Dziecięcy pojemnik na żywność – różowy
Dziecięcy pojemnik na żywność – różowy
Dziecięcy pojemnik na żywność – różowy
Dziecięcy pojemnik na żywność – różowy
Dziecięcy pojemnik na żywność – różowy
Dziecięcy pojemnik na żywność – różowy
Dziecięcy pojemnik na żywność – różowy
Dziecięcy pojemnik na żywność – różowy

Dziecięcy pojemnik na żywność – różowy

123031
Mamy to:)
277,00 zł
Brutto
Wysyłka 3-4 dni

Pojemnik na żywność dla dzieci z izolacją próżniową. Pojemnik na żywność składa się z trzech naczyń (220 ml, 270 ml i 200 ml), izolowanego próżniowo korpusu ze stali nierdzewnej oraz futerału.

 • Koszt wysyłki
 •  

  Pojemnik na żywność dla dzieci

  Pojemnik na żywności dla dzieci składa się z trzech oddzielnych naczyń, które są umieszczane w izolowanym próżniowo korpusie ze stali nierdzewnej. Dolne naczynie przeznaczone jest na zupę, środkowe na danie główne (np. ryż, makaron), a górne na sałatkę lub przystawkę. Dolne dwa naczynia są izolowane termicznie. Górne naczynie jest bez izolacji termicznej. Wszystkie trzy naczynia są wykonane z wysokiej jakości materiału wolnego od BPA. Naczynia można umieścić w kuchence mikrofalowej lub w zmywarce. Uzupełnieniem pojemnika jest futerał z uchwytem ułatwiającym przenoszenie.

  Parametry produktu

  • Objętość: 690 ml
  • Wysokość: 170 mm
  • Średnica: 130 mm
  • Waga: 600 g
  • Trzyma gorąco: 8 godzin**
  • Trzyma zimno: 10 godzin**

  **Mierzenie wydajności izolacyjnej jest przeprowadzane z użyciem czystej wody. Czas, w którym zawartość pojemnika na żywność pozostaje ciepła/zimna, zależy od pojemności cieplnej danego posiłku. Można powiedzieć, że im więcej wody zawiera dany pokarm, tym wyższa jest jego pojemność cieplna i tym dłużej wytrzyma w pojemniku ciepły/zimny. Na przykład zupa wytrzyma dłużej ciepła/zimna niż ryż. Czas, w którym posiłek pozostanie ciepły/zimny, można przedłużyć podgrzaniem/ochłodzeniem wewnętrznych ścian pojemnika gorącą /zimną wodą- patrz. Instrukcja obsługi.

  Podsumowanie

  • Pojemnik na żywność z trzema naczyniami.
  • Dwa naczynia są izolowane próżniowo, jedno zaś naczynie jest bez izolacji termicznej.
  • Naczynie na zupę jest wodoszczelne.
  • Wszystkie trzy naczynia są wykonane z wysokiej jakości materiału wolnego od BPA./li>
  • Thermos podwójna izolacja próżniowa – maksymalna izolacja cieplna.
  • Lekkie i kompaktowe wykonanie.
  • Praktyczny futerał.
  • Zaprojektowano do codziennego użytku.
  • Naczynia nadają się do zmywarek i kuchenek mikrofalowych.
  • Łatwe mycie i czyszczenie.
  Objętość
  690 ml
  Wysokość
  170 mm
  Średnica
  130 mm
  Waga
  600 g
  Trzyma gorąco
  8 godzin
  Trzyma zimno
  10 godzin
  2 Przedmioty

  Thermos - światowy lider w dziedzinie termosów i termokubków.

  Firma Thermos starannie dba o wybór najlepszych materiałów i gwarantuje trwałą jakość swoich produktów. Jakość produktów Thermos jest w 100% testowana w całym procesie produkcyjnym. Taki nadzór jest możliwy ponieważ produkty Thermos są produkowane we własnych wyspecjalizowanych fabrykach – nie jest to produkcja na zlecenie u osób trzecich. Wysoka jakość produktów jest standardyzowana, a więc niezależna od lokalizacji fabryki.


