Suche chusteczki higieniczne z balsamem,...
Suche chusteczki higieniczne z balsamem,...
Suche chusteczki higieniczne z balsamem, 3-warstwowe, 40 szt. Zuzii
Suche chusteczki higieniczne z balsamem, 3-warstwowe, 40 szt. Zuzii

Suche chusteczki higieniczne z balsamem, 3-warstwowe, 40 szt. Zuzii

5901122274070
Mamy to:)
5,00 zł
Brutto
Wysyłka w 48h

Suche chusteczki higieniczne z balsamem.

3-warstwowe, rozmiar 1 chusteczki: 190 x 130 mm

Certyfikat FSC , Certyfikat VEGAN

 • Koszt wysyłki
 •  

  Jest to produkt w którym, połączono dobroczynne działanie bambusa z aloesem, gliceryną oraz olejkami z jojoby i winogron. Podobna kompozycja nie jest dziełem przypadku – otóż okazuje się, że kompilacja powyższych składników idealnie współgra ze sobą, podnosząc niejako walory zdrowotne każdego z wymienionych komponentów świetnie się uzupełniając.

  W efekcie końcowym suche chusteczki higieniczne są idealne dla każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

  Aloes w połączeniu z gliceryną tworzy swoisty balsam, który działa ochronnie na skórę. Gliceryna roślinna zastosowana w produkcji chusteczek koi naskórek, poprzez delikatne zmiękczanie go i wygładzanie. Dzięki temu zmniejsza suchość skóry, niweluje szorstkość, pękanie i podrażnienia wszelkiego pochodzenia. Badania medyczne wykazują, że zastosowanie oleju z pestek winogron na skórę przyspiesza proces gojenia się ran a także dobrze wpływa na walkę ze zmianami dermatologicznymi o rozmaitej etiologii.

  Chusteczki posiadają wszelkie certyfikaty uwiarygadniające tytuł produktu przyjaznego ludziom i środowisku naturalnemu oraz zachowują prozdrowotne właściwości w bambus niejako wpisane. Nieskromnie możemy stwierdzić, że oddajemy w ręce Państwa chusteczki idealnie ,,skrojone na miarę’’ naszych czasów oraz potrzeb. Zachęcamy do ich zakupu oraz czerpania z dobrodziejstw natury zaklętych w bambusową bibułkę.

  50 Przedmioty

  Produkt jest wytwarzany w Chinach, w kraju którym roślina ma idealne warunki do optymalnego wzrostu. Dzięki temu proces wprowadzenia na nasz rynek, jest znacznie przyjaźniejszy dla środowiska.

  Wycinanie drzew bambusowych powoduje zdecydowanie mniejszą emisję dwutlenku węgla, niż wycinanie drzew dla celów przemysłowych w Polsce.

  Jesteśmy pewni, że Zuzii pasuje na nasz rynek, który staje się coraz bardziej świadomy zagrożeń dzisiejszych czasów

  Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Państwu produkt, świetnej jakości, którego produkcja nie wywiera negatywnego wpływu na naszą przyszłość.

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.