
Brutto

Ręcznie robiony - z ceramiki - wyprodukowany w Niemczech - doskonały dodatek do szczoteczki do zębów Hydrophil.

Zamów telefonicznie +48 501 727 719 | pn-pt godz. 10-17

 • Koszt wysyłki
 • redeem
  Kupując ten produkt otrzymasz 3 pkt . Przy następnych zakupach 3 pkt możesz zamienić na bon rabatowy o wartości 1,50 zł .


   

  HYDROPHIL we współpracy z “Elbe Werkstätten“ stworzył projekt prostego i funkcjonalnego ceramicznego stojaczka na szczoteczkę do zębów.

  Stojak jest wykonany przez osoby niepełnosprawne.

  Jest bardzo łatwy w użyciu: postaw go na płaskiej powierzchni i włóż na niego trwałą bambusową szczoteczkę do zębów - gotowe! W ten sposób Twoja szczoteczka do zębów jest w centrum uwagi.

  Uchwyt na szczoteczkę jest wykonany w 100% z ceramiki i został zapakowany w stylowy kartonik z recyklingu.

  Szczoteczka do zębów nie jest w komplecie.

  Wymiary:

  • Dół (powierzchnia stojaka): średnica 4,5 cm
  • Góra: średnica 4 cm
  • wysokość: 3 cm
  2 Przedmioty

  Hydrophil---grafika.jpg

  Spojrzenie na nasz glob sugeruje, że woda jest dobrem nieskończonym: w końcu dwie trzecie naszej ziemi jest pokryte wodą. Jednak tylko 3% z tego to woda słodka i dlatego nadaje się do picia. Zasoby wodne są zatem bardzo ograniczone. Konsekwencje tego niedoboru zasobów są równie zgubne, co niewiarygodne: w sumie 2,1 miliarda ludzi na całym świecie nie ma dostępu do czystej wody pitnej. Takie fakty skłoniły nas do zwrócenia szczególnej uwagi na problem niedoboru wody.

  HYDROPHIL tworzy nowoczesne i zrównoważone produkty higieniczne. Produkty, które mają poszerzyć perspektywę zrównoważonego rozwoju i niedoboru zasobów. Pięknymi produktami chcemy osiągnąć piękne rzeczy. Nasza wspólna wizja: produkcja zrównoważonej, pełnej gamy produktów do łazienki - neutralnych dla wody, wegańskich i fair.

  Mówiąc prostym językiem, oznacza to: zawsze, gdy jest to możliwe, używamy naturalnych surowców, które nie stanowią zagrożenia dla wód gruntowych i pitnych oraz nie wymagają sztucznego nawadniania. W ten sposób możemy znacznie zmniejszyć zużycie wody i uświadomić to ludziom.

  Aby mieć pozytywny wpływ na nasz świat, nasze produkty nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego ani nie są testowane na zwierzętach. Stoimy również na stanowisku, że uczciwa praca zasługuje na godziwe wynagrodzenie. Dbamy o nasz łańcuch wartości w najdrobniejszych szczegółach i zapewniamy, że nasze produkty są wytwarzane uczciwie. Nasza misja: Chcemy, aby nasze produkty były świadome bardziej zrównoważonej konsumpcji w życiu codziennym.

  Każdego dnia rób trochę lepiej.

  Przy okazji: przekazujemy 10% naszych zysków stowarzyszeniu non-profit Viva con Agua de Sankt Pauli eV, które jest zaangażowane w zapewnianie dostępu do czystej wody pitnej ludziom w krajach na południu świata.

  Brak opinii

  Zobacz też

  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania

  To twój pierwszy raz?

  Wykorzystaj kod rabatowy 9%

  na swoje pierwsze Eko zakupy:

  EKO POCZĄTEK

  *rabat nie dotyczy produktów już przecenionych

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.