  Bezpieczeństwo: termosy i termokubki

  Każdy ma prawo do informacji o tym, jak i z jakich materiałów są wyprodukowane rzeczy, których używa. Oświadczamy, że firma Thermos spełnia wszystkie aktualne standardy i nie tylko to. Produkty Thermos są testowane w niezależnych laboratoriach tak, aby zagwarantowane było, że używane materiały i procesy produkcyjne są bezpieczne. Produkty Thermos spełniają wszystkie wymagania w stosunku do produktów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi i pokarmami zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Republiki Czeskiej i przepisami Parlamentu europejskiego, możecie więc być pewni, że dajecie swojej rodzinie naprawdę bezpieczne produkty.

  Odpowiedzialność społeczna jest dla firmy Thermos również bardzo ważna. Thermos przestrzega wszystkich przepisów i reguł w celu zapewnienia zdrowego i bezpiecznego miejsca pracy. Prawa pracowników i ich prywatność są chronione i przestrzegane. Działanie w zgodzie z kodeksem pracy i pozostałymi standardami jest oczywiste. Fabryki Thermos są co roku poddawane zewnętrzym audytom dotyczącym środowiska życia i bezpieczeństwa pracy.

  Design: termosy i termokubki

  Thermos projektuje termosy i termokubki tak, aby spełniały nie tylko codzienne potrzeby określonej klasy użytkowników, ale również zaskoczyły ich otoczenie oryginalnym projektem. Są to produkty, które mogą towarzyszyć swojemu właścicielowi przez cały rok i utrzymywać napoje w wymaganej temperaturze. Łatwo zastąpią często nieatrakcyjne butelki plastikowe.

  Tradycja: termosy i termokubki

  Firma Thermos została założona w roku 1904, kiedy jako pierwsza na świecie zaprezentowała szklaną butelkę izolacyjną. Kolejny przełom nastąpił w roku 1978, kiedy to Thermos zaprezentował pierwszą izolacyjną butelkę próżniową ze stali nierdzewnej. Thermos jest największym na świecie producentem butelek izolacyjnych, który działa w ponad 115 krajach świata. Nazwa firmy Thermos stała się podstawą powszechnej nazwy butelek izolacyjnych - termosów.

  Technologia: termosy i termokubki

  Thermos próżniowa technologia izolacyjna utrzyma na długie godziny ciepłe ciepłym, a zimne zimnym. Tradycyjne butelki izolacyjne z klasyczną izolacją powietrzem lub pianką izolacyjną tylko częściowo ograniczają przechodzenie energii między płynem, a otoczeniem zewnętrznym. Thermos próżniowa technologia izolacyjna tworzy między ścianą zewnętrzną i wewnętrzną naczynia próżnię. Dzięki próżni w przestrzeni pomiędzy ściankami prawie nie dochodzi do przechodzenia energii między wewnętrzną i zewnętrzną ścianką butelki izolacyjnej i w ten sposób napój w butelce izolacyjnej Thermos może przez długi czas pozostać ciepły lub zimny, tak jak jest to potrzebne.

  Środowisko życia: termosy i termokubki

  Firma Thermos ponad 100 lat temu zaprojektowała oryginalną butelkę do wielokrotnego użytku, przyczyniając się tym samym do minimalizacji wpływu produkcji przemysłowej na środowisko. Nieustannie dążymy do rozwijania produktów z minimalnym wpływem na środowisko życia. Wybierając produkt marki Thermos zyskujesz nie tylko produkt wysokiej jakości, ale również przyczyniasz się do redukcji ilości wyprodukowanych odpadów.

  Działanie izolacyjne: termosy i termokubki

  Produkty Thermos osiągają doskonałe właściwości izolacyjne. Działanie izolacyjne jest podawane w godzinach. Mierzony jest czas, w którym temperatura napoju zmieni się z początkowej do końcowej wartości, gdzie temperatura otoczenia wynosi 20°C.

  • Keeps Hot(trzyma gorąco): temperatura początkowa 95°C, temperatura końcowa 49°C
  • Keeps Warm(trzyma ciepło): temperatura początkowa 45°C, temperatura końcowa 30°C
  • Keeps Cold(trzyma zimno): temperatura początkowa 1°C, temperatura końcowa 13°C

  Zobacz też

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.