SIMPLE SOLUTION Extreme Stain & Odour Remover - Neutralizator dla psa 750ml

SIMPLE SOLUTION Extreme Stain & Odour Remover - Neutralizator zapachów psa 750ml

SIMPLE SOLUTION
05864
Aktualnie brak!
50,00 zł
Brutto

 • Koszt wysyłki
 •  

  Wyjątkowa formuła  Extreme zawiera kompleks Pro-Bacteria, który produkuje enzymy usuwające plamy i zapachy pozostawione przez psa. Wersja Extreme to najsilniejsza wersja zawierajaca 3 x więcej pro-bakterii oraz enzymów czyszczących i neutralizujacych.

  Dzięki wysokiej efektywności jest zalecany w organicznym usuwaniu uporczywych plam z moczu, kału i wymiocin. Idealnie zdaje egzamin w usuwaniu plam oraz zapachów z takich powierzchni jak: dywany, tapicerki, łóżka, odzież.

  Sposób użycia:

  Usuń nadmiar stałych lub płynnych nieczystości z czyszczonej powierzchni. Przygotuj preparat energicznie wstrząsając pojemnikiem i przeprowadź test na ukrytym fragmencie powierzchni aby upewnić się czy produkt jej nie odbarwia.

  Spryskaj obficie czyszczoną powierzchnię, aby nasiąkła preparatem. Zabezpiecz spód tkaniny. Odczekaj 10 minuty aby mógł zadziałać. Starannie wytrzyj czyszczoną powierzchnię, nie pozostawiając resztek płynu.

  Jeśli po wykonaniu wszystkich czynności nieprzyjemny zapach nie został usunięty, oznacza to, że preparat nie dotarł do wszystkich warstw i zakamarków. W takiej sytuacji należy powtórzyć powyższe czynności i starannie nasączyć plamę płynem Simple Solutions.

  Pojemność: 750ml

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.