Nabłyszczacz do zmywarki 0,5 l Sonett

Nabłyszczacz do zmywarki 0,5 l Sonett

4007547308107
Mamy to:)
25,00 zł
Brutto
Wysyłka w 72h

 • Koszt wysyłki
 •  

  SONETT Ekologiczny nabłyszczacz do zmywarki

  0,5 l

  Dostępny w opakowaniach: 0,5 litra, 10 litrów

  Czysto roślinny, bez petrochemii

  • nadaje się do wszystkich zmywarek
  • koncentrat, szczególnie oszczędny w użyciu
  • neutralny zapach
  • ulega biodegradacji w 100%

  Produkt posiada certyfikaty NCP - Nature Care Product i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.

  Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.


  Ekologiczne środki marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

  Szczególne cechy produktu:

  Nabłyszczacz do zmywarki Sonett to skuteczny produkt do użytku w zmywarkach, powstały z czysto roślinnych składników, bez dodatku żadnych składników petrochemicznych.

  Zakres stosowania:

  Odpowiedni do wszystkich zmywarek stosowanych w gospodarstwach domowych, razem z innymi środkami Sonett przeznaczonymi do zastosowania w zmywarkach: Proszkiem do zmywarki lub Tabletkami do zmywarki oraz Solą regenerującą do zmywarki.

  Środek nabłyszczający jest dodawany automatycznie podczas ostatniego cyklu zmywania i zapobiega osadzaniu się kamienia na naczyniach, sztućcach i szklankach.

  Sposób użycia:

  Wypełnij zbiornik na nabłyszczacz w zmywarce. Regularnie uzupełniaj ilość nabłyszczacza w zbiorniku. Ustawienia (dla zmywarek z sześciostopniową skalą): przeciętnie między 2 a 3.

  Ważne: Jeśli na umytych naczyniach pozostają smugi, to oznacza, że użyto zbyt dużo nabłyszczacza. Jeśli na umytych naczyniach pojawiają się pojedyncze białawe osady kamienia, należy zwiększyć ilość dozowania nabłyszczacza.

  Porady dotyczące postępowania w przypadku pojawiania się smug/nalotu: https://sonett.pl/porady/#5

  Skład: sulfonowany olej rycynowy 5–15%, alkohol roślinny (etanol) 5–15%, cukrowy środek powierzchniowo czynny 1–5%, dodatki balsamiczne* <1%, woda wirowana do 100%.

  *z upraw ekologicznych / zbiorów roślin dziko rosnących

  CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI

  W miarę możliwości przechowywać w temp. 10 - 25°C. Krótkie spadki / skoki temperatury poniżej lub powyżej zalecanego zakresu temperatur są dopuszczalne bez szkody dla produktu.

  49 Przedmioty

  Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych.

  Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów.

  Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych.

  Jakość Sonett

  ♡ W 100% biodegradowalne składniki

  ♡ Żadnych petrochemicznych konserwantów, substancji zapachowych i barwników

  ♡ Bez enzymów, inżynierii genetycznej i nanotechnologii

  ♡ Środki powierzchniowo czynne na bazie surowców roślinnych i mineralnych

  ♡ Do przyjaznego naturze i człowiekowi prania i sprzątania

  Pranie z Sonett

  Delikatne pranie: niezależnie od tego, czy chodzi o bawełnę, len, tkaniny mieszane czy uporczywie zabrudzone tekstylia - Sonett oferuje skuteczne, zrównoważone i przyjazne dla skóry środki piorące.

  Niezawodne ekologiczne środki czyszczące

  Sonett oferuje wysokiej jakości środki czystości dla całego gospodarstwa domowego. Uniwersalne środki czyszczące, odkamieniacze, mydła itp. nadadzą Twojemu domowi blasku – i oczywiście ulegają biodegradacji.

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.