Filtr z bambusa BU Water
Filtr z bambusa BU Water
Filtr z bambusa BU Water
Filtr z bambusa BU Water
Filtr z bambusa BU Water

Filtr z bambusa BU Water

000167
Mamy to:)
35,00 zł
Brutto

Naturalny bambusowy węgiel drzewny jest silnym oczyszczaczem, który odświeża wodę z kranu. Pochłania niepożądane smaki i zapachy, takie jak chlor. Filtrowanie wody węglem z bambusa datowane jest na starożytną Japonię, gdzie za pomocą tradycyjnych metod bambus jest umieszczany w piecu i przekształcany w aktywny węgiel drzewny.

redeem
Kupując ten produkt otrzymasz 3 pkt . Przy następnych zakupach 3 pkt możesz zamienić na bon rabatowy o wartości 1,50 zł .


 

Wymienny filtr do butelki na wodę BU

Jest bogaty w minerały w tym magnez, potas i wapń, które są uwalniane podczas filtrowania, w celu wzbogacenia wody.

Podsumowując zalety filtra z węgla drzewnego: 

  • Uwalnia minerały – wzbogaca twoją wodę.
  • Usuwa zanieczyszczenia – pochłania niepożądane chemikalia i smaki.
  • Ekologiczny – wykonany z wysokiej jakości, trwałego bambusa.

Jak działa butelka filtrująca BU?

  • Naturalny filtr węglowy z bambusa aktywowany piecem. Używając tradycyjnej japońskiej metody, umieszczamy łodygi w piecu, aby przekształcić bambus w węgiel aktywny. Ten proces otwiera miliony małych porów w strukturze bambusa, aby wychwycić zanieczyszczenia z wody. Nieprzyjemne zapachy i chemikalia, takie jak chlor, są adsorbowane i zatrzymywane przez filtr. W tym samym czasie uwalniane są minerały, takie jak potas i magnez, aby nadać wodzie czysty i jedwabisty smak.
  • Naturalny materiał biodegradowalny ze zrównoważonych upraw. Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie, dorasta do trzech stóp dziennie. Mocny, trwały i ze zrównoważonych upraw, idealny do butelek na wodę BU. Po zakończeniu używania filtra można go zmiażdżyć i zakopać w ogrodzie. Uwalnia składniki odżywcze do gleby, pomagając rosnąć roślinom.

Pamiętaj!

Wymień filtr co 3 miesiące (gdy napełniasz butelkę wodą mniej więcej 2x dziennie).

Opakowanie
Tuba
Logo producenta
Brak
Materiał
Bambus

To niewiarygodne, że 663 miliony ludzi na świecie wciąż nie ma dostępu do czystej wody. Corocznie więcej ludzi umiera z powodu chorób związanych z brakiem wody, niż z powodu wszelkich form przemocy, w tym wojen - 43% tych zgonów to dzieci poniżej 5 roku życia.

Aby pomóc wyjść z kryzysu, nawiązaliśmy współpracę z organizacją charytatywną: Twój zakup bezpośrednio wspiera potrzebujących w krajach rozwijających się, dzięki naszej darowiznie.

Zdrowe dla Ciebie i naszej planety

W kraju, w którym mamy dostęp do czystej, bieżącej wody z kranu, każdego roku kupujemy i wyrzucamy ponad 50 miliardów jednorazowych plastikowych butelek, a tylko 1 na 4 podlega recyklingowi. Ma to ogromny wpływ na nasze środowisko, ponieważ zdecydowana większość trafia na wysypiska, z których coraz większa liczba trafia do naszych oceanów.

Ponadto woda butelkowana generuje do 600 razy więcej CO2 niż woda z kranu, ponieważ transport wody w postaci butelkowanej jest niezwykle nieefektywny. Co gorsza, najpopularniejsze marki są importowane z drugiego końca świata, zanim trafią na półki naszych supermarketów.

Naszym celem było zaprojektowanie produktu, który promowałby użycie wody z kranu dzięki filtracji i ulepszonemu smakowi, ale także dzięki pięknemu wyglądowi, zapewniając idealną równowagę między funkcjonalnością a stylem.

Brak opinii

Zobacz też

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.